Adam şişme kadınla evlenmiş tövbeler olsun 😂 Düşünceleriniz nedir?

Adam şişme kadınla evlenmiş tövbeler olsun 😂 Düşünceleriniz nedir?

0|0
13|43

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• VAh garibim. Demek o denli asosyaldi o denli kadın dırdırından bıkmıştı en son dilsiz birşey bulup ''Bu beni mutlu eder''dedi. Yazık. Türkiyede olsaydı patlatırdım onun karısını :D

1|0
    0|0
  • ıyı yapmış evlenmış ama hadı patladı dıyelım ve tekrar nasıl şişirecek şişrse bıle eskısı gıbı olacakmı yok bu adam kafayı yemış mal aklımda delı sorular oluştu bırden ben şişme kadınları asla sevmem zaten

1|0
    0|0
  • Yaşanmış öyküdür;zamanda karısını defalarca aldatan çapkın kocalarından biri vefat eder. Evde matem havası vardır, gelen giden çoktur, nihayetinde taziye evidir. Gelenin gidenin çocukları, bu taziye evinin sağını solunu talan attırırken, çocuklar bir şekilde zuladan rahmetli çapkın kocanın şişme kadınını bulurlar! Ve şişirip oynamaya başlarlar, nihayetinde de konukların oturduğu evin salonuna sürür getirirler! Rahmetlinin eşi olacak kadınsa tepki vermez ve sadece şişme kadının kolunda tutup yanına oturtur ve ''gel bacım, sen de dul kaldın!'' der :)

2|0
    0|0
  • Ne yapsın canlı suratına bakamıyor. Ayrıca bebeğe bak suratında sanki zorla evlendirilmiş kız ifadesi var yapılırken belliymiş kaderi :D asdsad

2|0
    0|0
  • ay havası batsın

1|0
    0|0
  • en iyisini yapmış:)) bunlarında esasından daha canlı duranları var dırdır etmez bişi istemez akşam bağım ağrıyor demez onu yapmam bunu yapmam demez...)

2|0
    1|0
    • 2ay

pembenin birini evde kalıcam korkusu kaplamış heralde eksiyi basmış:))

• En temizi. Bu gidişle bende böyle bir şey düşünüyorum :D :D
    Fenamı? Başım ağrıyor diyemecek. Hadi hadi diyemeyecek. Akşam neden geç geldin, arkadaşların mı ben mi? diyemeyecek. En temizini yapmış :D
    Kafa rahat ölecek herif.

1|0
    1|0
    • 2ay

Şaka falan bir yanada, şişmede olsa güzel hatun :D :D

• Adana'da mı olmuş olay :@

1|0
    0|0
  • gerçeğe benziyor A:SD

1|0
    0|0
  • En doğrusunu yapmış 😀

1|0
    0|0
  • Çocuk nası olcak acaba

1|0
    0|0
  • Kendi başına evlenen bir kadın vardı.. Bence boşansınlar birbirleriyle evlensinler

1|0
    0|0
  • En güzeli bence.. Kavga yok , gürültü yok , insanların enteresan tavırları yok , körelmiş beyin yok , en fazla vurdumduymazlık olur onu da vurarak halledersin itiraz etme hakkı yok.. Ohhh kebap..

1|0
    0|0
  • Bu kadın bu adamı aldatır 😄😄

1|0
    0|0
  • zevkler ve renkler tartışılmaz. hiç susmayan bir kadından 5 tık az konuşup deli edenden 3 tık iyidir.

1|0
    0|0
  • Beyin bedava.

1|0
    0|0
  • Gercek gibi lan 😂

1|0
    0|0
  • Sonunda benim de varacağım sonuç bu galiba.

1|0
    1|0
  • karı patlarsa nolcak :D

1|0
    0|0
  • Yarıldım lan bu ne ajajahshhsajhahahaha

1|0
    0|0
  • Naz yok
    Kapris yok
    Dırdır yok
    Yat yersen yatar
    ver dersen verir
    Akıllı adammış.

1|1
    0|0
  • yokluktan bunlar allah mutlu etsin 😂😂

1|0
    0|0
  • Akıllı adam ağzı var dili yok

1|1
    1|0
  • Evlenecek kadın bulamamış

1|0
    0|0
  • Sığır

1|0
    0|0
  • Türk hatunla evlenmekten iyidir... Akarı yok kokarı yok :)

0|1
    1|0
  • kadin dirdirindan bikmis adamcagiz.

0|0
    0|0
  • kızlar vermezse olur böyle şeyler kızlar siz düşünün papuçlarınız yavaş yavaş dama atılıyor ohh ne güzel kıl yok koku yok dırdır yok AKILLI ADAMMIS

0|0
    1|0
  • Yuh ya

1|0
    0|0
  • Karı dırdırına etkili yöntem 😂

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 12

• vay be Allah bir yastıkta kocatsın AS:Dasd

1|0
    0|0
  • yaşlanmaz işte hahhahhah :D

1|0
    0|0
  • Cok gercekci duruyor. Ayrica bu adami destekleyen erkekleri de nikah salonun da gormek isteriz sisme kadinlariyla. Siz zaten onu hakediyorsunuz.

1|0
    0|0
  • Dırdırı yok diyedir erkekler bundan şikayet eder ama arkadaş ortamında da sohbette kadınları geçer ya hani :)

1|0
    0|0
  • Aferin ona

1|0
    0|0
  • Ne yaşattılar be bu adama 😀şişme bebekte düğün diye tutturmuş demek ki sade bir nikahta yetermiş

1|0
    0|0
  • Kendi geleceğimi gördüm

1|0
    0|0
  • bu kadar gerçekcimi bunlar tövbeler olsun :/

1|0
    0|0
  • Bakın bu bir dramdir.

0|0
    0|0
  • Oldu buda