Birisinden yardım almak zorunuza gider mi?

Merhaba arkadaşlar herhangi bir konuda birisinin size yardım etmesi zorunuza gider mi. Şayet demem şu ki. Benim babamın durumu çok iyidir (allaha şükür) fakat bir o kadar da cimridir. Bana bir telefon almıştı 2 sene önce bu bayramda bozuldu. Bende çok eski nenemin telefonunu kullanmaya başlamıştım. Nenemin telefonuda kırıldı. Babamdan yeni telefon istedim almadı. Bozmasaydın kırmasaydın dedi. İşyerindeki patronumda kırık ve eski olan telefonumu görünce.'' bune evladım durumun mu yok neden kendine telefon almıyorsun dedi. Ve ertesi gün oğlunun eski iphone 5 ini bana hediye etti. İnanın çok zoruma gitti. çünkü imkanlar olduğu halde böyle bir duruma düştüğüm için.

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• O babanın sorunu, patronun telefonu vermiş sıkıntı olmaz. Utanacak bir şey yok. Babanın durumu iyi olduğu halde böyleyse sinir bozucu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• gitmez ama işte nasıl deyim soruyosanda tanımadığın birine sormanı tavsiye ederim tanıdığın birine bakkal bile sorsan hemen şişiyo orası burası kalkıyo tanımadığın birine sormak en mantıklısı! birşey alırken paranmı yok biriktir öyle al aileden birine ağız eğme onun bunun dırdırını çekeceğime ondan alacağıma kendi paramla on gün sonra alırım daha iyi daha temiz tek yanlız yaşamak en iyisi hayatta valla diyom

0|0
    0|0
    • 2ay

babam hiç bir zaman kendi paramı da gönlümce harcamama müsaade etmedi

• 2ay

benimkide etmiyoda başkan kim olursa olsun istemese bile kendi paranla hareket et

Yükleniyor...