Doğacak çocuğunuzun engelli olacağını ögrendiniz ne yapardınız?

Doğacak olan çocuğunuzun engelli olacağını öğrendiniz ne yapardınız?

1|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

• Engelli olsada o benim canımdan kanımdan olur. O doğana kadar doğduktan sonra engeli ile ilgili kurslara gider kitaplar okur ona hayatı yaşayabilceği en üst sınırı ayarlamak için herşeyi yapardım. Benim sağlığım tehlikeye atılmadığı sürece asla aldırmam

0|0
    0|0
    • 2ay

Cocugumu severim ama kendimi en cok severim diyorsun o zaman

• 2ay

Bende sağlıksız olursam bana da bişey olursa çocuğa kim bakcak ilgilencek? Baba mı? Hem çalışıp hem bakcak? Anneanne veya babaanne mi? Nereye kadar sabredebilcekler? Ben çocuk gelişim mezunuyum ve engelli vi çocuğa bakmak gerçekten sabır, eğitim, kültür ve gerçekten sağlam bir vücut ve kafa istiyo

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Doğduğunda ona nasıl daha bir hayat hazırlarım diye daha çok araştırır, bilgi sahibi olurum. Her anne yavrusuna mutlu bir hayat vermek ister :)

0|0
    0|0
  • Zor bir soru zor bir cevap.

0|0
    0|0
  • Dogururum

0|0
    0|0
  • Aldiririm.

0|0
    0|0
  • aldırırım sanırım

0|0
    0|0
  • engelli cocuklara faydali olmak icin daha cok o alanda kitap okurdum arastirirdim ve dua ederdim bunun üstesinden gelebilmek icin..

0|1
    0|0
  • Kac aylik olduğuna bağli

0|0
    0|0
    • 2ay

Aldırabileceğin bir dönemde

• 2ay

Aldiririm tabiki neden eziyet edeyim hicbisey anlamayacaği ezileceği acınarak bakılacaği saglam insanlarin bile kendni savunamadiği bu pislik dünyada bana bisey olsa napar o yavru

• Yasal sınırı geçmemişsem aldırırım.

0|0
    0|0
  • Aldirirdim ya

0|0
    0|0
  • Aldiririm

0|0
    0|0
  • Buna sukur

0|0
    0|0
  • Aldırırdım benım basımın ustunde yerı var ama o benden daha cok üzülücek ona bunu yapamazdım yinede büyük konusmamak lazım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Aldırılmasını isterim.

0|0
    0|0
  • Zor bir soru

0|0
    0|0
  • Allah korusun

0|0
    0|0