Eve donmek istiyorum?

bu sene unv icin sehirdisina gittim ve ailemden ayrildim. 3 gundur yurtta kaliyorum ama ailemi cok ozledim onlarsiz devam edemem gibi geliyor hicbir sey yapasim gelmiyor eve donmek istiyorum napmaliyim

0|0
16|27

En İyi Erkek Görüşü

• Değerli arkadaşım, öncelikle mezuna kaldığımı belirtmek istiyorum :)
    Artık kendi ayaklarımızın üstünde durma zamanımız geliyor. Her zaman ailemiz yanımızda olamayacak, ne yazık ki. Kimse istemez bunu elbette. Fakat, sen ayaklarının üstünde durmayı öğrenip, daha sağlam basmaya başladığında ve tekrar ailenin yanına döndüğünde, onları sırtlayıp beraber sağlam adımlarla ilerleyeceksiniz. Herkes için bu böyledir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İlk başlarda olur alışırsın oyüzden bşver lisede memleketimden olan birkız vardı ağladı babasına gel beni al dedi kızın elinden telefonu aldım dedim gelmeyin abi ağlar ağlar susar o kendi hayatını yakacak gelirse sen gelme arayıp gel al dersede gelmeyin dedim 2 gün sonra alışır dedim alıltıda en fazla 1 ay sürdü şimdi adam hep dua eder Allah sendrn razı olsn kızım sen olmasaydın şimdi okuyamazdı okulu uğraşırdı diye. (İkimizde sağlık mesleği kazanmıştık)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• eğer sevmedıgın bı bolumse yapabılırsın ama ısteyerek gıttıysen katlan benım arkadasım vardı bugun gıdıyorum dıye dıye 4 sen kaldı bızım sehırde bıde gıtmek ıstemedı son gun

0|0
    0|0
  • Ayni yollardan bizde gectik :D insan alisiyo be. Burda sınır ilk ay. Ondan sonra yavas yavas alisacagini goreceksin. Osmaniyeye ilk gittigim zamanlar aglayan ben su anda yavas yavas ozledim bile orayi :D

0|0
    0|0
  • Lise ve üniversitede yurtlarda kalmış biri olarak diyorum ki. İki yıl sonra eve gitmek bile istemeyeceksin...

0|0
    0|0
  • Alışırsın saçmalama

0|0
    0|0
  • Başlarda böyle olur zaman geçtikçe unutursun. Ordaki arkadaşların ailen bundan sonra mesafeli yaklaş hepsine.

0|0
    0|0
  • Sakın evine dönme. Alışırsın. İlk zamanlar böyle olur. Ben 5 sene yurtlarda kalarak bitirdim üniversiteyi.

0|0
    0|0
  • vizeler başlasın geçer

1|0
    0|0
  • alışırsın ya da yatay geçiş yap

0|0
    0|0
  • Aileni sevmen çok güzel keşke onların yakınından bir üniv teye gidebilseydin.

0|0
    0|0
  • Taze balık taze balık alışırsın zamanla :)

0|0
    0|0
  • dönme; dur daha aileden ayri kalmak koyar adama ama insan zamanla herseye alisir tabi bu teori uzerinden yurume sen ama biraz olaylari daha fazla idrak etmen gerek

0|0
    0|0
  • 2 gün daha sabret ilk tatilde okulu özleyecek hale geleceksin okuduğun şehir de önemli tabi

0|0
    0|0
  • Sabret alışmaya çalış ilerde eve dönmek istemeyeceksin

0|0
    0|0
  • sakin ol ortama bulundugun ile okula alışmaya calıs

0|0
    0|0
  • Svgılı bul

0|0
    0|0
  • Alışırsın zamanla hemen alışman zaten kolay değil.

0|0
    0|0
  • Evlen sen acilen.

0|0
    0|0
  • sabret be küçük çocuk gibi mız mız etme kocaman kız oldun ;)

0|0
    0|0
  • ortamın olnca alışırsn

0|0
    0|0
  • İlk dönem zordur ama alışacaksın merak etme biraz sabırlı ol hangi ünidesün ki

0|0
    0|0
  • İlk dönemin öyle geçer.
    Ben erkek olmama rağmen babamı arayığ ağlamıştım.

0|0
    0|0
  • Sakın yapma sakın

0|0
    0|0
  • Donmiycaksin

0|0
    0|0
  • Okul bitmesin die dua edeceğin günlerde olacak sabret 🙃

0|0
    0|0
  • alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • Herkesde olur bu durum hele arkadaşların oksun ozaman özgülügün tadını alırsın eve bile gitmek istemezsin ozaman

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• hey sakin ol hepimiz ilk günler öyleydik şöyle ki ilk hafta sonu yapamam deyip eve dönmüştüm ama pazartesi yeniden gittim ve bu sefer alışmaya başladım çünkü hayatın boyunca yanında istesen de istemezsen de ailen yanında olmayacak hayatı tek başına yaşamayı öğrenmen gerek. Şimdi hazırlan ve dışarı çık keşfet şehri okulu gez ve korkma

0|0
    0|0
  • alışırsın zamanla

0|0
    0|0
  • sabret biraz alisirsin

0|0
    0|0
  • İlk zamanlar çoğumuz öyle oluyoruz ama alışılıyor.

0|0
    0|0
  • Bir iki haftaya alışırsın biraz sabret

0|0
    0|0
  • Alisirsin sonra da yanlarında kalmak istemezsin

0|0
    0|0
  • Çok geçççç

0|0
    0|0
  • Dön o zaman

0|0
    0|0
  • Alisirsin. Su anda zor gelmesi normal

0|0
    0|0
  • Ailene duskunsun , ama kendi ayaklarinin uzerinde durmayi ogrenmelisin.

0|0
    0|0
  • Herkes aynı şeyi yaşıyor ben liseden beri ailemden ayrıyım sabretmelisin

0|0
    0|0
  • Alışılıyor bacım

0|0
    0|0
  • Alısıcaksın hıc bırakasın gelmıcek

0|0
    0|0
  • Ailemi özledim de özledim diye oturup aglayanlari hic anlayamiyorum sanki bir daha hic goremeyecekmis gibi asiri duygusala baglamayin sonucta okumaya gittiniz ailenizide göreceksiniz tatillerde ki eminim sürekli telefonda konusuyorsunuzdur zaten

0|0
    0|0
  • sonr öyle bir alışıyosun ki. anneni cok aramamaya çalış yapamazsın diğer türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...