Bu kızlara ne oldu?

abi yemin ediyorum nereye baksam nereye gitsem elde uzay mekiği gibi telefon yavaş yavaş yürüyüşler 2 portakalları hayvan gibi öne çıkarmalar elinden geldikleri kadar karpuz dışarı çıkarmalar dar pantolon giymeler kızların yüzde (90) nı böyle oldu kendilerini gökten inmiş gibi hissetmeleri anasını satim tanışacak doğru dürüst kız kalmadı lan bu dünyada illa p. ıc mı olalım kızlar? beyler haklı değilmiyim söylediklerimde bu kızlarda süper ego var ne hakkınız var bizi hayvan gibi kışkırtmaya çoğunuzun niyetini biliyorum asıl fesatlık sizlerde siz bozuluyorsunuz siz istiyorsunuz bizi suçlamayın mk kezoları biraz adam olun artık erkekleri bizi bozmayın ADAM OLUN ADAM KIZLAR erkeklere laf yetiştermeyin sizin için akşama kadar çalışan babanızı düşünün ortalıkta öküz gibi olmayın Beyler söylediğim kelimelerde haklı mıyım haksız mıyım? olum nereye baksam böyle bu kızlar çok mu çizgi film izliyor anladınız siz (P... r... o)Bu kızlara ne oldu?

• Haklısın
    61%(30)66%(52)Oy Ver73%(22)
  • Haksızsın
    39%(19)34%(27)Oy Ver27%(8)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Bakıyorum kızlarımız kendine yedirememiş kazığı aferin kızlar patlayın da çatlayın haksızım diye işaretleyin beyler adamsınız :D
ulan özgür giyiniyorsunuz ama tecavüz edilince suçu erkeklere atıyorsunuz sizin gibi kızların ben

0|1

Kızlar Ne Diyor 16

Erkekler Ne Diyor 8

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...