Trafikte yol vermesi gerektiği halde yol vermeyen bir şoföre tepkiniz ne olur?

Trafikte beni sıkıştıran bir şoförü ışıklarda yakalayıp bağırmıştım; bakalım siz neler yapıyorsunuz?

• Kornaya basarım
    49% (20)29% (20)37% (40)Oy Ver
  • Sellektör yaparım
    17% (7)22% (15)20% (22)Oy Ver
  • El kol hareketi yaparım
    12% (5)7% (5)9% (10)Oy Ver
  • Camı açıp küfrederim
    17% (7)28% (19)24% (26)Oy Ver
  • Ben ;
    5% (2)14% (9)10% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|29

En İyi Erkek Görüşü

• ben bütün sürücelere saygılı davranı ve sıkıştırmam ama! beni sıkıştırmayacak. sıkıştırıp üstüne bir de üste çıkmaya çalışmayacak. Öyle olursa onu "kurtarabileceği ama ödünün pokuna karışacağı" bir şekilde sıkıştırırım. Sonrasını kendisi düşünsün :)
    polisi aramak da bir seçenek ama polisi aradığınızda ilgilenmiyorlar.

1|0
    0|0
    • 2ay

Tekniğin hoşuma gitti en kısa zamanda deneyeceğim

• 2ay

yalnızçok dikkatli ol. Kurtaramayacağı şekilde sıkıştırma. bir de karşı tarafın zekasını da hesaba kat. senin kurtaracağın yerden başkası kurtaramayabilir.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Uğraşmam bile.. trafik bu bir sürü gereksiz kasap ehliyetli sürücü var , hele İstanbul'da dolu.

2|0
    0|0
  • El frenini cekerim, daha öncede cekmistim sonu mahkemede bitmisti

1|0
    0|0
  • f şııkını ekleyip ilk dordü demen de lazımmı.. İlk 3 ü kesin 4 te duruma göre ekleniyor...

1|0
    0|0
  • Önüne geçtiğimde iyice yavaşlayıp aynısını ona yapıyorum :)

1|0
    0|0
  • Trafikte kavgaya sebep olacak hiçbir şey yapmam.

1|0
    0|0
    • 2ay

Seni gerçek hayatta çok merak ediyorum. Acaba gerçekten bu kadar kibar mısın?

• 2ay

Orası da sana kalmış 😊

• Küfür ediyorum.

1|0
    0|0
  • el kol yaparım küfür ederim :D

1|0
    0|1
  • Trafikte kimseye sataşmam kolay kolay. Milletin ne bok yiyeceği belli değil. Daha geçen gün otobüs şöförüne silah sıktı herifin biri. Canımı sokakta bulmadığım gibi, beni seven insanları üzecek ve yalnız bırakacak hareketlere girişmem. Gereksizdir zaten. Yol vermiyorsa makas at geç git. Sağından geç solundan geç. İte köpeğe dalaşmaktansa çalıyı dolaşmak evladır

0|1
    0|0
  • Yol vermemek bir görgüsüzlük belirtisidir.

1|0
    0|0
  • Kornaya uzunca basarım o anlar

1|0
    0|0
  • Sellektörü gözüne sokuyorum çekilenekadar birde sol şeritte gidiyor yavaş yavaş

1|0
    0|0
  • bir gün yolda gidiyorum arabada kalabalığız benden yol istedi bende ağır şekilde yol verdim çünkü araç yüklü adamda küfür filan etti ışıklarda yakaladım bunu arabayı bir gördü 5 kişi kaş göz yaptım ne oldu biliyormusun kırmızı ışıkda daldı korkudan terör estirdi kaçtı çok gülmüştüm

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey demem. Çünkü, insanlar barut fıçısı gibi. Bir el , kol hareketi ile insan vurulabilir de ölebiliyor da. Daha zarar vermeden yürüsün gitsin. Aksi durum tehlikeli olabilir.

0|0
    0|0
  • kornaya basar sonra sellektor yaparim daha dun neredeyse inip kavga edecektik sofor ben degildim :)

0|0
    0|0
  • plakasını alır polise söylerim aracına kamera taktır. Asla küfür el kol yapma. Silahlı kıronun biri çıkabilir.

0|1
    0|0
  • sinyal vermeyen bayan sürücünün önünden yavaş yavaş geçerken baktım hala sinyal vermeden el kol hareketleri yapıyor. Kaportaya oturdum sinyalin oraya bakıyorum. Kadın deli misin dedi.
    o sorunun cevabıı sinyalin icadından başlayarak anlattım ve özür diledi gitti.

0|0
    0|0
  • Eğer aynı yoldan devam edersek ve ben ona geçersem hızımı arttırmam ve onu çıldırtırım. Sonra arada bir fren atar dururum :D

0|0
    0|0
  • Hiçbir şey. Canımı sokaktan bulmadım çünkü.

0|1
    0|0
    • 2ay

peki adam cama cıkıp sana sövse? yine hiçbirşey mi yapacaksın

• 2ay

Ben artık kabullendim. Trafikte kavgaya girip de canlı çıkan az. İnsanlar yanlarında silah, sopa ne ararsan taşıyor. Sinire yenik düşüp beş para etmez insanın mermisiyle ölmektense, küfürleri duymazdan gelir yaşayacağım yılları yaşarım.

• 2ay

Haklısın diyecek sözüm yok

• döverim :D :D

0|0
    0|0
  • her gün mutlaka karşılaştığım durum genellikle önce küfür ederler sonra araçtan inip kıyafetimi gördüklerinde tir tir titrerler :D

0|0
    0|0
  • Haksızlığa tahammülüm yok, önünü keser hesabını sorarım iki laf deyip yoluma bakarım.

0|0
    0|0
  • e hepsi

0|0
    0|0
  • sellektör yaparım

0|0
    0|0
  • Tafikte birinci ve en önemli şey sabırdır. Hiçbir şey yapmam sakinliği bozmamak gerek

0|0
    0|0
  • sakın buiaşma
    öyleleri pisikopat , manyak olurllar

0|0
    0|0
  • sellektör yaparım :D haydarım olsa benzetirdim

0|0
    0|0
  • Ben ; küfür ederim önüna kırar döverim camını damını indiririm

0|0
    1|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Ulein çekil Yolumdaaan😡 😊😊

0|0
    0|0
  • Kornaya basiyorum el kol hareketi yapiyorum bazen.. olmadi kufur ediyorum ama o duymuyor tabi 🙈🙈

0|0
    0|0
Yükleniyor...