Duyduğunuz en ilginç hayat hikayesi nasıldı?

Bazen rastlıyoruz insanların film gibi hayatları var tahmin edemeyeceğimiz kadar zor acıklı dokunaklı siz hiç böyle birine rastladınız mı bizimle paylaşır mısınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Ailesi 6 sene önce yok olan birinden bahsedeceğim annesi hastalıktan ölünce babası evlenip oğlunu dışarı atmıştır istenmiştir. Oda abişine kalmaya başlamış ama abisinin eşi istemiyince ablasına gitmiştir. Ve onun eşi istemiştir çocukta kendini bildi bileli Üzgün hayata kus yalnız kimsesiz kaldı ve ama halen hayata küsmüş birisi ne yapıyor işi rast gitmiyorum abiler istemiyo ortada kalmış.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• Benim hikayem çok acıklı reel olarak gördüğüm 2 acıklı hayattan biri benim ki :D

0|0
    0|0
  • az önce mou gan dou yu izledim acıklı bir . sonla bitti

0|0
    0|0
  • ahmet amca iyi bir işi varmış evli çocuklu sonra işler kötüleşir borç olur eşi terk eder çocuklar terk eder adam adsız alkoliklerden olur sokaklarda dilnip şarap içerdi

0|0
    0|0
  • Yazarim bir ara. ;) basrolde ben varim elbette

0|0
    0|0
  • Valla en ilginci kendi hayatim

0|0
    0|0
  • herkes kendi hayatından dem vurmuş kimse normal değil zaten hepinizi yazsak roman olur dimi

0|0
    0|0
    • 2ay

Neyse benim duyduğum ilginç hayatlardan bitanesi Ethem Sarısülük ün babasının hikayesidir film değil gerçektir.

• benimkisi ama paylaşamam moralleri bozulmasın milletin.. Kafa dağıtmaya girdik sonuçta demi

0|0
    0|0
  • İlk kitabıma ilham veren, ve beni olgunlaştıran çok özel bir hikaye idi.

0|0
    0|0
  • Benım hayatımm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benim hayatm bî hikaye

0|0
    0|0
  • Stalk yaparak bir kardeşi olduğunu öğrenen kız favorim😂😂😂😂

0|0
    0|0