Şimdi size çok büyük bir sorunumu anlatıcam yardım edin bana?

Ben her zaman kendimden nefret eden biri olmuşumdur ki ne zaman birine anlatsam saçmalama çok güzelsin bilmem ne diyince daha da sinirleniyorum ve kimseye anlatmamaya başladım çünkü güzel olmadığımı biliyorum ve kendimi o an iyi hissetmem için yapılan iltifatlardan da nefret ediyorum. Bu kendimden nefret edişim 3 yıldır falan hayatımı mahvediyo, evden çıkamıyorum arkadaşlarım beni bir yere çağırıyo mesela hemen duş alıyorum giyiniyorum makyaj yapıyorum falan ama sonra aynaya bakınca kendimden iğreniyorum ağlamaya başlıyorum bahane uyduruyorum ve gitmiyorum, hatta bazen yoldan dönmüşlüğümde var eve bu nedenle. Dışarı çıktığımda çok mutsuz oluyorum insanlara bakıyorum sonra gidiyorum tuvalette ağlıyorum, fiziğimide beğenmiyorum 5-6 kilo fazlam var ve bana işkence ediyo bu kilolar istediğim gibi giyinemiyorum popomu kapatmak için çantamı kullanıyorum belime bişeyler bağlıyorum bilmem ne :( Tüm yazı evde geçirdim ve tatile gittiğimizde odadan çıkmadım bile. Psikoloğa da gidiyorum hala gidiyorum haftaya randevum var hatta ama bana hiç bir yardımı olmadı şuana kadar sırf annem gönderdiği için gidiyorum beni depresyonda sanıyo odamdan hiç çıkmadığım için haftayada okulum başlıyo ordakilerden de nefret ediyorum okula nasıl gidiceğim hakkında hiç bir fikrimde yok büyük ihitmalle derslerden sonra gidip tuvalette ağlarım.

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• ya kafan mı güzel senın böyle sacma seylerı takma kafana vucud senın sen ona ne kadar ıyı bakarsan o kadar guzl olur ılgılen onunla 5-6 kılo fazlam var dıyosun hıc erıtmeyı dusundum mu kosu yap ınsanlarla sosyelles evde oturdugun ıcın boyle durumdasın sabah kosuları yapa gunde 3 lıtreye kadar su tuket hem zayıflarsın hem cıldı guzellestırır su senı pıskolog degıl sen duzelte bılırsın kendınle barısman lazım ve hıc bı adım atmıyorsun sanırım senı seven boyle sevsın

0|0
    0|0
    • 2ay

Ben 6. sınıftan beri her zaman adım attım diyetisyene gittim kaç defa spor salonuna yazıldım kendi kendime diyet yaptım ama olmuyo işte beceremiyorum son 3 yıldırda bıraktım istemiyorum ben sonsuza dek böyle olucam :( Kimsede beni sevmesin

• 2ay

Çünkü iğrenç bir insanım

• 2ay

bu dusunceyle devam edrsen hep boyle olucak bu dusunceyı degıstırmek ıcın calıs bıraz tenpo kendınle barısmayı dene senı mutlu eden seylerle ılgılen kendını nasıl guzel hale getırebılecegını dusun sac tarzını degıstır ya da rengını ne bılım ılgı cekıcı hale kendını nasıl guzle gorecegın sekıle gır ama kısılıgını degıstırme her zaman kendın ol

En İyi Kız Görüşü

• 3 sene bilemedin 5 sene sonra bu düşündüklerinin çok saçma olduğunu farkedeceksin ergenlik bunalımları geçer.

0|0
    0|0
    • 2ay

Evet ama 3 ya da 5 sene çok uzun süreler. Üniversitem bitmiş olucak ve benim hiç güzel bir anım bile olmadan mezun olucam büyük ihtimalle mezuniyetimede gitmicem lisedeykende gitmemiştim pişman değilim ama olsun

• 2ay

Ama şöyle bir sorun var ki beni seven insan yok ve olmasınıda istemiyorum ben hayatıma kimse girsin istemiyorum

• 2ay

Olacak emin ol ve çok mutlu olacaksın tabi sende inanırsan.

Erkekler Ne Diyor 5

• Minik yapma böyle.
    Senin tek bir sıkıntın var;
    Sevgi eksikliğine bağlı, özgüven eksikliği.
    Başkaca bir şeyin yok senin.

0|0
    0|0
    • 2ay

Sevgiyle ne alakası var ki ama özgüven eksikliğinde haklısın :(

• 2ay

Babamla iletişim kurmak istemiyorum

• 2ay

Buna saygı duyarım.
      Vardır bir sebebin.
      Sadece meselenin altındaki etken bu
      Psikolog çok da bir şey yapamaz.
      Zaten bir çoğu memur suratli itici tipler...

• Yazdıklarınız bana aşağılık kompleksimiz oldubğunu düşündürdü. Bir pisikiyatristten randevu almalısınız.

0|0
    0|0
  • Allahın sana bahşettiği yüzü, fiziği beğenmemek senin ne haddine?

0|0
    0|0
  • pek anlayamadım sorunu tam oarak niye ağlıyorsun sorun göremedim de

0|0
    0|0
  • Okumadim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Güzelim yapma be sanki herkes cokmu iyi veya güzel kendine guvensene bende arada üzülüyorum sonra kalk ya anam bidahami doguracak diyorum kendime geliyorum. Kendini yipratiyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Ama elimde değil bende bazen kendimi gaza getirmeye çalışıyorum ama bu 3 saniye sürüyo sonra odama dönüp ağlıyorum işte :(

• 2ay

Aglama sakin Allahim hamileyken bende o yleydim hormanlardan HAHAHA o geldi aklıma takma hayatini yaşamaya bak ye ic gez gerisi fasa fiso

• Okulda arkadaşın var mı hiç

0|0
    0|0
    • 2ay

Yok sevmiyorum hiçbirini

Yükleniyor...