Ya şu kadınların "biz sadece kadınlar için giyiniyoruz" demesi kadar daha yapmacık gelen bişey yok bana. Ya sizce?

Ya şimdi kadın kafa yapısı olarak bu konu bir yere kadar doğru ola bilir , ama çoğu kadın artık suyunu çıkardı. Yani "Biz sizi (erkekleri) takmıyoruz" havası estiriyorlar kendilerince. Sana burdan bir kafa göz dalarım anlarsız takıp-takmamayı

0|0
10|8

En İyi Kız Görüşü

• Odunsun biliyomusun? bir kadin sort giydi diye bir adam kadina ucan tekme atmis metroda haberin var mı senin? Yaralanmis kadin. Insan istedigi herseyi giyer sana dusmez bu. O ustune basina sahip cikamiyorsa abartiyosa sende baska yere bak senin gozlerin teseddurundur...

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler 3 gün bakmasın bunlara depresyona girerler , kendileride biliyor. Yaptıgi neyi kabul etmiski bunu kabul edecek. Onlar melek bir kanatları eksik , terlemezler, kokmazlar, isemezler. Cinsel. durtuleri yoktur , sadece severler sevismek isteyen sadece erkektir. 😂

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kiz lisesinde ki kizlarin karma meslek lisesinde ki kizlardan daha bakimli olduğunu görebilirsin. Sana katilmiyorum.

0|0
    0|0
  • "Sadece" değil elbette. Ama kendini bir erkeğe beğendirmekten çok kadına beğendirmek bir kadın için daha zordur. Ve kadınların arasındaki soğuk bir savaş gibi algılayabilirsin bunu

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kadar kadın arasında ayrıntıyı sadece senin görmene hayretlendirmedi beni. Çok normal

• Ne için giydiklerinin kendileri de farkında değil nefis.

0|0
    0|0
  • biz sadece kadınlar için giyinir süsleniriz :D

1|0
    0|0
  • Ne kadar saçma bir soru bu ya seninle tartışmak istiyorum

0|0
    0|0
  • galiba siz sizin için giyinip süslenmemizi istiyorsunuz

0|0
    0|0
  • Abartılı giyimi sevmem yerine göre giyinirim. Kendimi daha hissetmek için kıyafetlerime önem verirm.

0|0
    0|0
  • Hiçbir kadın ben kadınlar için giyiniyorum demez. Ben kendim için giyiniyorum der.

0|0
    0|0
  • bencede. mesela ben iddialı giyindiğimde yani iddialı derken açık gelmesin aklınıza. insanlar usturuplu giyinirkende iddialı olabilir. iddialı giyindiğimde sadece kızlar için mi hayır. sadece erkekler için mi onada hayır. ben genel olarak iddialı olanlardanım ;)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kendileri de kadınlar için giyinmiyorlar. bizim için giyiniyorlar. bunu da köpekler gibi biliyorlar

0|2
    0|0
  • Yesinler birbirlerini banane mk :D

0|0
    0|0
  • bilemezsın dostum.. belkıde bunların hepsi lez falandır..

0|0
    0|0
  • kadınlar için güzel giyinen kadınlar lezbiyendir zaten :D

0|0
    0|0
  • Bosver, Bedenini sergiliyorlar. Sonra da erkekler abaza, erkekler soyle boyle diyorlar.

0|1
    3|0
  • Biz de erkekler için karizmatik oluyoduk zaten.. Yalan bunlar takma kafaya

0|0
    0|0
  • gösterip elletmiyolar işte sonra millet kediye köpeğe tecavüz ediyor bütün vebal kadınlarda

0|0
    2|0
Yükleniyor...