Şimdi size çok büyük bir sorunumu anlatıcam yardım edin bana?

Ben her zaman kendimden nefret eden biri olmuşumdur ki ne zaman birine anlatsam saçmalama çok güzelsin bilmem ne diyince daha da sinirleniyorum ve kimseye anlatmamaya başladım çünkü güzel olmadığımı biliyorum ve kendimi o an iyi hissetmem için yapılan iltifatlardan da nefret ediyorum. Bu kendimden nefret edişim 3 yıldır falan hayatımı mahvediyo, evden çıkamıyorum arkadaşlarım beni bir yere çağırıyo mesela hemen duş alıyorum giyiniyorum makyaj yapıyorum falan ama sonra aynaya bakınca kendimden iğreniyorum ağlamaya başlıyorum bahane uyduruyorum ve gitmiyorum, hatta bazen yoldan dönmüşlüğümde var eve bu nedenle. Dışarı çıktığımda çok mutsuz oluyorum insanlara bakıyorum sonra gidiyorum tuvalette ağlıyorum, fiziğimide beğenmiyorum 5-6 kilo fazlam var ve bana işkence ediyo bu kilolar istediğim gibi giyinemiyorum popomu kapatmak için çantamı kullanıyorum belime bişeyler bağlıyorum bilmem ne :( Tüm yazı evde geçirdim ve tatile gittiğimizde odadan çıkmadım bile. Psikoloğa da gidiyorum hala gidiyorum haftaya randevum var hatta ama bana hiç bir yardımı olmadı şuana kadar sırf annem gönderdiği için gidiyorum beni depresyonda sanıyo odamdan hiç çıkmadığım için haftayada okulum başlıyo ordakilerden de nefret ediyorum okula nasıl gidiceğim hakkında hiç bir fikrimde yok büyük ihitmalle derslerden sonra gidip tuvalette ağlarım.

0|0

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...