Bebekler sizce hayvanlarla birlikte büyütülmeli mi?

Bebekler sizce hayvanlarla birlikte büyütülmeli mi ?

1|0
21|2

En İyi Kız Görüşü

• Buyutulmeli bence. Bagisiklik sistemini guclendirdigini duymustum hayvanlarin. Tabii bebegin astimi yoksa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Hayvan dükkanlarından hayvanları satın almayın. Barınaklar sevimli mi sevimli minnak mı minnak, bedava hayvanlarla dolu. Onları sahiplenin.

Eğer ebeveynlerin evcil hayvan kültürü varsa, ve hem bebeğe hem de evcil hayvana vakit ve nakit ayırabiliyorlarsa çok faydalı. Ancak insanlar gibi hayvanların da karakterleri vardır. Bazısı bebek sever, bazısı sevmez. Bu sebeple bir uzmana danışıp bebekleri seven ve onları koruyup kollayan bir karakterde hayvanı sahiplenmeniz gerekir.

Eğer hayvan sahiplenir de sonradan vazgeçerseniz hayvanı sokağa atmayın. barınağa verin.

0|1
    0|0
  • kesinlikle büyütülmeli. bebeğin bağışıklık sisteminin güçlenmesi için ayrıca faydalı olduğunu bir çok doktor da söylüyo. psikolojik etkilerinden bahsetmiyorum bile oldukça faydalı.

1|1
    0|0
  • 😍😍😍😍ayyyy cok tatli yaaa😊
    https://m.youtube.com/watch?v=-Q_5DRlgmf8

1|1
    0|0
  • Çocuk gelişimi için çok olumlu rolleri var , evcil hayvanların.
    Ben karşı değilim bu duruma.

2|1
    0|0
  • Çok isterdim evladımın hayvanlarla içli dışlı büyümesini.

2|0
    0|0
  • Ben buyutmem. Enfeksiyon vs yi gectim cocuk bu ters bir hareket yapar bilmeden hayvan bir tepki verir

0|0
    2|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • Bence Hayır. özellikle bebekliginde evde beslenilmemeli. Biraz büyüyüp cocuk yaşlarına geldiğinde olabilir

0|0
    0|0
  • Buyutulmemeli

0|0
    2|0
  • bence buyutulmemeli. dogru degil

0|0
    1|0
  • Kedi veya köpeğin tüyü bebeğin ağzına girse ne olacak

0|0
    1|0
  • gerek yok

0|0
    0|0
  • Olmamalı.

0|0
    1|0
  • büyütülmeli. o bebekten daha mutlu ne olabilir ki

0|0
    0|0
  • Bence olmamalı

0|0
    1|0
  • Evet özellikle köpek

0|0
    0|0
  • Bir tehlikesi yoksa hatvan sevgisi ile büyüyebilir benim bebeğim

0|0
    0|0
  • Bana göre zararı yok ben de evlenince köpek beslemek istiyorum evimde bebegim de olur

0|0
    0|0
  • Daha kedi yavrusunu insan yaklasinca koruyor ben niye korumayayim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç Sağlıklı olmaz hatta konuyla ilgili deneyler zaten yapılmış ve çocukların psikolojisinin bozulduğu hayvanları taklit edip insansı özelliklerini kaybettikleri gözlemlenmiş. Zaten siz hayvan severler bir anlayabilseniz hayvan ve insan arasındaki farkı onları evinize sokmazsınız ama mübarek öyle benimsemişsiniz ki , umarım evcil hayvanlarınızla ilişkiye girmiyorsunuzdur.

0|0
    0|0
  • Bence bir farkları olmalı. Ahırda büyümemeliyiz:)

0|1
    2|0
Yükleniyor...