TRAVESTİLERE İŞ VERİRMİSİNİZ?

Travesti bireylere iş verirmisiniz ya da travestiler kamuda çalışabilir mi?

Eğer onlara iş vermiyorsanız bu insanlar fuhuştan başka ne iş yapsınlar?

İş vermiyor iseniz sebebi nedir?

Güncellemeler:
2ay selam

2|1
9|14

En İyi Kız Görüşü

• Toplum, travesti insanları bataklığa kendi elleriyle atıyor ama sonra da o bataklıkta oldukları için onları dışlıyor. İnsan içgüdüsel olarak hayatta kalma arzusu içindedir; bir insanın barınma, beslenme gibi temel ihtiyaçlarını karşılayabilme imkanlarını elinden alıyorsan maalesef illegal yollarla o imkanları yaratmaya çalışır.
    İnsanların tercihleri ve eğilimleri hakkında yaptığınız acımasız eleştiriler onların canını acıtmaktan baska bir sey yapmıyor kapayın cenenizi.

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kamuda calisabilir ozeli bilmem

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Zor sormuşsun be kardeş.. Travestiler de zor insanlar

0|1
    0|0
    • 2ay

Bazı insanlar diyorlarki travestiler kolaya kaçıyor öylemi?

Tanımadığın insanlara popolarını siktiriyolar hergün üstelik bir gecede 15 20 erkek en az

• 2ay

Küfürlü konuşma!! ne yaptıkları beni ilgilendirmiyor.
      Anlaşması ve anlaşılması zor insanlar, ama bunun sebebi yaşadıkları hayat mı yoksa aldıkları hormon ilaçları mı yoksa dışlanmaları mı bilmiyorum.

• Ben iş verirdim. Hem iş yerinde dikkat çeker müşteri çeker mantıklı. Ama sinirli oluyorlar ondan biraz çekimser kalabilirim.

0|1
    0|0
    • 2ay

ne yapsın insancıklar hayatları bok olmus aileleri kovmus hergün hakaret :(

• 2ay

Onlarında işi zor

• Vermezler sonra fuhus yapiyor derler

0|4
    0|1
  • Evet tabiki de

0|1
    0|0
  • Çalışmalı ya

0|1
    0|0
  • Veririm tabiki gerçekten ben vermiyim o vermesin mecbur o işi mi yapsınlar

0|1
    0|1
  • tabi kii

0|1
    0|0
  • veririm vermesine de karşıt görüşlü insan da çok ne bileyim verirdim her halde ya

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Ne olursa olsunlar insanlar onlarda. Işini en iyi sekilde yapicaksa iş veririm.

1|1
    0|0
  • İş verirdim vermesine de çalışırlar mı? malum alacakları ücret onları tatmin etmeyecektir.

0|1
    0|0
  • Koruma olabilir jilet atarlar sjskjs

1|0
    1|1
  • Heyır

0|1
    0|1
  • insan değillermi işini iyi yaptıgı surece bı sorun yok.

0|1
    0|0
  • ben veririm fakat şart koşarım iş yerinde uygunsuz hareket ve giyinim olmayacak

0|1
    0|0
  • öyle bir imkanım olsa veriridim belli bir toplumu dışlarsanız onlarda belli durumlara yönelebilir bu yaşamın kendisi herkez bir mücadele veriyor

0|0
    0|0
  • Bırak iş vermeyi, semtime sokmam!

0|2
    1|0
  • Vermem

0|0
    1|1
  • İşyeri sahibi olsaydım , yaptığım işe göre değişir. Nötr yani suanda bilemiyorum.

0|0
    0|0
    • 2ay

Fizyoterapist olsa?

• 2ay

parasal cinsel ne demek

• 2ay

Fuhuş yapmak için olanlar var ya hani onlar için dedim

• Calisanlar var tabi tatminkar ucret almamalari kolay yollarida secmelerini saglamiyor değil

0|0
    0|0
    • 2ay

Kolay yol dediğin şey hiç tanımadığın insanlara g*tünü s-ktrmekmi

• 2ay

ben zaten normak iş yapsınlar istiyorum

• 2ay

İste herkes secmiyor bunu secenlerde var. Ote yandan yilda birkere yuruyus oluyor izin verilcekmi verilmeyecekmi herkes bunu dusunurken. Dar kafali boktan insanlar zaten acık ariyor sapik v. s diye otekilestiriyolar aklibasind algbt bireyler buna siddetle karsi cikarken kameralara verilen goruntuler onlari hakli. cikarir cinsten oluyor nedense bu birazda onlarin elinde yoksa 40 cocuga muhafazakar bir vakiflarda tecavuz eden zihniyet biri sikisicm diyince ayaga kalkiyor zor isler yani

• asla vermem sonra müşterime bana çakarmısın yakşıklı deyip rezil ettiremem kendimi

0|0
    1|0
    • 2ay

Merak etme travestiler hayvanlara tecavüz etmez kadınlara laf atmaz ve sataşmaz

• 2ay

kendi gözümle gördüm hayvana bile para verip yaptrır onlar kjgflskjldffsd

• temizlik ofis işleri

0|1
    0|0
Yükleniyor...