Erkekler, Üniversite 3. sinifa geçtim fakat 3 yildir hic arkadasim yok. Disari çıkıp takilabilecegim arkdsim yok ezimiy?

Universite 3. sinafa gectim ve 1 yikim kaldı. Cik sıkılıyorum. univ icinde olsun disarida olsun beraber takilacagim iyi anlastigim hic arkadasim yok. Bu bir eziklik mi. kendini yalniz hissetmek ve tek takilmak?

0|0
4

En İyi Erkek Görüşü

• Hangi şehirdesin bu da önemli. Farklı ortamlar denemelisin arkadaş edinmek için, çok küçük bir şehirde değilsen.

0|0
    0|0
    • 2ay

yok küçük değil. hatta en büyük sehirlerden 1 isindeyim. nasıl ortamlar mesela. nasıl gırecegım

• 2ay

İyi geceler abla
      Üzülme
      Mutluluklar

• 2ay

Hayırlısı :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Kendine güvenin Yok bence

0|0
    0|0
    • 2ay

Aslinda oyle değil. Ozguvenim var. Ama mesela ben tartışma olunca kendimi savunamiyorum:(. baskasinin karsisinda. ama icten içe dogruyu yanlisi söylüyorum ama yuzlerine karsi siyleyemiyorum. insanlar yalniz takildigimi gorunce ne dusunuyirlar acaba diye cik merak ediyorum

• 2ay

Unutma sen doğrusunu yapıyorsun ne demişler üzülme kaderidir doğruların yanlızlık
      Kargalar sürü ile kartallar yanlız uçar

• 2ay

:). teşekkür ederim yorumlariniz için.

• Eziklik değil özel hisset farklı hisset kendini
    Ve kendine yeni insanlar bul

1|0
    0|0
    • 2ay

yenı ınsanlarla nerede tanıscam.

• 2ay

Neyse çok uzun bir konuşma oldu
      herşey için teşekkürler
      Başarılar
      iyi günler...

• 2ay

Teşekkürler. Iyi gunler

• bende 2 ye geçtim :D toplasan 1.5 tane arkadaşım anca vardır :D

0|0
    0|0
    • 2ay

.:). ya aslında arkadaşım var ama zorla tahammül edıyorum. tartısırken bısey söylemiyorum o oyle manyak gıbı tartışır ama ben küslük girmesin diye alttan alıyorum herzaman. ama artık sıkıldım ondan. mecbur değilim onun yaptıklarına katlanmaya

• 2ay

Tam aksine hocalardan nefret ediyorum. Ayni zamnda yaptiklarini gorsen bukadar dusun seviyeli olmamali bir insan dersin. neyse yorumlaruniz icin Teşekkürler. Uyumaliyim. kip

• 2ay

iyi geceler.!! rica ederim

Yükleniyor...