İslam düşmanı solcuların Öldükden sonra Müslüman gibi defnedilmesine ne diyorsunuz?

hayatı boyunca islam düşmanlığı yapmış (İsimlere gerek yok) Türkiye de yaşayan, solcu olup islam düşmanlığı yapmış kişiler ölünce neden Müslüman adetlerine göre gömülerek cenaze namazı kılınıyor. bu solcuların iki yüzlü olduğunu göstermezmi... ?

0|1
6|15

En İyi Kız Görüşü

• Sol görüşlüyüm, isşam düşmanı hiç olmadım.
    Sadece dini kullanıp insanları köleleştiren, eğitimsizleştiren, yalancı, hırsız, sömürücü, açık bayana tecavüzü hak sayan, Allah Allah nidaları atarak insanları diri diri kesen-biçen, sırf aynı görüşte olmadıkları insanları diri diri yakan, okumasına yardımcı olmak için bünyesine aldığı talebelere cinsel istismarda bulunan ve nicesi insansı varlığa karşı düşmanlık besliyorum.

1|3
    1|0
    • 2ay

Gerçek islam on numara bir din.
      Ama bizim ülkemizde bunu iliklerine kadar yaşan kimse yok.
      Ben gerçek müslüman olarak sadece antikapitalist müslümanları görüyorum.

En İyi Erkek Görüşü

• Cumadan çıktıktan sonra kerhane kerhane gezen, suriyeli çocuk skebilmek için araya eş dost sokan, yetim hakkı yiyen hırsızları pezevenkleri müslüman diye gömüyoruz onları niye gömmeyelim.

5|3
    1|1
    • 2ay

Günah işleyen kişilerden bahsetmedim. Günah ile İslam düşmanlığı arasındaki farkı bile anlayamayacak kadar cahil bir solcu ateist isen ben ne edem. git nasıl yaşıyorsan öyle gömül

• 2ay

Mesajını klişisel almadım. sen kişiselleştirmişsin. nede olsa aklı havada ateistliğin ne olduğunu bile bilmeyen bir ateistsin :)

• 2ay

Almışsın almışsın. Batmış bir şeyler şimdi sırıtarak çıkartırım sanıyorsun ama çıkmaz o. Çok uğraşma uğraştıkça daha derine batar ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne yaptıki solcu eline kuran alıp sizi mi dolandırdı. Ne adi adamlarsınız..

1|4
    0|0
    • 2ay

Daha ne yapacak. Hayatı yalan yaşaması yalan savunduğu değerleri yalan.
      Hayatı boyunca islam düşmanlığı yap, camiye gidenlere hakaret et ama ölünce cenaze namazı kıldırmak için kokuşmuş cesedini camiye getirsinler. bundan ala yalan dolan kandırma riyakarlıkmı olur.

• 2ay

Defol demiştim. Hala salyalarini akitiyorsun buraya.

• 2ay

Salyaların çoğu solcularda, aynen senin gibi sende ölünce g*t korkusundan cenaze namazıyla gömelüceksin o yüzden şimdiden camiye git. yoksa ölünce boş cesedinin camiye girmesi sana birşey kazandırmaz

• Sen ne zaman (haşa huzurdan) Allah oldunda herkesin kalbini bilip ne olacağına karar veriosun? Senin gibiler yüzünden islamdan soğuduk yeter yobazlığınızdan bıktık!!! Eskiden şortlu görünce ayıplardık nye bu kadar açık giyiniyor derdik. Şimdi kapalı görünce cinlerim tepeme çıkıyor!!! Ve bunun mimarı sizin gbi kendini islam alimi sanan yobazlar!!!

1|2
    0|1
    • 2ay

Küfür etsem hakaret sayacak bu okuz. islama düşmanlık yapan her fırsatta müslümanları aşşağılayan küçük gören birinin kalbine görmeye gerek var. kalbi yüzüne vurmuş zaten. kalbinde islama sevgi olan inanan biri açıkdan müslümanlara düşmanlıkmı yapar

• 2ay

Terbiyesizliğinde yobazlığınla aynı seviyede 😄

• 2ay

Ya yaşadığın gibi öleceksin ya da iki yüzlü şerefsiz olarak anılacaksın seçim kişiye kalmış... senin zoruna giden nedir?

• Senin gibi insanlık düşmanları mesele neden içindeki nefreti belli etmeden ağzını açıp konuşamıyor 😄 Çok önemli sanki nasıl gömüldüğün. Ailesi, yakınları öyle mutlu oluyor diye. 😂 Az sakin ol delüğanlı

2|2
    0|2
    • 2ay

Madem nasıl gömüldüğün önemli değil. Cesedi git ateistler nerden kaldırıyosa kaldırsın yakıyolarmı kınamı yapıyolar tıpamı yapıyorlar yapsınlar. Neden Hayatın boyunca düşmanlığını yaptığın Cami? bu sorunun cevabını ver önce çok bilmiş ukala

• 2ay

Gerçek ateist ve islam düşmanları önemser. Müslüman adetlerine göre gömülmek istemezler. Aziz nesin gibi mesela Ama onun harici solcular dünyevi para ve hırsları için solcu olduklarından ölüm den sonrakşi göt korkusu sebebiyle cenaze namazı istemiyorum cesedim camiden kalkmasın diyemezler. göt korkusu çünkü

• 2ay

He, anam he... her şeyin en doğrusunu siz bilirsiniz. Gerçek ateistmiş 😄

• İnsanların görüşü karışamazsın sana kimse karısamadıgı gibi

2|1
    1|1
    • 2ay

Ben kimsenin görüşüne karışmıyorum. İsteyen solcu olur isteyen ateist istiyen hristiyan. Ama nasıl yaşıyorsan öyle öl. Hayatın boyunca solcu yaşa islam deüşmanlığı yap her türlü islam aleyhinde hakaret et camiye hiç uğrama ölünce müslüman gibi camiden gömül bu iki yüzlülük değilmi?

• hfjxjdjjcjz adam kendi istiyor sanki

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Bu Allah'ın ne olursa olsun ona döndùrüldugumuzu ölen sahsa anlatan ilk karsilamasi kacıs yok gercwgi gomulmeden baslkhor buna. onlar adina sevinsek mi uzulsekmi bilemedim :)

0|1
    0|2
  • Sosyalistim. Bir insanın, diğerinden üstün olmadığını savunurum. Ve gerçek İslam'da bunu yapmamızı istiyor ama Emevi İslam'ı kendi çıkarları için dini her zaman kullanmıştır ve onların izinden gidenlerde bugün hala kullanıyor.

0|1
    0|0
  • Göstermez. Dinsizlere hak ettikleri ayrı cenaze hizmetlerini vermeyen sağcı iktidarların nasıl kul hakkı yedigini gösterir. Ayrıca her solcu dinsiz değildir. Sağcı olmayanı dinsizlikle suçlamak cahilliktir.

0|0
    0|0
  • sağcı olup islam düşmanı olanlarda var solcu ne alaka kardes. islam düşmanımıdır bilemem ama öldükden sonra görecez zaten anyayı konyayı

0|1
    0|0
  • Solcular kadar taş düşsün size !
    Eline kuran alıp kandırıldık demenin, islamda yeri ne ki, oturmuş solculara (hele de ölmüş insanlara) ikiyüzlü diyorsun !!!

0|1
    0|0
  • daha kötüsü var müslüman gibi yaşayıp müslüman gibi gömülenlere ne yapacaz o zaman :)

0|0
    0|0
  • Ben ne düşüneceğim onlar düşünsün. Herkesin kıyamet günü toprağa girincedir.

0|0
    0|0
  • allah rahmet eylesin

0|1
    0|1
  • ulkede farkli bir defin cesidi var da biz mi camide defnedin dedik. cahil cahil konusma.

0|0
    0|0
  • Bu cevresinin iki yuzlu oldugunu gosteriri adam olmus daha ne yapsin

0|0
    0|0
  • Aklıma alevi cenazesini kaçıranlar geldi :D

0|0
    0|0
  • aynen ikiyüzlülük sırf toplumda farklı lanse edilmesinler die bukalemun gibi davranıyolar..

1|0
    1|1
  • Kuran kursunda 49 çocuğa tacavüz eden hocayı nereye
    6 yaşındaki çocuğa tecavüz edip öldüren köy imamını nereye
    yetim hakkı yiyen hacıları nereye
    mekkede viegradan ölen şerefsizi nereye nereye gömelim
    ayrıca bunlar kaç yüzlü oluyor

0|0
    0|0
  • Daha komiği Ateiste rahmet okuyup namazını kılıp gömüyorlar ulan adama sorsan istemez :DAsd as

1|0
    0|0
Yükleniyor...