Bu sene yeni bir sınıftayım ve sürekli bana çarpan bir kız var?

sinirleniyorum ve morelim bozuluyo şu an ders çalışamıyorum sizce ne yapmalıyım acaba beni kıskanıyormu diye düşünüyorum ama bilmiyorum çarptığında dönüp ona bakıyorum ve sanki farkında değilmiş gibi davranıyo ilk başlarda bende öyle sanıyorum ama bir insan ne kadar fazla çarpabilir yalnışlıkla ve özür de dilemiyo sizce ona ne demeliyim lütfen yardımı olur musunuz?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Seni bir konuda engel olarak görmüştür. Üniversitede rakip durumları oluyor. Seni bir konuda kendine rakip seçmiştir. Ders olur, veya ortak bir hedefiniz vardır. Veya ortak bir çocuk, güzellik vs. Yanında kimse yokken uyar, rahatsız oluyorum böyle yapmandan falan.

0|0
    0|0
    • 2ay

ne diyim mesela sınıfın içinde yine bana çarparsa onu sinirlice tutup bilerek mi yapıyosun falan diyimmi

• 2ay

Bir sırrını öğren. Bir zayıflığı vardır. Dışarıdan güçlü olabilirsin ama savaş içten kazanılır. Öğrendikten sonra sessizce uygulamak kalıyor geri. Biraz da dikkatli gözlemlersen hal ve hareketlerini. Kızlar daha yetenekli tabii

• 2ay

ne gibi hassas noktası mesela sen yaptıklarından birkaç örnek verir misin

En İyi Kız Görüşü

• Niye durduk yere böyle yapıyosun diye sor 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

Kızlar Ne Diyor 4

• pardon gözlerın de sorun mu var de kıbar ol :D

0|0
    0|0
    • 2ay

neden derse :) :D

• 2ay

gülerek mi diyim sence ciddimi

• 2ay

evet kesınlıkle sınır olduğunu sakın bellı etme amacı o olabılır senı kıskandı ıse sınır olamnı ısrıyordur sen gulersen onu takmadığını gösterırısın

• sen hayırdır de

0|0
    0|0
    • 2ay

dememek için kendimi tutuyorum :D mal kız bir tane koyucam çarpıp duruyo

• 2ay

sınıfta konuşsam bir sorun olurmu sence

• 2ay

bir daha carpacak olursa nerde carparsa orda durdur sor bence

• Belki gozlugunu takmiyordur

0|0
    0|0