Modunuzu nasıl yukarıda tutuyorsunuz? İnsanların dediğinden etkileniyor musunuz?

Modunuzu nasıl yukarıda tutuyorsunuz? İnsanların dediğinden etkileniyor musunuz?

0|0
23|1

En İyi Kız Görüşü

• Modum hic yukari cimmiyor bu aralar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Olaylar, sorunlar, hatta haberlerde duyduğum kaza, şehit, işkence gibi konular bile günümü zehir etmeye yetiyor, modumu içten, ya da yüksekten şarkılar okumakla, çiçiklerimle ilgilenmekle, kitap okumakla, resim çekmekle yükseltirim. Tüm bunlar yardım etmezse durum kötü,2-3gün mutsuz gezerim, zamanla toparlanırım.

0|0
    0|0
  • Bak bunları eskiden ben de düşünürdüm. Ne kadar cok yaralanırsan, yıpranırsan gittikçe o kadar dayanıklı olursun. Öldürmeyen şey güçlendirir. He bide insanların dediklerine bu kadar takma, sana önem vermeyene sende önem verme. Eğer gülüp geçersen umursamıyo gibi davranırsan bir süre sonra biter hepsi;)

0|1
    0|0
  • Motive edici şeylerle.

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişiyi önemsemene bağlı, önemsemezsen modun yukarda kalır.

0|0
    0|0
  • gülümseyerek :) insanlar çok mu üstün sanki onlar da kimmiş :D

0|0
    0|0
  • Etkilenmiyorum, fakat biz de taştan yaratılmadık değer verdiğim insanların sözleri incitebiliyor.

0|1
    0|0
  • kimseyi iplemiyorum modum da düşmüyor doğal olarak 😄

0|0
    0|0
  • Umursamaz takılıyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

nereye kadar umursamaz nasıl başarıyorsun

• 2ay

Büyüdükçe alışıyorsun zaten, eskiden çok takardım ama şimdi öyle bir durum yok ve zaten mantık insanıyım bir şekilde sıyrılabiliyorum mutsuzluktan.

• 2ay

Kafamın içi şu an inanılmaz şekilde dolu. Bazen umursamazlık yapayim diyorum olmuyor. Zen meditasyonu falan yapayim diyorum. İnsanlar hayattan bezdiriyor.

• Rondo cilekli 😀

0|0
    0|0
  • Bana laf söyleyenler dönüp kendine baksa ah... Alışıyor insan bir yerden sonra bir şekilde hayat devam ediyo diyip geçiştiriyorum

0|0
    0|0
  • Ozguvenin varsa sorun olmuyo... ama ozguven diyirum ego degil ego bir lafal iner ozguvense etkikenmez!!!

0|0
    0|0
  • Herkes etkilenir insanların düşüncelerinden bazıları az bazıları çok :)

0|0
    0|0
  • istesem de umudumu kesemiyorum çok istediğim bir şeyden.

0|0
    0|0
  • Onların varlığını dahi hissetmediğim için bir sorun teşkil etmiyor benim için

0|0
    0|0
  • Etkilendigimi saniyorum ama yok

0|0
    0|0
  • Yer çekimi sağolsun.

0|0
    0|0
  • bir şeye moralim bozulduğu zaman etrafıma da çok yansıtıyorum ne yazıkki güzel yaklaşımlara ani tepkiler verebiliyorum sanırım bugün de o günlerden biri artık ailem anlayışla karşılıyor

0|0
    0|0
  • Etkilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • Tek yolu salla

0|0
    0|0
  • @GüneşimiKaybettimm modum hep yukarda hshsjs dimi modum? 😀

1|0
    0|0
  • Sarki dinleyip kimseyi takmayarak

0|0
    0|0
  • Eskiden etkileniyordum. Artik viz gelip tiris geçiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Önceden takardım kafaya da. Artık sallamıyorum gülüp geçiyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...