Özguvenim yok kendimi begenmiyorum?

Arkadaslar ortaokul zamanlarinda fazla kilolarimdan ve yüzümde o donemden cikan sivilceler yüzünden yani o zamandan beri kendimi begenmiyorum. Şimdi lise son sınıfım. Yüzüm hiçbir şey kullanmamama ragmen pürüssüz denecek kadar temiz,2-3 ufak sivilce anca vardır. Lisenin başından itibaren şu zamana kadar bayağı begenen oldu. Ama inanmiyorum bilmiyorum. Kendimi begenmedigim icin kimsenin beni begenebilecegine ihtimal veremiyorum. Ve bu yüzden kimseyle çıkmadım evet saçmaĺık biliyorum. Konuştuklarim elbet oluyordu ama hicbiriyle o şekilde duşunmedim. Öyle bir durum ki bu aşık olmayi olunmayi bile haketmedigimi düşünüyorum. Boyum 168 kilo 59 sizce fazlami 36 beden giyiyorum üstte s veya m s tam oturuyo ama. Şunu büyük harfle yazayım. BURDA ISTEDIGIM KESINLIKLE BENI OVMENIZ VEYA IYI SEYLERLE AVUTMANIZ DEGIL.

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• Spor yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende bu durumdayım, ama ben harbiden çirkinim :D ne zaman yeni bir ortama çıkacak olsam bir motivasyon konuşması yapar, öyle çıkarım. Sende dene. Kendini sev. Eğer bunu beceremiyorsan da umursama kimseyi, bırak insanlar seni anormal bulsunlar. Herkes normal olmak zorunda değil zaten.

0|0
    0|0
    • 2ay

zaten öyleyim umursamaz sakin felan skskwmsk

• 2ay

kimseyle bir sorunum yok sorun kendimle dksksmsk

• 2ay

:D valla çare psikolog gibi görünüyor, bende gidicem inşallah ileride.

Erkekler Ne Diyor 5

• Aşağılık kompleksimiz olabilir. Çok ayrıntılı yazmayacağım ne olduğunu googleden öğrenirsiniz.

0|0
    0|0
  • K. bakma okumaya usendim ben xperimi alıp gideyim Allah yardimcin olsun 😊

0|0
    0|0
  • bende oyleyim gel evlenelim

0|0
    0|0
  • Kişisel gelişim için yardım ister misin

0|0
    0|0
  • Napalım peki?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende kendimi beğenmiyorum özgüvenim sıfır ama yapıcakk bişey yok hayatın gülmediği insanlarız şansız dogduk

0|0
    0|0
  • Takma boşver zaten kendini beğenen belayi kendini beğenmeyen sefayı bulur

0|0
    0|0
  • Birinden kazık felan yedin mi? Yakınından, ailenden. Özgüven eksikliği var sende. ya da yüzüne kusurlarını vuran çok mu?

0|0
    0|0
    • 2ay

yüzüme kusurlarimi vuran yok herkes guzelsin diyor ama dedigim gibi ilkokul ve ortaokuldaki psikolojim degismiyor ve evet ciddi anlamda ozguven eksikligi var

• Fazla takıntı yapmışsın

0|0
    0|0
  • Bence dert edilecek bir şeyin yok çok şükür sağlığın elinde. Mesela seninle aynı boy dayız ama ben 67 kiloyum dert ediyorum ama herşey bizim elimizde

0|0
    0|0
Yükleniyor...