Sokaktaki insanların giyimine karışmak ne?

İnsanların giyimine karışırmısınız?
Herkes kendi önüne bakmalı mı?
Başkalarının giyimini değil,
kendi nefsinizi düzeltin bence.
Biri şort giydi diye onun müslümanlığına
laf atmak hatsizliktir.

Sen ne düşünüyorsun bu konuda?

1|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar bakımından kendi vücut hatları olmadığı için eleştiri yaparlar giyemedikleri için erkeklerde bir mesaj atar iki mesaj atar baktı cevap vermiyor bu kız böyle şöyle laf yapar kedi ulaşamadığı ciğere mundar der hesabı 😋😊👍

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Müslümanlığın belli şartları vardır ya yerine getirirsiniz ya da müslüman olmazsınız. Herkes müslüman olacak diye bir kural yok. Ben müslüman değilim mesala. Bunun dışında özgür bir ülkede yaşıyor ve geçmişte özgürlük için savaşyorduk. Kimsenin kimseye şort için vurma hakkı yok.

1|0
    0|0
  • Kimseye dış görünüş ile yaklaşmam.

1|0
    0|0
  • Bir insanın kılığına kıyafetine karışmak yanlıştır şu tahrik olan baylar da potansiyel tecavüzcüdür.

1|0
    0|0
  • Asla beni baglamaz

1|0
    0|0
  • herkesin giyindiği kendine kardeşim herkesin namusu kendini isterse çıplak gezsin kimse karışamaz

1|0
    0|0
  • Umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar insanların kıçındaki donu hiçbir zaman bakmadın. Bakmayi da düşünmüyorum bana ne

1|0
    0|0
  • çok karışıyorlar cins cins bakıyorlar psikopat damgası vuruyorlar üstleri başları düzgün olan sahtekarlarıda gördük

1|0
    0|0
  • kusura bakmada burası amerika hollanda değil cinsel açlığın afrikası bu gerçeğide kabullenin giyinmesine karışmam ama tahrik eder gibi giyinirse de bakarım kimse karışamaz bana

0|1
    2|1
    • 2ay

Çok aşırı dekolteler tahrik edici olabili sen bakmak zorunda değilsin. Bakıyosan senin sorunun senin kirli zihniyetindir.

• 2ay

Peki o zaman senin görüşün.

• 2ay

ben varya sırf ülkemi bu yüzden terk etmek istiyorum ülkede her şey yasak ona bakma yasak oraya oturma yasak oraya gitme yasak özgürlüğümüz kısıtlı bu yüzden avrupa vatandaşı olup kendimi geliştirmek istiyorum şu ülkeden bir sk olmaz söliyim sana hiç bu ülke için hayaller kurma ne iş için ne özgürlük için nefret ediyorum

• giyim dediğin değişir o yüzden yadirgamam kimseyi herkesin kendi hayattı

1|0
    0|0
  • Katılıyorum

1|0
    0|0
  • herşey serbest , özgürlükse tesettürede saygı şort ve diğerlerinede saygı , bunu ayıramayan orangutanların soyu tükensin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Bencede örtülülerede birşey demiyorum eğer birileri tarafından zorlanmıyorsa

• Orspuyu orspuyu olduğu için kinamamk lazım işine bakmak lazım kazım

0|1
    2|1
    • 2ay

Kıyafetine bakıp insanları etiketleyemezsin hoş değil nasıl söylersin böyle?

• 2ay

Söyledim işte bak böyle :) orspuyu orspuyu gibi giyindi diye kınamak saçma işine bakmak lazım.

• 2ay

Tamam susabilirsin.

• kimsenin haddine değil yorumlaamk fakat bayanlarda dikkat etmeli birazda olsa sonuçta her erkek nefsine hakim olamıyor bu bir gerçek ama kimse kimsenin giyimine karışma hakkını elinde bulunduramaz...

0|0
    0|0
    • 2ay

Nefsine sahip çıkamayan kıyafeti bahane ediyor. Hiç birşey bulamazsa, hiç bir eksik bulamazsa tek başına gezmesin dışarda diyolar.

• 2ay

o eksik insanların kendini savunma biçimi fakat böyle bir savunma olamaz

• tekme atması ne kadar yanlışsa şort giymesi de yanlış ama bu ona tekme atma hakkını vermez cezalandırılmalı

0|1
    1|1
    • 2ay

Aynen ama bence giymesi yanlış değil özgür bir ülke herkes istediğini giyer

• 2ay

Hakaret gibi davranışlarında yok milleti etiketlemiyorsunda. Belliki aile terbiyesi alan adam gibi davranmayı biliyormuş. Bunuda eklemeliydim.

• 2ay

allah razı olsun , insaniz herseyden önce saygili olmalıyız karsimizdaki insana saygi duymaliyiz

• Hiç bir şey.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Karismam herkes birbirine saygili olmali kardeşçe yasamak varken neden karisayim benimkine de karisilmasina müsaade etmem ama 😊

1|0
    0|0
  • sana katiliyorum, herseyi kadinlarin uzerine atarlar, yok boyle giyindi, yok boyle yapti tahrik oldum, yahu yapacaginiz tek sey nefsinize hakim olmak bunu da beceremiyorsaniz geberin daha iyi!!! bende inadina iç çamasirla çikacagim o raddeye geldim yemin ederim!!!

1|0
    0|0
  • Katılıyorum. Kimsenin açık veya kapalı olması sürekli birilerinin ağzına dolanmamalı.

1|0
    0|0
  • Kimsenin haddi değildir.

1|0
    0|0
  • Hayır karışmam kim ne giyerse giysin

1|0
    0|0
  • karışmam bana ne ya

1|0
    0|0
  • Yiğidin mali meydandadir bize ne 😂😂