Zevk olsun diye Leylek vuran bukadarmı Cahil ve Vicdansız bir Milletiz?

Zevk olsun diye Leylek vuran bukadarmı Cahil ve Vicdansız bir Milletiz?Slovakya’dan üzerine takip cihazı takılarak serbest bırakılan leylek, toplam 2 bin 600 kilometrelik uçuşun ardından geldiği "Mersin’de" ateşli silahlı vurularak öldürüldü.

Merkez Mezitli İlçesi Davultepe Mahallesi’ndeki bir sulama kanalında çamura batmış ve bitkin haldeki yaralı Leyleği merdivenli araç yardımıyla bulunduğu yerden kurtardı. Ayağının kırık ve kopmak üzere olduğu, ateşli silahla vurulduğu saptanan leylek Tarsus Hayvanat Bahçesi’ne götürülerek bakıma alınmasına rağmen telef oldu. Yapılan incelemede, leyleğin Slovak ve Macar kuş bilim uzmanlarınca 2012 yılında başlatılan çalışma kapsamında, üzerine takip cihazı takılarak Slovakya’da serbest bırakıldığı belirlendi.

Yıllar önce Otostop çeken Avrupalı Genç Kızıda Tecavüz Edip Öldürmüşlerdi...
Avrupadan Sapasağlam gelen ne varsa İnsan, Hayvan, Mal..., Türkiyeden geçince Telef oluyor...
Bu yargı sistemi nezaman düzelecek (Bakın Millet demedim, milleti geçtim artık ümidim yok zaten..)
Bunu yapanlar İnsanlıktan Nasibini alamamış Mahluklardır...
Evrenin ve Tanrının bütün Lanetleri üstlerinde olsun...

Güncellemeler:
2ay ...

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Zevklerimiz bile dünya standartlarinin altinda

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kuş öldürme meraki sadece bizde yok. Adam kuşun maketini yapip yüzeye koymus onlarca. Kuslarda emniyetli sanip geliyor o tarafa dogru. Sonra avcilarda çatır çatır vuruyorlar. Bir tane degil iki tane degil yuzlercesini bu sekilde olduruyorlar. Bunu da belgesel diye yayinliyorlar. Bu tarz canilikler irka ulkeye dine bakmiyor.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bak evladım... Bilip bilmeden, Sanki İşin Ehli gibi yorum yazmışsın...
      Av ve Hayvanları Koruma Kanunu vardır.
      Bu Kanunda Yanlız Belirlenmiş Avlanma Mevsiminde olmak kaydı ile Avlanılacak
      hayvan sayısı belirlidir ve Avlanılacak Kuş türlerinin sayısıda 7 yi geçmez,
      Leylek bir Av hayvanı değildir!!! ve bu Listede yoktur, avlanmasıda yasaktır, suçtur!!!
      Sen Yaban Ördekleri ve Yaban Kazlarını Avlayan avcılardan bahsediyorsun.
      O farklı birşey. Onlar Yasal olarak avlanıyorlar
      Lütfen önce biraz Bilgi, ondan sonra yorum...
      Ve Ülkeye dine bakmıyor diyorsun, ama heryerde olmuyor işte
      Hayvan bütün avrupayı dolaşıyor, TÜrkiyede Öldürülüyor!!!
      ucuz bahanelerin arkasına saklanarak Caniliği Normalleştirmeyelim!!!
      ve Ayıba Ortak olmayalım!!!
      Sevgiler...

• 2ay

Teşekkür ederim. Benim ufkumu açtın. Ben normallestiriyordum çünkü. Diyordum ki vursunlar hayvan degil mi diyordum. Sen böyle acikladin bende anladim olayı (!)
      Avlanma mevsimi ya da koruma kanunu insanlarin hayvanlari öldürmeye hakki olduğu anlamina da gelmez bana kalırsa. Yasal olarak avlamak nasil bir anlayışsa artik. Adamlar kendi ayiplarina kılıf uydurmuşlar bizde alkış tutuyoruz.
      Size de sevgiler saygılar...

• Leylegi geçtim insan vuruyorlar boylelerinden ne beklenir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Avrupadan Sapasağlam gelen ne varsa İnsan, Hayvan, Mal..., Türkiyeden geçince Telef oluyor..
    Bu lafın sahibi çok doğru söylemiş tebrik ederim

0|1
    0|0
  • yazık gerçekten

0|0
    0|0
  • bu millet tarihe geçecek bence dünyanın en mal milleti olarak

0|0
    0|0
  • Hocam güzel konu. eğitim şart diyorum.

0|0
    0|0
  • Sor bakalım leyleğin başına toplanmış o kadar kişiden kaçı kurban kesti..

0|0
    0|0
    • 2ay

Kurban kesme ile Leyleği kurtaran İtfayecilerin Ne alakası var
      Allahın canım Veledi... Yıkıl karşımdan Dayak Manyağı yapmayım seni burda

• 2ay

Ozaman Tutarlı olabilmen için Bütün Hayvan Etlerinin Satılmasına Karşı olman lazım...
      İyi kardeşim Hiç bir hayvan kesilmesin Etide yenmesin... ok?
      Herkez mutlu olsun...

• 2ay

Evet şu an dediğin imkansız ama şu an yaşadığımız bir çok mutluluk eskiler için imkansızdı. Ama direttiler bize bunu armağan ettiler..

Hayvan öldürmemek iyi bir insan toplumu için de gerekli. Kan akıtmak kini nefreti büyütür. Bunun da farkında olarak öldürmemeyi sonuna kadar savunuyorum..

Yükleniyor...