İlk başta samimi olup, sonradan pişman olduğunuz kişiler var mı?

Benim var, neyse ki artık hayatımda değiller.. Sizin ilk samimi olup, sonradan pisman olduğunuz kişiler var mı?
İlk başta samimi olup, sonradan pişman olduğunuz kişiler var mı?

2|2
30|47

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Gerçek hayatımda yok. Sanal ortamdakileri ise "kişi" olarak bile görmediğimden gereksiz samimiyet kuranları direkt blokluyorum artık onlar nedenini başka sanıyorlar konunun aslı dedikoduyu sevmememden kaynaklı hayatımda önce onlara yol verdim zaten bugün başkasının lafını yapan öteki gün benim lafımı eder, güven duymam.

Bu arada teşekkürler.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 46

• Bu pişmanlık değildir deneyimdir.
    "Karşına çıkan kişiler her kimse, doğru kişilerdir. Bunun anlamı şudur, hayatımızda kimse tesadüfen karşımıza çıkmaz. Karşımıza çıkan, etrafımızda... olan herkesin bir nedeni vardır, ya bizi bir yere götürürler ya da bize bir şey öğretirler."

1|1
    0|0
  • hayliyle öyle insanlar oluyor yani elimizde degil maalesef..
    sonrada uzaklaşıyoruz usulca kendimizi yormadan

1|1
    0|0
  • herkese hakettiği gibi davrandım..
    dünde, bugünde, yarında böyle olacak..

2|1
    0|0
  • Evet en az pişman olmadıklarım kadar var

1|0
    0|0
  • Evet var. samimi olmasamda buradan özelde mesajlar dan konuşuyoruz. Hiç bir yanlış söz davranış yok. ilanı aşk cinsellik yok. ertesi gun aaa engellemiş. Yahu nezaket kuralları var en azından özür konuşmayacağım falan de... burdan da şu sonuçta çıkıyor. .. Sanal dünyada samimiyet ve dürüstlük para etmiyor kanimca.

1|0
    0|0
  • Karşı cinsimden yok ama karşı cinsimden benim hakkımda diyenler var neden bu çocukla görüşmüşüm diyenler oldu var... kötü biriyim galiba

1|0
    0|0
  • Hayır çünkü insanlarla hemen samimi olmam biraz tanırım bakarım iyi birimi kötü birimi ondan sonra yavaş yavaş samimi olurum veya olmam.

1|0
    0|0
  • Olmaz mı arkadaşım
    http://vocaroo.com/i/s0Y0sAhNQIgy

1|0
    0|0
  • aynen senin durumunla aynı yani artık hayatımda değil o kişiler ve hayatımda olmaları da artık tamamen imkansız :D

1|0
    0|0
  • Risk almam her tür ilişkide mesafeli başlar değiyorsa ve lakayıt tavırlara girmiyorsa yakınlaşırım..

1|0
    0|0
  • Çok oldu evet.

2|0
    0|0
  • bu konuda çok açık sözlüyümdür. hoşlanmadıysam önce söyler, sonra uzaklaşırım😂

1|0
    0|0
  • yokk

1|0
    0|0
  • arada çıkıyor öyle ibişler ama tecrübemiz yetiyo artık anlıyorum ve mesafemi koruyorum

1|1
    0|0
  • Bir kızla çıkmıştım kız beni aldattı öğrendiğimde kıza baya saydırdım ve suçlu ben oldum... Benle konuşurken en yakın arkadaşı hakkında kötü laflar ediyordu ben onla küsünce onla tekrar samimi oldular gerçekten komik.

1|0
    0|0
  • Yok hayır

1|0
    0|0
  • hayır ne olursa olsun

1|0
    0|0
  • Evet var. Bunlar birde basit tipler olunca daha da pisman olmama sebep oluyor.

1|0
    0|0
  • Liste cok uzun gamze :)

1|0
    0|0
  • 'Hadi size müsaade' diyesin gelir bazen

1|0
    0|0
  • Var..
    şu an hayatımdan çıkarsam mı çıkarmasam mı diye git gel yaşıyorum..

1|0
    0|0
    • 2ay

Varsa hiç düsünme.

• 2ay

Inan bana pişman olmazsın

• 2ay

Sonradan pişmanlık duyacağım bir şey yok aslında..
      Yazıp gönderdim.. uzatmanın anlamı yok : )

• Hayal kırıklığına uğramadım hiç.

1|0
    0|0
  • Var tabi ki olmaz mı.

1|0
    0|0
  • Maalesef var be...

1|0
    0|0
  • Var kendini temiz gösterip zorlayınca kaşarlığı ortaya cıkan kızlar, önce tek sevgılım oldu o da hataydı zorlayınca 10 erkekle cıktım 9 uyla yattım tipleri

1|0
    0|0
  • En güzeli hiçkimseyle samimi olmuyacaksın o kdr

1|0
    0|0
  • Olmamı mı 😠😠😠

1|0
    0|0
  • ilk bakışta anlarım hata olacağını ve izin vermem öyle insanlara hayatım da

1|0
    0|0
  • Her seferin de insanları iyi tanıyamadığımı yüzüme tokat gibi vuran hata ve ben hala aynı hataya düşüyorum

1|0
    0|0
  • Artık yok 😕 araya dikenli tel ördüm..

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    16

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 29

• Olmaz mıı ah ben bu insanlarla nasıl görüştüm bir şeyler paylaştım deyip dururum aklıma geldikçe. Baştan öyle güzel oynuyorlarki sana karşı sonradan zaman geçtikçe anlıyorsun gerçek yüzünü, fesatlığını ve senin yüzüne gülüp aslında senin kötülüğünü istediğini. Aslında bir yerde iyi de olmuş diyorum bu tarz insanların karşıma çıkması çünkü bana tanıştığım herkesin kendim gibi olmadığını öğrendim

1|0
    0|0
  • Pisman olmadik, pisman ettiler sagolsunlar😄

1|1
    0|0
  • Ne yazık ki var 😏

1|0
    0|0
  • Ohooo çok var

1|0
    0|0
  • evet çok var öyle insan

1|0
    0|0
  • Yedim ayrı gitmeyen bir arkadaşım vardı ya da Bn ole sanmışım. Yalan soyledinmi anlayınca gülü güle dedim

2|0
    0|0
  • Var evet basta cok iyi izlenim verip sonradan farkli bir kisilikle karsilastigim oldu

2|0
    0|0
  • yok gibi

1|0
    0|0
  • hof var :s

1|0
    0|0
  • var. yeni tanismanin bir büyüsü var sonucta ve hersey güzel gözüküyo insana. biraz incelediginde ayyy bu nee demekten alamiyo insan kendinii... tabi bir de kötü yüzünü göstermeyen insanlar var. samimiyeti hak ettigini düsünüyosun, kötü yüzünü görene kadar.

1|0
    0|0
  • Hiçbiri hayatımda değil.

1|0
    0|0
  • Var tabi ki.. Bu hayatta herkesin hayatında verdiği değere pişman ettiren insanlar muhakkak olmuştur. Herkesi kendim gibi görmekten vazgeçemedim

1|1
    0|0
  • Evet bir süre sonra gerçek yüzlerini gösterdiler ve artık yoklar

1|0
    0|0
  • Allaha sukur kimse yok seviye iyidir 😊 olsa bile bu olaydan tecrube kazandigima sevinirim daha

1|0
    0|0
  • Yosma eskı arkadaslarım

1|0
    0|0
  • Herkesle samimi olmam kolay kolay ama pişman olduğum oldu güvendim boşa cikardi

1|0
    0|0
  • Say say bitmezz

1|0
    0|0
  • Umursamıyorum.

1|0
    0|0
  • evet

1|0
    0|0
  • Evet keşke hiç olmasaydık dediklerim var