Oğlunuz ya da kızınız evlenmeden bir gün eve elinde bebek ile gelse ne tepki verirdiniz?

merak ettim 2 tane soru sordum biri erkek biri kız için bana gelen mesajlar ilişki olabilir veya kız erkek ayırma gibi bende ilişki ötesinde ve erkek kız ayırmadan soruyorum
çocuğunuz bekarken elinde torununuzu getirse tepkiniz ne olurdu

0|1
8|31

En İyi Erkek Görüşü

• maalesef kıza elimi bile sürmem bizim kültürde bu yok diyeceğim bir şey de olamaz zaten evleniyorlar ama damadı güzel bir dayak manyağı yapardım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• şok olurum heralde, gerçi bizim çocukların çağı ne olur bilemeyiz.. ortalama 20 sene sonrasını göz önünde bulundurursak :S

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 30

• Asla affetmezdim.

1|0
    0|0
    • 2ay

Sonuçta, insan ne kadar birine zaafı bile olsa; böyle özel bir durum için kendini korumasını isterdim. Çok üzülürdüm.

• Ağzına s..

1|0
    0|0
  • toruna bakardım ne yapıcam geri mi sokucaz çıktığı yere

1|0
    0|0
  • Yapcak bişey yok torunu sevmeye başlayacaz

1|0
    0|0
  • bağrıma basarım

1|0
    0|0
  • Çeker vururdum

1|0
    0|0
  • Kimden 😂

1|0
    0|0
  • Amanın dede oldum diye havalara uçarım o torunu yerim ben ya

1|0
    0|0
  • Cevap vermekte zorlandım

1|0
    0|0
  • Ne iş lan tırrekkk...

1|0
    0|0
  • cok düsündüm 7 dakika önce sormussun 5 dakikadir düsündüm...
    Tabi simdi kiz erkek ayrimi yapan birisi degilim aslinda, ama dogal olarak eger kizim elinde cocuk ile gelirse direk babasini bilmek isterim icime ates düsebilir? NEDEN? diye. Sonucta millet diycekki "kasimin kizi evlenmeden cocuk yapti" tabi erkek olsaydi ayni kötü ama iste cevrendeki millet oglunun cocugu oldumu pek söz etmez ama kizinin oldumu söz ederler buda beni rahatsiz eder.
    Rahatsiz eder etmesinede ne olursa olsun torunumdur benim alirim iceri ikisinide kizima sorarim bunun babasi kim nerde?
    Oglumsa ogluma sorarim anasi nerde bunun diye. Direk nihah yapmalarini önerirdim

0|0
    0|0
    • 2ay

çok güzel yazmışsın ama nikah kıyılacak durum olsa elinde bebekle gelirken yanında -annesi-babası- olurdu.
      bana sorarsan çevre konuşuyorsa evi barkı satar o çevreyi değişirdim.

• 2ay

artik annesi babasi kimse onlarlada tanisilacak

• abla bir dur ya dakikada on soru sordun :D

1|0
    0|0
  • Artık iş işden geçmiş😔 Bakmak zorundayım hepsine

1|0
    0|0
  • Bağrıma basar

0|0
    0|0
  • atsan atılmaz satsan satılmaz.. olmuş bikere.. tabi biraz şoka girer insan ama mantıklı düşündüğünüzde herkes hata yapabilir.. belkide hata olarak bile görmiceksin zamanla.. hayırlı olsun derim ne diyim:)

0|0
    0|0
  • Fazla şaşırmam

0|0
    0|0
  • Bir an düşününce fena gerildim. Allah kimseye bu durumu yasatmasin.

0|0
    0|0
  • Şaşırır ama sevinirdim torunum oldu diye.

0|0
    0|0
  • kızarım, fırçalarım ama yapacak bir şey de yok. atsan atılmaz satsan satılmaz

0|0
    0|0
  • Olduktan sonra yapacak bir şey kalmaz. Sahip çıkmaktan başka.

0|0
    0|0
  • neden bunu yaptığını sorguılarım gereği neyse yapılır

0|0
    0|0
  • Niye daha önce yapmadın len köftehor derim, elime can parçasını alıp da :)

0|0
    0|0

8 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 7

• Olmuşla ölmüşle çare yok ikisini de bağrıma basardım

1|0
    0|0
  • Ben evlenmeden bir şeyler yaşanmasını doğru bulmuyorum , çocuğumu da öyle yetistirmek isterim. Lakin oldu da öyle bir şey oldu , çocuğumun da torunumun da başımın üzerinde yeri vardır. Biraz sinirlensem de kendi kanımdan canımdandır

1|0
    0|0
  • Kizarim

1|0
    0|0
  • olan olmus derim kızmam napıyım

0|0
    0|0
  • S*kilmiş g*tün davası olmaz 😃 Torunumu alır bir güzel bakarım 😃

0|2
    0|0
  • O anki durumuma bağlı :D