Kızlar sohbet konusunda biraz daha ılımlı olamaz mısınız?

Tamam size hak veriyorum. Selam bile vermeden direkt cinsel organlarını atan hayvanların olduğunuda biliyorum ama hepimiz öyle değiliz ki.
Bu siteden ilk konuşmalarda bana önyargılı yaklaşmayan bütün kızlarla güzel sohbetler içerisindeyim. 3 ay önce üye olmuştum 2.5 aydır mutlu mesut konuştuğum kız var mesela. Onun haricinde 1 aydır yine ayarında sohbet ettiğim var. Başka konuştuklarımda oldu siteyi bıraktılar mesela. Yani ben ılımlı kızlarla gayet güzel her konuda sohbet edip fikir alışverişi yapabiliyorum.
Sizce de düzgün erkekler bir şansı hak etmiyor mu? Neden bu kadar soğuk ya da egoist olmak zorundasınız? Az müsade edin çok güzel insanlarla tanışacaksınız bence.
Bu arada diğer hesabımı silmiştim bu yenisi.
Niye sildiğime gelecek olursak öyle gerekti 😂
He bir de hesabiı sildiğin halde nasıl konuşabiliyorsun diyeceksiniz. Skype, whatsapp falan oralardan devam ediyoruz.

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• sadece bu sitede o abaza topluluğu yok emin ol heryerde karşımıza çıkabiliyorlar yolda olsun okulda olsun minibüş vs. tabiki her erkek aynı değil ama 5 dakika içinde o kişiler konuşmalardan kendini belli ediyor

0|0
    0|0
  • Konu cinselliğe gelmediği müddetce çoğu kişiyle sohbet edebilirim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Kanka sen kur yapmayı bilmiyorsun.

0|0
    0|0
    • 2ay

Kardeş soruyu okumadan mi yorum yaptin? Benim kiz tavlamak gibi bir problemim yok kafama koyduguma ulasiyorum bir sekilde. Mesele diger insanlar..

Yükleniyor...