Neden Twitter halkı jöle gibi?

Geçen ünlü bir aktör öldü, adamın zebanisi oldular 10 laftan 8 i su sekilde ;

+Cehenneme odun gidiyor.

+Müslüman olmayana rahmet dilenmez.

+Cehennemde yanacak.

+Ateşi bol olsun.

+Artık cehennemde rol kesersin.

Nedense masum bir adam öldüğünde tüm bu ahlaksızlar İslam Alimi kesiliyorlar...

Sonra şortlu bir bayana dayak atılıyor yorumlar şu şekilde ; (Adamın yaptığını doğru bulmuyorum)

Örümcek kafalılar, çomarlar, bir gebersenizde kurtulsak.

İsteyen istediğini giyer, sanane?

Sonrada bir grup bayan şortla bilmem nerede toplanıyorlar... Eylem yapıyorlar...

Herkes ama herkes destekliyor twitterda, bunun üstüne Kuranla ilgili bir araştırma yaptım, Günahı teşvik etmenin suç olduğunu söylüyor her kaynak. Sağcısıda solcusuda utanmasalar "şortlara özgürlük" kampanyası yapıp şort dağıtacaklar.

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• cehenneme fakirler giremez zina kumar içki bütün zevkli şeyler cehennemde ölünce bile fakiriz ya cennet istiyoruz hep hayallerimiz bile kısıtlı

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O masum dediğin insan pkkyı savunduğu ve ben Allah'a inanmıyorum dediği için normalde cenaze namazı bile kılınmaz böylelerinin çünkü imansızlar. Madem Kur-an'ı Kerim'i araştırdın bunu da öğrenseydin!

0|0
    0|0
    • 2ay

Benim amacım o değil kardeşim :) siz böyle söylüyorsunuz islam alimi kesiliyosunuz ama diğer yandanda sortlu bir kızı ilahlaştırıyorsunuz yalan mı?

• 2ay

islam alimi kesilmiyorlar müslüman müslümanın kusurunu örtmeli diyorsunuz gözüne sokuyorsunuz herşeyi

• 2ay

Yok ben kimsenin giyimine karışmam uyarırım çünkü uyarmak bizim görevimiz tekrar devam ederse dua ederim onun için düzelsin diye. Ben kapalıları bile doğru düzgün kapanmadığı açıkmış gibi giyindikleri için eleştiren biriyim. Kendi ailem dahil herkesi eleştiriyorum bu konuda. Açıksın diye şort giyemezsin, kapalısın diye her istediğin haltı yiyip nede olsa kapalıyım diyemezsin.

Erkekler Ne Diyor 5

• Herkes çok biliyor, konuşuyor.
    Kulaktan dolma bilgilerle insanlar birbirinin hakkına giriyor. Zor bişey.
    Seni destekliyorum

1|0
    0|0
  • Ya twitter saçmalık başka bişey değil AKP lilere koyun diyenlerin hepsi orda koyun sürüsü gibi maşallah

1|0
    0|0
  • millet aşırı seviyede canım olduğu için şaşırmamak lazım :D

1|0
    0|0
    • 2ay

ilk defa sansüre yakalanmışım :D fdg
      aslında ''g. e. r. i z. e. k. a:l. ı'' yazmıştım :D dfgdfg

• Dert şort değil. Kişinin özgürlüğünü kısıtlama gucunun insanin kendinde gormesi.
    Kadinin sort giyip giymemesi kadini baglar. Adam onun özgürlüğüne engel olamaz. Kaldi ki siddet yolu ile. Gunaha teşvik etmek degil gosteri nedeni. Ozgurlug7 halk kebdi dogrularina gore yapmaya baslarsa kaos cikar.
    Ben senin sacini uzun begrnmem elime makas al8r jeserim. Sen benim ayakkanimi begenmez kesersin.
    Sortluyu doverler. Kara carsafliyi doverler. Sonuc?

0|0
    0|0
  • Aklı başında olmayan rahatsız birini yaptigi isten dolayi suçlayip döverken insan haklarını, kadın haklarını savunanlar da var çok garip.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• sortlara özgürlük. eevet. sort giymek günahmı !

0|0
    0|0
Yükleniyor...