Denetimli serbestlikten anlayan biri?

Benim dolandırıcılıktan infazım var bir yıl kadar, Şubat ayında sonuca ulaşmıştı. Geçen gün de bankayla alakalı bir sıkıntı oldu bu savcılığa tönlendirilirse dolandırıcılık olarak geçicek galiba. Eger bir ceza alırsam infazım yanıp hapse mi girerim yoksa infazı yakıp denetim mi alırım. Üniversite öğrencisiyim

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinleşen bir cezada denetimli serbestlik hakkı rücu bulmuşsa ve akabinde başka bir suç işleyip mahkemeye intikal iderse denetimli serbestlik hakkı ortadan kalkar.

0|0
    0|0
    • 2ay

Hapse mi gircem peki. Tekrar denetim mi alırım yoksa para cezasına çevirilir mi

• 2ay

İşlediğin suçların içeri ve o oluş şekli önemli. Mesela Bankayla alakalı bir sıkıntı oldu demişsin, bu sıkıntı tam olarak nedir? Bankadan dolayı dosyan icra dairesine gitmiş ve bu borcu icra dairesine, ödeyeceğine dair ıslak imza atmışsan ve vadesi geldiğinde ödememişsen taahhüt ihlali nedeniyle 6 ay hapis cezası yersin. Bu durumda borcun tamamı ödemeden 6 ay dolmadan içerden çıkamazsın. Diğer dosyanla ilgili denetimli serbestlik bundan farklı olarak değerlendirileceğinden, bankayla ilgili hapis cezası almamaya çalış. İçerdr yatıp yatmaman bankayla ilgili suçun durumuna bağlı.

Erkekler Ne Diyor 6

• İyi olmus adam olacaktin serefsiz olmicaktin
    Namusunla yasiycaktin hayatta acimadigim 2 insan turevi birisi gasp birisi dolandircilik...
    Surunun yatin icerde de akliniz basiniza gelsin...

0|0
    0|0
    • 2ay

yaprak kürek konuşma bir ya

• 2ay

O kadar torbacı varken dolandırıcılar hapse girsin diyosa senin beynini seveyim

• 2ay

Ahaha savunmaya bak lan :) 0-6 yas beynemi sahipssin sen minnak 😜
      2 kez hakimin karsisina hangi suctan cikarsan cik hukum yersen denetimin iptal olur ikisi ile toplam yatarsin azcik arastir google amcadan :)

• Aynen infazın yanar hoppala cezaevi

0|0
    0|0
  • kız nası dolandırdın merak ettim söyle hadı
    hapse girersin canum onuda söyleyim

0|0
    0|0
    • 2ay

Ziraat bankasını dolandırdım valla tertemiz :D

• 2ay

bankaysa iyi yapmışsın ama belliki iyi yapamamışsın :P yakalamışlar

• bir yıla kadar dediğini para cezasına cevrilmişmiydi

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır 80 lira sadece o da dosya masrafı. Para cezası denetimde olduğum için ertelendi

• Maşallah hangi üniversite

0|0
    0|0
  • Hırsız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...