Babam benle konuşmuyor?

Babam sevgilimden nefret ediyor. Daha doğrusu taa kendi gençliğinden beri sevgilimin babasından nefret ediyor , benim de onların oğluyla görüşmeye başladığımı öğrenince beyninden vurulmuşa dönmüştü. Yıllarca bizi ayırmak için yapmadığı kalmadı ama ben vaz geçmedim. Sonunda alıştı bu duruma artık konusunu açmıyordu son zamanlarda.
Kışın sevgilimle birbirimizin ismini dövme yaptırdık. Babam uzak biyerde yaşıyor dün onu görmeye geldim 12 saat yol. Dövmeyi görünce resmen kovdu beni "madem oğullarının ismini üstüne yazdıracak kadar meraklısısın git onların kızı ol" dedi. Çıktım ben de bir gün bile kalmadım. Nasıl düzelir sizce? Çok ağladım yolda.

Güncellemeler:
2ay Babam sanırım tamamen sildi beni arkadaşlar, görüşleriniz için teşekkür ederim

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• ben kızımı dişi aslanım diye severim , bir kız babası kızını elinden alacak başka bir erkeği okadar zor kabul eder ki anlatmak mümkün değil , sen onun küçük bebeğisin onu tahrik edecek şeylerden uzak durursan daha iyi olur hele kin güttüğü adamın oğlu ile seni düşünmek çıldırtır adamı , babanı ve sevgilini ayrı tut gönlünü alarak hallet bu işleri baba candır

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• dovmeyi nereye yaptirmistiniz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Vallaha alınmada bana göre adam haklı tamam sev ette dövme nedir çook dövme yaptırım sonrasında sildirmek için uğraşan gördüm

0|0
    0|0
  • pardon da haketmişsin yani adam sevgililiginize bile razı gelmiş dövme yaptrıp gözüne sokmaktaki mantık neydi

1|0
    0|0
    • 2ay

Seni görmeye gelen kızını geri gönderir miydin

• 2ay

baban geri kafalı ben onun üstünden yorum yaptım benım babam da geri kafalıdır ben değilim. göndermezdim işi o boyuta da getirmezdim de zaten

• Kendin kaşınmışsın 😁

0|0
    0|0
  • baban haklı

0|0
    0|0
  • en mantiklisi dövmeciyle evlen

0|0
    0|0
  • Onların dusmanligini siz çekmek zorunda değilsiniz boşver bol. sevisme ye bakın 😊

0|0
    0|0
  • Ulan sen de bir zahmet dövmeyi de yaptırmayıver allah allah haketmişsin yani :D

0|0
    0|0
  • nolcak

0|0
    0|0
  • çok hoş.. felaketle sonuçlanacak hazır ol

0|0
    0|0
  • Baba bu baba baska bisey degil bana 1 hafta s`cma dese s`cmam bir bildigi vardir derim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Ac ozur dile

0|0
    0|0
  • iyi yapmış hasip ile nadip gibi olmuşunuz

0|0
    0|0
  • Ya bir sektir yaa. Senin gibi ucuz karaktersiz kızları görünce evlenip cocuk sahibi olmaktan korkuyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Bu kadar hakareti hak edecek ne yaptım

• 2ay

İnşallah dediklerinin on katı senin başına gelir

• 2ay

Arsızın yüzüne tükürmüşler
      Yağmur yağıyor demişş..
      Arsızsın. Bitiksin.

• Sende 12 saatlik yola babana kendini kovdurmak içinmi gittin? Gitmrden önce babanın görebileceğini düşünemedinmi?

0|0
    0|0
    • 2ay

Yani halledilir diye düşündüm ama taviz vermedi

• 2ay

Babana inat yapıyormuşsun gibi izlenim oluşturuyorsun

Kızlar Ne Diyor 2

• O değilde birbirinizin ismini dövme yaptırmasaydınız keşke.

1|0
    0|0
  • Bende de var aynı problem ben akışına bırakayım dedim ama akmıyor hiç

0|0
    0|0
Yükleniyor...