Fahişe kime denir?

Bir genelevden biriyle evlenen gördünüz mü hiç? Fahişe insanlar evlenemezler mi? Çocuğu olmasına hakkı yok mu? O bataklıktan kurtulamaz mı? Hep merak etmişimdir hep de üzülmüşsündür. Yargılarız hep. Hiç düşündünüz mü onların da böyle bir hayaller varsa?

0|0
6|40

En İyi Erkek Görüşü

• Sistem ynlış kadinin neler yasadigini bilemeyiz ulkemiz cinsel acligin tavan yaptigi bir yer ve malesef insanlarin elinden tutmak isteyen bile bir kere tiklama derdinde masum samimi insan bulmak cok zor sonrada seytan suc atarlar iulan seytan sizden masumdur. kdinla evlenir yillarca kullanir birakirlar ailesi kabul etmez bu kadin ne ypacak ise girer sapigin biri yazilir dul ya malum hemen yavsa kdin ilgilenmezse adini cikarirlar ilgilense adi cikar bu duzeni duzensiz hale getiren malesef yine biz insanlariz. tabiki herseye hklari var ozellikle adamin tekiyle ama adamin tekiyle mutlu olmaya hakki var bir yuvaya bir cocuga herseye hakki var kimse kimseyo ne ysadigini bilmeden yargilamaya kalkmasin. yuce rabbimiz gun gelir verir basina o zman gorursun yargisiz infazi. allah herkesi sacma sapan klitesiz insanlardan korusun ve rabbim herkese yrdim etsin. Her seye hkki var herkes gibi sen gibi ben gibi ve birde saygili olmaliyiz herkese parayla yapiyomus falan filan bu kadinlr kimseyi zorla cagirmiyor aveller gidip 4 dakika icin evinde cocuguna vermedgi parayi vermesin. Herkesin tercihine saygili olmaliyiz.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Fahişe bedenini para uğruna satan kadınlara denir halk nezdinde ki anlamı budur Ben katılmıyorum para ile veya parasız isteyen istediğini yapar
    Ama peki ya hikayeler o kadınlar oraya isteyerek mi düştü kim sattı onları kim yaşamak ister bu hayatı yüzde doksan dokuzu isteyerek yapmaz bu işi Yapan da ancak bir erkeğe kendini kapatmaya bakar onlarca erkeğin altında para için yapacak kadın yoktur ancak zoraki ve birileri sattığı için yapacak kadın vardır
    Şimdi bu kadınlara fahişe diyorsunuz peki ya o kadınları satanlar onları neden akıllarınıza hiç getirmiyorsunuz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Ne sığ beyin yoksunu insanlar var görüyorum da. Kimisi master olmuş bir de sitede. Sanıyorlar ki genelevde çalışan insanlar bu işi gönül rızası ile veya gelir elde etmek için yapıyor. Oradaki kadınların her birinin kefaret bedeli var ondan kurtulmaya çalışıyorlar. Kimisini küçük yaşta öz babası veya kocası pezevenklik yapıp oraya satıyor.

Yaşayan kütüphane etkinliğimize geçen sene Ayşe Abla'yı davet etmiştik kendi hayat hikayesini anlattığı bir kitabı da var zaten Hayatsız Kadın Ayşe

www.dr.com.tr/.../urunno=0000000533345

Hikayesini anlattığında ben dahil ortamdaki tüm herkes ağlıyordu hüngür hüngür. Bilmeden konuşmak çok kolay değil mi kodumunun beyin fakirleri.

0|0
    0|1
    • 2ay

Bir de utanmadan '' kımse kımseyı zorla faıhes yapıp geneleve atmıo kanks'' yazmış insanın siniri bozuluyor gece gece böyle sığ herifleri görünce

• 2ay

Birde şimdisi var hikayenin. Ayşe Abla şimdilerde gönüllü faliyetler yapıyor. Şefkat-Der'in başkanlığını yapıyor.

Şefkat-Der Derneğimiz Faaliyetleri hakkında Bazı bilgiler:
      Kısa adı Şefkat-Der olan, derneğimizin tam adı, Sokakta Yaşayanlara Kimsesizlere Şiddet Mağdurlarına Cinsel Kurbanlara Şefkat Kapısı Yoksullukla Mücadele ve Ötekilere de İnsan Hakları Derneğidir. Şefkat-Der ilk olarak 1995 yılında kurulmuştur. Din dil ırk cinsiyet ayrımı yapmadan, sokakta yaşam mücadelesi veren evsizler, şiddet mağduru kadınlar, cinsel istismara maruz kalan, genelev pavyon sokaklardaki hayatı çalınan hayatsız kadınlar, sokak çocuğu tabiri ile anılan çocuklar, gençler, mülteci ve sığınmacılar, yoksullar, insan hakları ihlallerine uğrayanlara yönelik faaliyetler yapmaktadır.

• 2ay

bu sadece kötü bir talih diger çoğu genelev çalışani bile isteye yapmaktadır. türkiyede epey resmi genelev var. hepsi her ay sağlık kontrolunden geçer. denetimli yapilir. her şey para içindir.

• Tabiki hayalleri var her kızın küçük yaştan başlamak üzere güzel bir gelinlik güzel bir eş beyaz atlı prens tabiri caizse hayali olur fakat oralarda olan kadınların nasıl neden orda olduğu değişiyor evlenebilirler tövbe ettikten sonra eşine sağdık olucaksa o kurumlar ilgisiz babalar sayesinde ayakta malesef

0|0
    0|0
  • erkeği para odaklı gören her kadın fahişedir. sadece bunu meslek olarak yapanlar bence daha ahlaklı ve düzgünler benim söyleyeceklerim bu kadar

0|0
    0|0
  • İnsanın yüreği fahişe olmasın.

0|0
    0|0
  • kim kendi rızasıyla öyle bir yere girmek ya da ömür boyu alnında bu damgayla yaşamak ister. kim seve seve taşır lan bu rezaleti sırtında? salak salak konuşmayın. kafası basmayan herkes atıp tutuyor. sütünü içen zıbarsın hade.

0|0
    0|0
  • Valla zevk için o işi yapan varpara için o işi yapan var mafya zoruyla o işi yapan var

1|0
    0|0
  • kımse kımseyı zorla faıhes yapıp geneleve atmıo kanks

0|0
    1|0
  • Bazıları zengin olmasına rağmen orada çalışıyor

1|0
    0|0
  • ben evlenen gördüm adama helal olsun çekti çıkardı o pislikten kadını uzak yerlere gitti

2|0
    0|0
  • Bence aşk sevgi sadakat her hatayi affeder

2|0
    0|0
  • orhan gencebaya a sormak lazım filimlerinde sıkça yapar böyle bir davranısı da
    ben yapamazdım heralde çok sevmem gerek

0|0
    0|0
  • Kanka yanlıs anlamada g0d.0ş olan varsa gider alır okadarda değil kim evlenir barklanır onlarla hiç olacak işmi?

1|0
    1|0
  • o. ruspu o. ruspulugunu bırakmaz.

1|1
    5|0
  • Bataktan çıkarmak büyük sevap diye biliyorum böyle bir abimiz vardı kadını eşi yaptı beraber hacca bile gittiler

0|0
    0|0
  • Kurtulmak isteyen kurtulur ama vergisiz para tatli geliyo hepsi zengin luks icinde

0|0
    0|0
  • Bilmiyorı

0|0
    0|0
  • yav ne bataklıği onlar senden benden zengin

0|0
    0|0
  • Evlenen ve cocugu olan gordum

0|1
    0|0
  • Hiç bir kadın kendi isteğiyle öyle bir yere düşmez.

0|0
    0|0
  • türk filmlerinde olur o ancak ordan alıpta evleneyim vs vs.. hamama götürsek 40 gün 40 gece yıkasam o kir çıkmaz.

0|0
    0|0
  • Herkese gôre değişir

0|0
    0|0
  • onlar bu yolu kendileri seçiyor böyle hayalleri varsa yapma imkanı da elbet bulurlar zaten

0|0
    1|0
  • O hayatı istemeyenlerde vardır elbet Allah yardımcıları olsun

0|0
    0|0
  • Para karşılığı kendini pazarlayan kişi neyi hak edebilir?

0|1
    3|0
  • Warsa yapsn

0|0
    0|0
  • kendi seçimleri değil. hayat zorlamş bnce çoğunu

0|0
    0|0
  • Evlenebilirler

0|0
    0|0
  • olur evlenılır ne ıcın yaptıgına baglı o işi.

0|0
    0|0
  • Bu saate deli sorular

0|0
    0|0
  • fahişeyle evlenilirmi la :P

0|0
    2|0
  • Erkekler Devam
    9

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 5

• Niye evlenilmycekmiş erkeklerin zevkine yaptğni kadin para icin yapiyo hayatni kazaniyo erkeklerde fahişe ozman

3|0
    2|2
  • Uzulmuyorum. Krallar gibi yasayanlar da var gidip kendileri secuyor hatya

0|0
    1|0
  • Eski komşumuz vardı ve başka da duydum tövbe etmiş ise bir daha dönmemek üzere evlenirler bazen secim şansları yoktur.. kimse kimseyi anlayamaz çöpçü de doktor olmak ister...

2|0
    0|0
  • Fahişe olmak hata değil tercih dir..

1|1
    1|1
  • Kimden çocuğu olduğu bile belli olmazi :D karım diye ailelerinin karşısına çıkartabilecek midesizler vardır ama bilmiyorum bu dünyada her şey olur.

0|1
    1|0
Yükleniyor...