Bu yabancilar mikroptan baska ne halta yariyorlar?

Abdestsiz cunup cunup denize giriyorlar mikrop birakiyolar sonra ben kendi memleketimin denizinden enfeksiyon kapiyorum denize giremiyorum. Sadece bu da degil ben ruslari bildim bileli burayi pisliyorlar. Aids hiv virusleri desen onlardan geliyor guzel ulkeme ve bir cok hastalik da onlardan. Rus rus rus diye ölüp biten salak erkekler de Allah askina Rusyaya gitsin de canim ulke abazalardan kurtulsun. Hatta izlandada erkek nufusunun azligindan dolayi gocmen erkeklere para veriyolarmis kizlarla evlenin diye. Hadi izlandaya gidin de bir rahatca dolasabilelim yolda sokakta haaaydiiii

Güncellemeler:
2ay Bakin ustune alinmasi gereken 'salak' erkekler alindi bile ne mutluuu 😁😁😁

1|0
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Beyler soruyu soran kızın nickine bakın hiç bulaşmayın, akli dengesi yerinde değil sanırım meczup sanırsam. Rapçi kız derler nedir kodumunun ergeni

1|2
    1|0
    • 2ay

Duzgun konusur musunuz sevgili beyefendi kendinize koyun lutfen ben bu kullanici adini ta ne zaman yaptim

• 2ay

@Abakbigank gitmisim elin gavurlarina sovuyorum kendine dedigim bir sey yok gelip bana hakaret ediyor yani bu isler yasla falan olmuyor olsaydi kendinden kac yas kucuk bir kiza hakaret etmezdi. Cidden basitsiniz

• 2ay

@rapcikizderler orasina ben karışmam ben sadece adamın tarzını beğendim buradan yazma artık istemsizce okuyup guluyorum 😃

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• İsyankar17 oturum açmış.

1|1
    1|0
  • Alkış 👏

1|1
    0|0
  • Yabancı dedıgın kadınlar sızın gıbı dırdır yapmaz trip atmaz aldatmaz erkegıne sadık olur sızın gıbı facede ınstagramda twitterde ayrı ayrı adamlarla oynasmaz, her haltı yıyıo ben temızım bakıreyım demez, farkları daha sayayım mı sızden daha olgundurlar cocukca tavır yapmazlar daha sayayım mı sımdı gıt otur bok atma once kendınızı duzeltın Turk kızları

0|0
    1|0
  • onlara pis diyonda bizim ülkede de bazıları var. tuvaleti gelen ya işiyor ya da denize simit şeklinde b. k salıyor. lağıma çevirdiler o biçim denizi.

0|0
    0|0
  • Kuyruk acisi :)

0|0
    1|0
  • Bütün evlerin tuvalet giderleri denize akarken insanların girmesi fazla kirletmemesi gerek dimi

0|0
    0|0
  • Tamam paramizi ver Izlandaya gidelim sonrada devlette ln aliriz ohhh miss. Izlandalilarda guzel oluyo zaten

0|0
    0|0
  • valla üşenmesem ayağa kalkıp alkışlayacaktım. nerdeen nereye bağlamışsın.

0|0
    0|0
  • denize girmezseniz mikrop kapmazsınız :)

0|0
    0|0
  • Hak yoluna gidiyorum ayağına a mı g ötü dağıtmak... Djdjdjddj

0|0
    0|0
  • erkekler salak olmasa temiz semiz türk kızları var iken neden yabancı ya

0|0
    0|0
  • Dusuncelerine kufretmek istemiyorum ama cahillgne verıyorum dunya senin ekseninde donmuyor yavrum

0|1
    0|0
    • 2ay

Ben oyle bir sey demedim ki ben sadece ulkemi ulkemin vatandaslarindan baskasi kullanmasin diyorum hor kullaniyorlar cunku

• 2ay

Senin bir kere profilinde var erkeklere karsı bir vahsilik ne demek erkekeleri oldurmek yaaa bu kadar mı senin karakterin at gozlugunu cıkar bu kadar basit dusunme akıllı kızsın daha farklı seylere yor kafanı

• 2ay

Su yorumlarin bazilarini okursan erkeklere karsi neden vahsilestigimi anlarsin.

• kim sıktı canını ya hastalık mı kaptın

0|0
    0|0
  • Abdest alınca bunlar geçiyor mu ki

0|0
    0|0
  • neye sinirlendin bu kadar mk

0|0
    0|0
  • DEnizde mikrop olmaz kardeş bilgin olsun. o Havuzda olur anca.

0|0
    0|0
  • 1 yıl rusyada kaldıktan sonra turk kızlarının ayaklarını öperm :)

0|0
    0|0
    • 2ay

E iste gozleri dönmüs gormemis erkeklere anlat bir de bunu

• 2ay

hatunlarına dıyecek yok taş bebeekler ama hepsı sadece se. s yapmalık baska bı ıse yaramıyorlar.

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...