Yalnızlık psikolojisi?

Arkadaşımdan kazık yedim. Yanlız kaldım. Ama o beni uzaklaştırdığı insanların yanına gitti. Ben Yanlız kaldım. Başlarda pek takmıyorsun ama şu an çok rahatsız ediyor. Bir çevrem var elbet ama herkes kendi grubunda. Yemeğe falan inmiyorum tek indiğim için. Bu da beni rahatsız ediyor. Nereye kadar böyle olacak diye. Ne yapabilirim ya da tek olduğum için yemeğe inmeme durumunu falan nasıl düzeltebilirim? İnsanların arkadaşlarımın bana acıtmasını üzülmesini istemiyorum

0|0
3|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 3

• Onun gıcık oldugu tıplerle takıl sende

1|0
    0|0
    • 2ay

Ben artık ondan kurtulmak istiyorum. Onu unutturacak insanları istiyorum. O benden uzak olsun. Pişman olsun ama yaklaşmasın

• 2ay

Altı ustu bı arkadas cok onemsemene gerek yok bende ıntıkam al gec

• 2ay

Haklısın bazen unutuyorum sadece bir arkadaş olduğunu. Bu sözünü kendime sürekli hatırlayacağım

• Kötü şeyler yaşayabilirsin hayatın genel olarak sürekli bu yönde gidebilir kırılmış, yara almış, boş hissediyorda olabilirsin benim tavsiyem yapabilirim demen karşıma çıkan her engeli yıkabilirim demen gerekiyor varsın bir kerede ondan kazık ye bir zaman sonra demir gibi oluyorsun herşeyin karşısında ve herkes yalnız bunu belirtmeden gecemeyecegm. Kendini başkalarıyla bir tutma herkes kalabalığın içinde rol oynar çünkü

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok haklısın. Çok teşekkür ederim. Oynayan insan o kadar çok ki. Cesarete ihtiyacım var. Çünkü bazen gerçekten çok korkuyorum yaşadıklarım kötü etkiler bıraktı üzerimde.

• Dik dur sürekli gulumse pozitif ol kimseye ihtiyacın olduğunu belli etme zamanla yeni arkadaşlar edinirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok teşekkür ederim. Elimden geldiğince yapıyorum. Ama tek kalınca ortaya çıkıyor işte düşünceler

• 2ay

Yrmekhaneye indiğinde normalcene yemeğini ye cool takil kimseye alduriz etme böyle yalnızlık sana iyi gelmiş gibi davran

• 2ay

Gerçekten iyi geldi. Çok teşekkür ederim. Dediklerini uygulayacağım İnşAllah

Yükleniyor...