Irkçı mısınız? Irkçıysanız kimlere karşı ırkçısınız? Size bir şarkı hediye ediyorum dinler misiniz? Anketli?

Ben insan olan herkesi severim. Irkçı biri değilim. Amma ve amma dikkatinizi çekerimki insan olanları severim ve insan ırkından olanlara ırkçı değilim diyorum. Türkçülere acayip derecede sempatim vardır. Bende Türkçülere çok yakın düşünürüm. Bu şarkı saddamın şarkısı. Saddam her aklıma geldiğimde ona canı gönülden kalpten dualar ederim. Saddamın mekanı cennet olsun. Saddam kendi memleketinde yani Halepçede müthiş bir insanlık dersi vermiştir dünyaya ve biz Türklere. Vatan nasıl savunulur hainlere nasıl ders verilir diye Türklerede ders anlatmıştır. Ben bu ölümlü dünyada sadece ve sadece pıys kürytytlerden aşırı derecede rahatysızlık duyarım. Tam bir azılı ama ne azılı bir antikurytcüyüm.

• YAŞASIN HALEPÇEDE VATAN SAVUNAN SADDAMI SEVERİM
    0% (0)80% (4)40% (4)Oy Ver
  • SADDAMI SEVMEM
    100% (5)20% (1)60% (6)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
2ay Issız bir adaya düşssem yanımda saddamı, halepçeyi vede maymun kurytlerı isterdim.

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Irkçı değilim, ırkçı insanlardan da nefret ediyorum.

0|1
    0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Irkci degilim. Irkci olmamamda ki en buyuk etken müslüman olmam. irkcilik cok mantikli gelmiyor bana. hepimiz ayniyiz. kendi irkini secebiliyor musun? eger herkes kendi istedigi irktan olsaydi belki irkcilim bir nebze kabul edilebilirdi.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Kimyasal ali <3

0|0
    1|1
  • Vatan için savaşamadıktan sonra can bedende yüktür.

0|0
    0|1
  • Irkçısın boşuna debelenme

1|0
    0|2
Yükleniyor...