Yardımcı olabilecek var mı?

nereden başlasam bilemiyorum. bu konuyu böyle bir platformda paylaştığım için bile kendimi kötu hissediyorum. önceden iş kurma denemesi sonucu 40bin tl kadar içeri girdim. saolsun ailem bunun yarısını kapattı. diğer yarısını da uzerime kredi yapıp asgari ucretle çalışıp ödemeye başladım. evimiz kira. esimde bende özel sektorde asgari ucretle çalışan işçileriz. yaşadığımız bu sıkıntılı zamanda ailemin ve eşimin desteği ile ayakta kalmayı başardım. şu an bile o dönemden kalan borçları ödemeye devam ediyorum. gel gelelim bu durum tum hayatımızı kötu etkiliyor. sabahtan akşama kadar çalışıp sadece borç öduyoruz. eşim bazen çok bunalıyor. ben ise onun bunalımını gidermek için onun karşısında sapasağlam durup onu teselli ediyorum. ancak içimde çok buyuk bir karanlık buyuyormuş gibi hissediyorum. eskiden haftada en az bir kez arkadaşlarımızla buluşup eğlenirdik. şimdilerde sadece eşimi gönderiryorum daha az masraf olsun diye. ben erkeğim. dayanma gucum daha yuksek. ama gunden gune eridiğimi hissediyorum. bu durumdan bir an önce kurtulamazsam kendime ya da birilerine zarar verecek konuma geleceğimi dusunmeye başladım. insanların hastalara yardım için para topladıklarını gördum. benim için de bir şeyler yaparlar mı? diye merak ediyorum. ne yapabileceğim konusunda hiç bir fikrim yok. kendimi kapısı olmayan bir odada hapsedilmiş hissediyorum ve oda su almaya başlıyor. gunden gune su seviyesi yukselmeye devam ediyor. bu süreçte kendimi dünyadan soyutladığım için hiç arkadaşım da kalmadı. sanal bir ortamda yarattığım kimliğimle bile bu konuyu açık şekilde paylaşamıyorum gizliden paylaşabiliyorum. gizliden de olsa bunu paylaşırken kendimi kötü hissediyorum. ızdırabımı anlayıp yol gösterecek arkadaşlara ihtiyacım var.

lütfen bana yardım edin.

0|0
13

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...