Bu kızlara ne oldu?

abi yemin ediyorum nereye baksam nereye gitsem elde uzay mekiği gibi telefon yavaş yavaş yürüyüşler 2 portakalları hayvan gibi öne çıkarmalar elinden geldikleri kadar karpuz dışarı çıkarmalar dar pantolon giymeler kızların yüzde (90) nı böyle oldu kendilerini gökten inmiş gibi hissetmeleri anasını satim tanışacak doğru dürüst kız kalmadı lan bu dünyada illa p. ıc mı olalım kızlar? beyler haklı değilmiyim söylediklerimde bu kızlarda süper ego var ne hakkınız var bizi hayvan gibi kışkırtmaya çoğunuzun niyetini biliyorum asıl fesatlık sizlerde siz bozuluyorsunuz siz istiyorsunuz bizi suçlamayın mk kezoları biraz adam olun artık erkekleri bizi bozmayın ADAM OLUN ADAM KIZLAR erkeklere laf yetiştermeyin sizin için akşama kadar çalışan babanızı düşünün ortalıkta öküz gibi olmayın Beyler söylediğim kelimelerde haklı mıyım haksız mıyım? olum nereye baksam böyle bu kızlar çok mu çizgi film izliyor anladınız siz (P... r... o)Bu kızlara ne oldu?

• Haklısın
    61% (30)73% (22)66% (52)Oy Ver
  • Haksızsın
    39% (19)27% (8)34% (27)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Bakıyorum kızlarımız kendine yedirememiş kazığı aferin kızlar patlayın da çatlayın haksızım diye işaretleyin beyler adamsınız :D
2ay ulan özgür giyiniyorsunuz ama tecavüz edilince suçu erkeklere atıyorsunuz sizin gibi kızların ben

0|1
17|9

En İyi Kız Görüşü

• burda yine erkeklerin suçu yok mu. hepsinin değil bir kısmının tabiki. mesela. makyaja karşı gelen erkekler var. makyaj yapmayan kızlara ya kezban diyorsunuz ya da bakımsız çirkin diyorsunuz. çok makyaj yapar bu sefer de yollu ya da çamur gbi boya badana yapmış diyorsunuz. gelelim kıyafete genelde tesettürlü kızlarımıza laf eden olmuyo usülüne göre giyinenlere tabi çk açık giyindi mi bu kızın kaşıntısı var aranıyor diyorsunuz. tabiki burda açık giyinen ve aşırı makyaj yapanları savunmuyorum. erkeklerin hareketleriyle kızlar böyle oldu bence. o da bir kaç erkeğin ariizona kertenkelesi gibi çirkin kıza da güzel muamelesi yapmasından oluyor. tamam çirkin kimse yoktur herkesin bir güzelliği vardır fakat insanlar erkeklerin bir kısmı böyle yaptıkça eksik yanlarını görmüyor. erkekler beni beğensin fiziğime tapsın. bu zihniyet oluşuyor. o birkaç erkeğin zihniyeti değişse diğer iyi ve düzgün erkekler dengine göre kızlar bulur ve mutlu olur haksız mıyım?

0|0
    0|0
    • 2ay

haklısın olayı özetlemişsin ama bu zamanda kızların çoğu sende görüyorsun resmen uçmuşlar

• 2ay

biliyorum. şimdiki kızlarda ne yazıkki aileden midir bilmem ahlak yoksunluğu var tabi izlenen tv dziilerinde de. ayrılmak boşanmak ne bilim aldatmak o kadar normal ve basit ki artık sadece kızlarda değil evlenen bayanlar için de geçerli. kcaları bir kere giyimine karışmıyor. çok tuhaf gerçekten. erkeklerin bakireliğe önem vermemesi kızları azdırdı bu hale getirdi

En İyi Erkek Görüşü

• Haklısın kardeşim ama onların amacı üzerine çekip geri çevirip ego yapmak :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Hem Haklsıın hem haksızsın. Aynı tip erkeklerde çok fazla. Dar giyinip altına Nike ayakkabı saçların yanları kazınmış ortasını uzatmış. Bende böyle erkekleri itici buluyorum ve çok fazla türedi bu ara bu erkekler. Ve kızların bu hale gelmesine neden olan erkeklerdir.

0|0
    0|0
  • siz erkerkler once bir ADAM olunda ondan sonra kizlari elestirirsiniz!!! ha bu arada terbiyeli ol okuz neymis!!!

1|0
    0|1
    • 2ay

valla çoğunuz öyle kışkırtıyorsunuz

• 2ay

erkekler ne yapiyo? oh ne guzel kadinlar bunu yapmasin , bunu giymesin , erkekleri kiskirtmayin, nefsinize sahip cikin o zaman, bu ne be !!! siz hiç mi kiskirtmiyorsunuz? herseyi kadinlarin uzerine atmaktan vazgeçin!!!

• nasl bir savunma bu ya ' ozgur giyiniyorsunuz ama tecavuz edilince sucu erkeklere atiyorsunuz'? ben yurt disindayim Cook acik giyinen var ustune bikini Altina short giyip gezende once bir kendi nefsine hakim olmayi ogrenin..

1|0
    0|0
  • Aynen çoğu öyle

0|0
    0|0
  • Inci sozluge yaz bunlari beyler hakli miyim? Jwjsj 😒😒😒

0|0
    0|0
  • Doğrudur öyle çoğu

0|0
    0|0
  • Ama sende çok genelleme yapmışsın evet öyle olanları var ama tacize tecavüze hayır. Bazinkizlarfa çok abartiyo nedir öyle yani. Kumaş yetmemiş

0|0
    0|0
  • Önce üslubunu düzelt sonra cevap bekle

0|0
    0|0
  • Yazdığından hiçbir şey anlamadım..
    Dar giyinen kız ne alaka? O da ayrı bir mevzu..

0|0
    0|0
  • Herkesi ayni kefeye koymak mantiksiz çoğu öyle diye hepsi öyle olmaz

0|0
    0|1
  • Ben öyle değilim

0|0
    0|0
  • Çok yaşa lan issiz gibi kin kusmuş sana ne milletten sen kendine bakacaksın bitti 😃

1|0
    0|1
  • Haklılık payın var ama böyle kızlar daha çok prim yapıyor emin ol

0|0
    0|0
  • Neyseki guzel degilim 😂 o telefon kismi banada uyuyo ama amac dikkat cekmek değil bagimlilik ayrica telefonla yazarken yavas yuruyosun farketmeden 😂

Zaten istesemde dikkat cekemicegim icin kasmiyorum yani Ben erkekleri kiskirtmaya calissam kacarlar İstanbul'da erkek kalmaz 😒

0|1
    0|0
    • 2ay

bırak bu işleri yaa sende

• 2ay

Cok kabasin biraz beyefendi ol diger kizlarla yorumda nasil konustugunu gordum insan olmayi dene 've o ergenligi en kisa surede atlat bence

• Kızlar öyle ama sen abaza değilsin yani öyle mi

2|0
    0|1
  • Birisi bunun ağzına zicmis😅😅

4|0
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• Haklısın..

0|0
    0|0
  • Haklısın yavaş yavaş göbekler açıldı ya bu ne ya. 😒

0|0
    0|0
  • Adam haklı beyler hadi dağılın 😂😂

0|0
    0|0
  • tcma oku potansiyel gördüm sende alfa olabilirsin ;)

0|0
    1|0
  • Yakında hepsi patlarsa hiç şaşırmam

0|0
    0|0
  • haklısın knk

0|0
    0|0
  • Metne uzun, paragraf yok, göz yorucu ilk cümlede okumayı bıraktım 12/100 notum 😐

0|0
    0|0
  • Haksızsın. Herkes istediğini giymekte özgürlüğümü, kadınlarla ne derdiniz var ulan? Neden rahat bırakmıyorsunuz?

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...