(Detaya gel:) Avukat kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

Herkese merhaba. Ben 26 yaşındayım, 5 yıldır avukatım. Şimdi bir konuya açıklık getirmek istiyorum. Cahil kesimin avukat kadınlara asılsız ön yargılarından ve bakış açısından bık-tım!! Birincisi şu ki herkes bu mesleğe saygı duymak zorunda, ülkenin adaleti bize emanet. Her meslek çok kıymetlidir, bizim mesleğimiz de öyle. Evet, klişe yargılara da bir açıklık getireyim önce. Avukatlar yalancı değildir, aksine doğruları söylerler. Eğer doğruları söylemezlerse meslekten men edilirler zaten, bilmeden lütfen saçma düşünceler edinmeyin. Haklıyı da haksızı da savunmazlar, her suçun mantıklı bir açıklaması olduğunu öne sürürler. Öyle bir şey olmuş olsaydı geçen yıl Özgecan Aslan'ın katili yüklü miktar nakit para karşılığında, avukat tutmak istedi fakat ülkede ki hiçbir avukat kabul etmedi. Bir tanesi de bensem ki eğer. Haksız insanların avukatlığını yapmak vicdan meselesi, şahsen ben asla yapmam. Yapan olsa dahi bu avukatları yalancı durumuna düşürmez, zaten davayı büyük ihtimalle kaybederler. Bu avukatın acemiliğinden veyatta açgözlülüğündendir. Daha başka merak ettikleriniz, düşünceleriniz, eleştirileriniz varsa saygı çerçevesi içerisinde yoruma yazınız, hepsini izah edeyim. Sahi neden böyle düşünür bu insanlar? İnsanoğlu fazla kıskanç değil mi sizce de? Kedi ciğer hesabı.. Siz avukat kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?
(Detaya gel:) Avukat kadınlar hakkında ne düşünürsünüz?

4|0

Erkekler Ne Diyor 29

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...