İsmini bile bilmediği sevgilisinden iki çocuğu olan kadın hakkında ne düşünüyorsunuz?

Önceki evliliğinden 3 çocuğu olan kadın aldatma sonucu ayrılıyor ve şehir değiştiriyor orda ismini bilmediği sevgilisinden hamile kalıyor tehtit sonucu doğuruyor daha sonra görüşmeyi kesmiyor ikinciyide doğuruyor yani kadınlarımızda gerçkten bilinçli olmalı farklı çözümler bulunabilirdi sizin düşünceleriniz neler?

http://www.posta.com.tr/soy-bagi-ndan-dram-cikti-haberi-1228649

0|0
18|8

En İyi Kız Görüşü

• Çok garip gerçekten Güleyim üzüliyim anlamadım yazık valla çok üzüldüm ama isimin bilmemek nedir

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Adam uckagitci ama kadinin da iki kere ayni seyi yapmaya buyuk hata

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Böyle saçmalık olur mu? Adını bilmiyomuş. Adamla yatmasını biliyor, korunmayı gerek görmemeyi biliyor, sonra çocuğu doğurmayı biliyor ha bide ikinciyi yapıyor. Şimdi ise zorunda kalmış algısı yaratmaya çalışıyor.

Şaka gibi ya. İnsanların aklıyla dalga geçiyor bunlar.
    Ya sen evlenip boşanmış bir kadınsın, 3 çocuğun var, daha dikkatli olman ve daha doğru adımlar atman gerekirken, ne olduğu belirsiz biriyle sevgili olup yatıp kalkıp çocuk yapıyorsun.

Bari sonradan böyle saçmalamasaydı. Kim bilir ne meseleler var da bilinmiyor.

0|1
    0|0
  • Çok zor bir durum kadın bu toplumda her şekilde cezanın en büyüğünden pay alıyor belki daha iyi çözümler vardı ama bir kötüye düşersen devamı geliyor tren katarı gibi yazık :(

0|1
    0|0
    • 2ay

Sevgili olmak yerine 2. evliliği düşünse onu anlarım ama bu kadarı fazla artık adına ne dersen ben cahillik sen başka birşey de bilmiyorum gerçekten yazık etti 5 çocuk napıcak bu kadın?

• Kıyamet yaklaşıyor arkadaşlar 😂

0|1
    0|0
  • ne düşüneyim allah akıl fikir versin..

0|1
    0|0
  • Aasd canım kadın.

0|1
    0|0
  • ne diyim ki Alllah akıl fikir versin

0|1
    0|0
  • Artık şaşıramıyorum bile.

0|1
    0|0
  • Ya saçmalık bence hadi bir neyse ikinci ne ya zorla y mış gitsin karakola gitsin adliyeye geçin bunları ya

0|1
    0|0
  • Artık şaşırmıyorum, alıştık

0|1
    0|0
  • Salak cok

0|1
    0|0
  • Yazik olmus

0|1
    0|0
  • avrupada herkes böyle...

0|1
    0|0
    • 2ay

maalesef kimin eli kimin cebinde belli degil burada

• 2ay

evet onu demek istedim k. bakma, nefes alamiyorum buralarda. Buradaki "Turk"lerde cok bozuk, tam burali olmuslar.. Turkiyeden geri geliyorlar (tatilden) ohhh dunya varmis diyorlar, yani gitmeyin ozaman kalin buralarda ihtiyac yok sizin gibilere

• 2ay

Aynen öyle ne desek boş.

• Haydar dümen yorumlasın posta değilmi o hem?

1|1
    0|0
  • acikcasi biraz saf ya da caresiz oldugunu düsünürüm

0|1
    0|0
  • Çok zor bir durum. Kadınlarımızın biraz daha bilinçli olması lazım.

0|1
    0|0
  • Neyse ki türbanlı.

0|0
    1|0
    • 2ay

Ne farkederki açıklarında nelerini biliyoruz kapalısı açığı yok bu işin zihniyetle alakalı.

• 2ay

Canım benim eğer bu haberdeki kadın mini etekli olsaydı aşağıdaki yorumları o zaman görecektin sen. Kapalı olunca Allah yardımcısı olsun bilmem ne.

• 2ay

Anladım dmek istediğini öyle yazınca yanlış anlaşılma oldu.

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 7

• Kötü bir durum.

0|1
    0|0
  • mevzu derin :)

0|1
    0|0
  • Eğitim ve bilinç şart...

0|1
    0|0
  • Yazıkkk söylenecek kelime yokk insanlık dışı bir durum bu.

0|1
    0|0
  • yalan söylüyor çünkü o adamın öldürülmesini istemiyor

0|1
    0|0
  • Olabilir, beni ilgilendirmiyor. Bunun bilinçsizlikle alakası yok doğurmak istemese doğurmazdı.

0|1
    0|0
  • Böyle çok var

0|1
    0|0
Yükleniyor...