İkametgahımı Trabzon'a Nasıl aldırırım?

İstanbul da yasıyorum bir iş için ikametgahımı Trabzon'a aldırmam gerekiyor Nasıl yaparım muhtarlıktan falan olur mu?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi ilçe ise o ilçeye bağlı nüfus müdürlüğüne gidip ikametgâhını alıyorsun. Sonra onların verdiği ufak kağıt parçasını muhtara veriyorsun. Muhtarda kimlik bilgilerini istiyor ya da kimisi aile tablosu doldurup kaydın bitiyor.

Yanlız ikametgâhını gösterdiğin evin su ya da elektrik faturası ile gidiyorsun ve o evin içi boş olmalı. Ya da bir ailenin üzerine misafir olarak da ikametgah adresini alabilirsin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet Trabzon'da amcamla kalıyor gibi gosterecegın şimdi o Trabzon'dan halletse bana da o kağıtları gönderse ben de muhtara versem oluyor mu

• 2ay

Zaten amcanla beraber ikiniz gitmelisiniz çünkü imza atman gerekiyor sanırım.

• 2ay

Kahretsin

En İyi Kız Görüşü

• trabznda yapılacak o sanırım. muhtarlıklar yapmıyor belediye yapıyor. varlıbaş alışveriş merkezinin arkasında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Muhtara danis

0|0
    1|0
  • nüfusdan heralde tam bilmiyom da

0|0
    1|0
  • Trabzon nüfüs dairesine gidcen ev tutman filan gerekiyor kendini orada göstericen sonra trabzonun muhtarına filan gidicen

0|0
    0|0
    • 2ay

İstanbul dan olmuyor mu? Trabzon'da amcam var o halledebilir mi

• 2ay

Evet kaldığım yeri amcamın evi olarak gosterecegın

• 2ay

Girmen gerekli nüfus dairesine gidcen ilçesindemi oturuyorsun yoksa ildemi işte neresiysenonun nüfus dairesine gidicen imzalıyorsun birşeyler

• Trabzon il müdürlüğüne gidip 5 dk'da ikametgah adresini değiştirebilirsin.

0|1
    0|0
    • 2ay

İstanbul dan Trabzon'a gitmek :( orda amcam var o halledebilir mi

• 2ay

Senin gitmen gerekiyor maalesef :( ben ikametgah adresimi hala istanbul'a aldırmadım. Bak döneli 3 ay falan oldu. Annemle veya Babamla gitmem gerekiyormuş aile olarak kaldığımız için..

Onun dışında yine sen gitmek zorundasın. :/

• yok adına ilgili adresle kimliğinde gidiyorsun hallediyorlar nufustan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...