Yanlızlıktan ölecem Beni teselli edin 😢?

Ya ben depresyondayım arkadaslar üzüntüden allaha keske ölsemde kurtulsam diyorum ben herkese iyi davrandığım halde bana kötüsün diyolar cidden söylüyorum kendime ben ne yaptım ama yok gerçekten herkese iyi davrandım ben onlar ağlayinca yanlarına gittim destek oldum ben surda ağlasam kimse umursamaz çevremdekiler iyi gün dostu istediklerini alınca gidiyolar en yakin arkadaşım bana sırtını döndü sevdiğim beni sevmedi insanlar artik beni sevmediklerini yüzüne söylemeye başladılar beni tek seven ailem akrabalarim ben bu insanları görmek zorundayım ayni üniversitede ayni sınıflardayız beni sevmiyola4 beni sınıflarında istemiyorlar okul ve ya sınıf değiştirme imkanım yok bunu kimseye söylemek istemiyorum sizce ben mi haksızım?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• istersen konuşabillirz bu taraflardaysan buluşabiliriz ama üzülme bu kadar herkes herkesi sevecek diye kanun yok

0|0
    0|0
    • 2ay

Herkes değil beni kimse sevgiyi yüzüme gülüp iki gün sonra satiyolar kimsenin sevmem3si sence normal mi tamam herkes beni sevecek diye bir kanun yok ama kimse beni sevmiyorr

• 2ay

tamam ozaman ünide denk gelrsn illaki ya benim öyle oldu

• 1ay

Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Hayat böyle kardeşim herkes mutlu olamıyo, benimde başımdan çok kötü şeyler geçti teselli olacaksa anlatabilirim, istersen mesaj at iyi bir dinleyiciyimdir yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince.

0|0
    0|0
  • huysuz bir kızmısın

0|0
    0|0
  • Geçer geçer

0|0
    0|0
  • Kimseyi memnun etmeye çalışma kendinden prim verme onlara

0|0
    0|0
    • 2ay

Benden prim yapıp adam oluyorlar

• 2ay

Sana takip isteği atıyım ordan konusalim

• 2ay

Olabilir yardım ederim

• Yalnızlıktan kimse ölmüyor rahat ol.

0|0
    0|0
  • Relaks

0|0
    0|0
  • Cirkinmisin

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayır herkes ailem arkadaşlarım güzel olduğumu söyler ama hic makyaj yapmam

• 2ay

Mj atsana konuşalım dettlesiriz

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...