Yeni nesil biraz daha mı sapık? Yoksa gençlik mi böyle?

Az önce yaşadığım sitede 15-16 yaş gurubu erkekleri kovalayan yine aynı yaş gurubu kızlarla karşılaştım. Erkekler kaçıyordu kızlarda kovalıyordu. Kızlara sebebini sordum abi bize ayıp şeyler söylüyorlar bunlar sapık demezler mi.. Erkekleri yakaladım bir köşede siz neler yapıyorsunuz böyle kızlara öyle şeyler söylenir mi? Ailenize söylerim bak dedim kaçıp gittiler.. Sizce bu nesil neden böyle? İnternetin bunda etkisi büyük mü? Zira her türlü bilgi ve görüntüye ulaşabiliyorlar...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Herkes iyice sapıttı 7'den 70'e..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Internete sucu atiyoruz ama internetin bir sucu yok insanlar kendileri seciyor nelerle ilgilenmek istedigini sonucta..
    Genclere geldimide zaman böyle malesef cünkü saygi nedir ya da nasil davranilcagini bilmiyoruz..
    Kimse oturup düsünmüyor annem bayan ya da kuzenlerim vardir bayan ya da ablam kardesim vardir bayan diye..

0|1
    0|0
    • 2ay

Çok haklısınız tüm iş aileden ve yetiştirme biçiminden kaynaklanıyor aslında... İşte bunu düşünebilecek yetenek yok ya da o eğitim verilmemiş..

Kızlar Ne Diyor 2

• aranda 3-5 yaş var o insanların onlar hangi nesile giriyorlarsa sende o nesile giriyorsun rahat ol

0|1
    0|0
    • 2ay

İyide ben asla böyle davranışlar sergilemedim kızlara şimdikiler nasıl bir ruh haline sahipler...

• 2ay

Hala ayni şeyi söylüyorsun simdikiler dediklerinin arasinda sende varsin

• Sanki hackerler kızlar da oraya buraya her şeyini koymasınlar

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu ne alaka şimdi. ..:)

• 2ay

İnternettekiler sanki hacker mı kızların özelini bulacak yani kızların çoğu herşeyini sosyal medyada paylaşıyor tabiki tehdit altın da olurlar

Erkekler Ne Diyor 3

• Yeni nesil ya bardan ya yataktan çıkmıyor. Nesil yok ki.

0|1
    0|0
    • 2ay

Gerçekten çok doğru bir teşhis yani bu yaş gurubu bu yaşta bunları konuşuyorsa aralarında neler yapabilenleri bile düşünemiyorum...

• Evet olur Abaza çok kızlar cinselliği son plana atıyorlar hepsi olmasada bu çocuklarda kendini tatmin edemiyor yurtdışında gordiklerini burda yapmak istiyorlar

0|1
    0|0
  • Serbest

0|1
    0|0
    • 2ay

Bu kadar serbestlik tehlikeli bence..

• 2ay

Kanka heralde hakkını vermek düşüyor bize de :)))

• 2ay

Aynen öyle kanka..:9

Yükleniyor...