Kapat

Ben hatalı mıyım?

Bunu yazarken bile ellerim titriyor ama yazdım iste. Çocuktum küçüktüm daha 6 7 yaşlarındaydım. Ailece memlekette dönüyorduk şehirlerarası otobüsünde kıştı. Ailem solumda ben ortada sağımda da tanımadığım bir adam oturuyorduk en arka koltuğunda. Adam ceketini çıkarıp dizlerine örttü ve benim bir dizime de örttü sandım ki soğuk olduğu için belki örttü iyi sanmıştım adamı. Sonra o örtülen dizimde bir el hissettim dedim ki içimde acaba bu adam ne yapıyor cebime mi girmeye çalışıyor? ceketi attım ama adam yine örtüyor mahsus ta hem düzelterek hemde benim dizime örtmek için bu sefer bir okşamalar yaptı.. meğer ki tacize uğradım.. korkumda ne diyeceğimi bilemedim aileme dedim ki ben ortada oturmak istiyorum dediler yerin iyi aslında onlara da hak veriyordum çünkü Engelliydim yürüyemiyordum onlarda taşıyamıyorlardı.. adamda biliyordu benim yürümediğimi. Aslında tek suçlu bendim isteseydim derdim bu iğrenç pislik böyle şöyle yapıyor diye ama işte bu korkaklık.. korkmuştum sandım belki kavga olur silahı falan vardır falan.. Öyle ki pişmanım ki söylemedim diye. bir gün çocuğunuz olursa ona korkmamayı öğretin yabancıların sevgisine inanmamayı öğretin benim ki saflıktı herkesi beni sevdiğimi sanıyordum.. Ama yok artık sevgi merhamet insanlar çok kötü acımasız bir tek erkekler değil kadınlar da öyle kıskançlıkları için neler neler yapıyorlar. insanlara güvenmeyin hele ki TATLI DİLLİ insanlara onlar dahada tehlikeli.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ya serefsiz mis ya nasil insan bunlar ya engelli ve kucuk cocuga hallenecek kadarmi dustuler ya cocukalri ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 9

• Hikayenin gercek olduguna inanmiyorum ama verdigin toplumsal mesaj icin tesekkurler...

0|0
    0|0
  • bukadar uzun yazdigina gore hatalisin

0|0
    0|0
  • Seni hayattan doğutan şerefsizin ben taaaaa geçmişine 1 mum dikim. Şerefsiz adi köpek it oğlu it böylelerinin kafasını otobüs kapısına sıkıştırıp gideceğin yere kadar zulm edicen

0|0
    0|0
  • Saf olmak suç değil, saflığı kullanmak isteyen suçlu.
    Allah onun da belasını verir merak etme.

0|0
    0|0
  • Kendini hiç bir şey için suçlama sakın, sen çok küçük bir çocuktun sadece.

0|0
    0|0
  • Sen değil maalesef SİSTEM hatalı EĞİTİM hatalı bunca yaşanan tacizlerde tecavüzlerde ihmaller zinciri hatalı senin bir suçun yok bence insanlık hatalı dna bozuk...

0|0
    0|0
  • Anladık tacize uğradın biz napak?

0|0
    1|1
  • Ah ah ne şerefsiz insanlar var

0|0
    0|0
  • haklısın p*ç herif o. cocugu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2