Allah rızası için yardım edin vicdan azabı çekiyorum?

Saat 10 Da dershane var dün o kadar test verdiler hiç birini yapmadım. Gitmek istemiyorum bu yüzden. Dün de evde tartısma oldu baya ağladım. Sabah erken kalkıp çözerim dedim. Kalkamadım Kısacası kendimi çok kötü hissediyorum. Babam evden çıkarken harclığın var mı dershaneye gitmeyi ihmal etme filan dedi. Adam kan ter içinde çalışıyor yaptığım seye bak vicdanım sızlıyo ama dershaneye gidince kendimi çok kötü hissedicem. Kütüphaneye gidip ders calısmayı düşünüyorum bugün. Ve bidaha asla dershaneyi ekmiycem çok çalışcam sizde bişiler söyleyin nolur canım çok dar

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar hata yapar önemli olan o hatadan ders çıkarmaktIR , sen dersini cikarmissin , bugün yarın kötü hissetsende dediklerini yaparsan unutursun gider , senin gibi olan da başarıya ulaşacaktır

1|0
    0|0
    • 2ay

Teşekkür ederim ya allah razı olsun artık daha iyi hissediyorum sayenizde

• 2ay

Rica ederim ne yaptım ki :)

En İyi Kız Görüşü

• bencede çekmelisin bugün bence testleri çöz ve kütüphaneye git eksiklerini tamamla umarım aileni mahçup etmezsin bir daha :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Baban için okumalisin bir daha böyle yapma mahcup olma

1|0
    0|0
  • Tamam iste bundan sonra sıkı calisacagina dair kendine söz ver ve o sözünü tut.

0|0
    0|0
  • lütfen o dersaneye git ne olursa olsun ister çöz ister çözme ama o dersaneye mutlaka git bu gun

0|0
    0|0
    • 2ay

Ya hiç gidesim yok zaten ağlamaklıyım morelim bozuk bide aksam 6 ya kadar bırakmıyolar

• 2ay

olsun lütfen git geleceğin için bu gun bu yazıyım yazmam senin bu soru bağlığını acman vardır bunda bir hayır lütfen o dersaneye git

• Yaptıgın hatanin farkina varman güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Elbette hepimiz böyle şeyler yaşıyoruz benim babam da öyle emin ol babanın da dedene karşı böyle şeyleri olmuştur😊

0|0
    0|0
  • Dersaneye bugun gitmezsen belki de sınavda çıkacak bir soruyu kaciracaksin bilemezsin ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...