Şirket Okul ücretimi ödememiş ders seçimi yapamıyorum çok sinirlendim babamla kavgalıyım ne yapsam? Arabayı satsam mı?

Uzun zamandır babamla kavgalıydık. Normalde her sene şirket ileri tarihli talimat olarak okulun hesabına geçer parayı. Yani haberim dahi olmaz. Bugün ders kaydı yapmak için bilgisayarın başına oturdum. Bana 'Öğretim ücreti borcu nedeniyle kayıt yapılamaz. Toplam Borç;28.000 küsür diye uyarı verdi ve yarın son günü ders kaydının. Çok sinirlendim ya. Gerçekten kavga ettiğimiz konu benim haklı olduğum ve çoğu insanın kolay kolay hazmedemeyeceği bişeydi. Benim üzerime 90-95.000 değeri olan arabam var (oda şirketin olurdu normalde de bana öyle söz verilmişti zamanında). Yarın kendi markasının galerisine sabah bırakıp devir versem öğleden sonra para geçiyorlar hesaba. Ne yapayım sizce? Konuşmuyoruz asla... Yapayım mı gerçekten bunu?

0|1
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herşey hallolur sakin ol babana ara sevgi göstermek zorunda değilsin sadece yarın son günü ödememişsin de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• babana kendini affettir ama o arabayı satma :) bak biz otobüslerde sürünüyoruz. hava yağmurlu diye şu an cafeden çıkamıyorum :) halimi düşün. araba gerekli birşey.

0|0
    0|0
    • 2ay

Yine alırım ki 95-28 yine 60 lık bişey alabilirim

• 2ay

o zaman sat madem öyle. 60 bin liraya da iyi arabalar var. ben de askerden gelince alicam

• ulan ben 142 lira harç parasını nerden bulurum diye kara kara düşünürken milletin derdine bak yaa

0|0
    0|0
  • Sabırlı ol cici kız neden kavga ettin...

0|0
    0|0
    • 2ay

Açıklanacak bişey değil çoğu insanın sinirleneceği bişey

• 2ay

Tamam okulunu asma istersen annene filan söyle konuşmuyorsan babanla ya da başka birine söyle söylesin babana ödeme yapılsın derim arabayı filan satma... Hangi bölümdesin

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...