Insanlar ne zaman olgunlasir?

Arkadaslar yasimi cok buyuk sanmayin, 18 yasindayim 12. siniftayim. Etrafima okuldakilere falan bakiyorum da 18 degil de 11-12 yasinda davraniyolar. Bagira bagira gulmeler, birbirine gereksiz laf atmalar, dalga gecip ugrasmalar. Bana dizi ozentisi geliyolar ve bu tur davranislar bence artik lise 2den sonra gereksiz ve cocukca. Dusunceniz nedir?

Güncellemeler:
2ay bir de kizlar cok kiskanc birbirlerini suzuyolar kucuk dusurmeye calisiyolar cok sacma ya

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• yaşadığı hayata göre değişir. Bende yaşadım bunları. lisedeyken hep akranlarımdan 2,3 yıl önden giderdim bu yüzden hiç lise arkadaşım olmadı çünkü hepsi çoluk çocuktu. Ben de boş zamanlarda gider hocayla sohbet ederdim daha doğrusu arkadaşlık ederdim yani arkadaşlarım hocalardı çünkü beni onlar anlayabiliyorlardı sadece

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evet aynılarını bizim okulda da var bende 3. Sınıfım ama olgunlaşmanın bence yaşla alakası yok yaşadığın aile büyüdüğün ortam bunun çok katkısı var senin gelişmişinde okulda sesiz ve ağır başlı birisiyim çünkü etrafımdaki çoğu insan hayatı fazla ciddiye almayan veya hiç ölmücklrmiş gibi yaşan insanlarla dolu bişeylerin farkında olmak ve artk olgunlaştıgını hissetmek güzel şey

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Doğru ile yanlışı ayırıp davranışlarıyla örnek olduğu zaman. Duygusal değil mantıklı hareket edebilmeyi öğrendiğinde işte o zaman olgunlaşma başlamıştır. Kızlar arasında sağlam arkadaşlık pek olmıuyor çoğunlukla birbirilerini satıyorlar bu yüzden kız la erkek daha iyi arkadaş oluyor.

0|0
    0|0
  • Olgunlaşmak için yaş değil hayatta gördün ve yaşadıkların seni olgun eder..

Babasız büyürsün baban olmadı için kendin dünyaya karşi savaşırsın savaştın için olgunlaşmaya başlarşin..

Annen hastalanır yatalak olur ve sen onun iyi olması için senelerini verirsin seneler demişken bir iki sene degıl 10-16 sene kadar ve tüm sorumluğu taşımaya başladında işte o zaman olgunlaşırsın.

0|0
    0|0
  • bunun belli bir yaşı yoktur

0|0
    0|0
  • insanı yaşı değil yaşadıkları olgunlaştırır boşver ağırbaşlı olmak iyidir

0|0
    0|0
  • Seviselim mi. Icimden geldi

0|0
    0|0
  • Haklisin ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Haklisin.

0|0
    0|0
  • Bazıları erken yaşta olgunlasır bazıları 30 una gelmistir ama olgunlasamamıstır. kisiye bağlı bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...