Bir insani neden hic kimse sevmez?

Kendim için soruyorum neden boyle iyi kalpli olduğum için mi ya da yaptıklarına sustugum için mi

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• çok da tın yaauvv :) sevmezlerse sevmesinler ne yapak ölek mi. Param olsun yeter parayla arakadaş bile alırım bu da laf mı. Önce sen kendini seveceksin. Hayattan zevk almaya bak. Birileri beni sevsin diyerekten insanlara yaranmaya çalışırsan emin ol ne kimse seni sever ne de sana değer verir. Sana selam vermeyene selam verme, sana yardım etmeyene yardım etme, seni iplemeyeni sen hiç ipleme , tak kulaklığını , aç kitabını oku boşver gerek yok

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Fazla iyi kalpli olduğun için. Herşeyin fazlası zarar olduğu gibi iyiliğinde fazlası zarar insanlara karşı ne kadar iyi olursan o insanlarda senin iyi niyetini ya kullanmak isterler ya da seni kendilerinden uzaklaştırmaya çalışmak isterler. Fazla ilgi ve samimiyet insanları sıkıyor malesef , kendimden biliyorum yaşadım çünkü.

0|0
    0|0
  • sen yoluna doğru adımlarla devam ettiğin için yalnız sın bırak öyle kalsın bir sürü çakal ile yol alacağına tek başına aslan ol

0|0
    0|0
  • cok iyi kalplisindir

0|0
    0|0
    • 2ay

Nasil olmalıyım uyum sağlamak için lütfen insanlara nasıl davranayım nesela

• 2ay

Hayır demeyi öğren

• Yaptıklarına sustugun icin ama unutma iyiler kötüleri çekerler

0|0
    0|0
  • Bilmem bazen oyle oluyor. Bende sevilmem.

0|0
    0|0
  • soğuk görünüyosundur insanlara

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet hafif öyleyim sıcak davransam yakin davranmıyorlar ben napiyim

• bir insanı herkes seviyorsa o iyi değildir.

0|0
    0|0
  • Bende oleyom mj at dertleşelim istersen hata nerde bende anlamafim

0|0
    0|0
  • nedenmiş bn severim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• kendine guvnmedigin icin

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendime güvensem ne değişecek kendime güveniyorum ama insanlar kendime olan güvenimi sarsıyor

• Kendini seviyor musun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet

• 2ay

İnsanlar beni sevmediği için bazen kendimden nefret ediyorum

• 2ay

Eğer kendini gerçekten seversen insanlarda seni sever... Senin gibiydim kimse beni sevmiyor diye üzülüyordum çok kötü hissediyordum sonra kendimi sevmeye başladım ve artık kimsenin beni sevmesine ihtiyaç duymuyorum ama insanlar beni seviyor:)

Yükleniyor...