Şimdi Ben nasıl teşekkür etmeliyim? ya da etmeli miyim?

Bir süre kadar önce eski işyerimden üstümle pekte hoş olmayan bir şekilde ayrılmıştım. İhbar süreme bana göre hak ettikleri için uymayıp bir hafta erken bırakmıştım ve gelemeyeceğimi bildirmek için aradığımda üstümle soğuk rüzgarlar esmişti aramızda.. o günden sonra bir daha kendisiyle görüşmedim. Ama çalıştığım dönem içerisinde en sorunsuz çalışan işini gerçekten severek yapan üstümü de çok seven biriydim. Gelin görün ki işler hep aynı yürümedi işte.. Her neyse, dün yeni bir işyeriyle görüşmeye gittim iş güzel bana uygun fakat oradan eski iş yerimi arayacaklarını bunu herkese yaptıklarını yeni başlayacağım şirketin bilgi almak istediğini söylediler. Mecbur verdim eski iş yerimin telefonunu.. Malum üstümün isim soy ismine verdim.. Bana olumlu olursa telefonla olumsuzsa mail ile döneceklerini söylediler. Bende bugün bütün gün mailimi sürekli kontrol ettim. Çünkü sanıyordum ki eski işyerimi arayınca sonuçta ben istifa ederek bırakmıştım kötü şeyler söyleyecekler ve kabul edilmeyeceğim.. Ama öyle olmadı akşam üstü arayıp olumlu olduğunu belirttiler. Şimdi her ne kadar duygusal olarak yaklaşmak istemesem de kendimi eski iş yerimdeki üstüme borçlu hissediyorum. Sonuçta onunla konuştular ve ben belki de onun sayesinde işe alındım. Bende şöyle düşündüm ama emin değilim. İlk maaşımı aldığımda eski işyerimdeki üstüme bir teşekkür çiçeği göndereceğim. Böylece üzerimdeki hakkını ödemiş olurum belki. Sizce bunu yapmalı mıyım? Sizler ne düşünüyorsunuz?

0|1
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Bazen dualar bile yeterli olur. illa cicek gondermene gerek yok.

1|0
    0|0
  • Evet tabi tesekkur etmelisin ayrica cicek gondermen senin icin buyuk avantaj olur cok istiyorsan yine soguk kalmaya devam edersin

1|0
    0|0
    • 2ay

Numarasını sildim zaten şu an bende yok ama hala eski çalıştığım yerde olduğunu biliyorum. Tamadır o zaman ilk maaşla çiçek alınıyor ona :) Çok teşekkür ederim düşünceni belirttiğin için

• 2ay

Cikolata unutma cicek yaninda ;)

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...