Anneme vurdum çok pişmanim?

Ya anlamiyo biturlu beni. Sovup sayiyo. Surekli beni kotuluyo yol ortasinda bile bana bagirip rezil etmisligi var. Bugun de kotu gunumdeydim. Biseye cok uzuldum. Agliyodum surekli moralim bozuktu. Bana çatti. abimle tartisiyom her lafa karisiyo. Cok agir laflar etti kufretti. beddua etti. Cok sinirlendim bianlik öfkeyle vurdum. Kotu vurdum ama😞 cok pismanim. Agliyorum Şu an. Ne yapcam ben kedimi kaybettim suan😢

0|1
18|21

En İyi Erkek Görüşü

• Benden yaşça büyüksünüz lakin aile konusunda tecrübelerim çoğu insana göre daha ağır şartlar da gelişti. Kim olur sa olsun içinde biraz merhamet var ise her zaman gidip sarılacak bir anne arıyor. Anne sizlik ya da annesi olduğu hâlde ayrı yaşamak bir hayli zor inanın. Aradaki bağın kopması oldukça zordur böyle bir olayla olacak sey degil ama gidince çok üzüleceksiniz. Gidip özür dileyin bence hatta gerekirse ayaklarına kapanın bile derim. Küs kalmayın. O kadın'da yıkılmış tır şimdi.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ne olursa olsun ama ne olursa olsun annene bidaha vurma. Şu an agladim bunu gorunce elimde olmadan. bende anneyim. eskiden kizardim anneme hep derdim bak gorursun ben senden daha iyi anne olucam suna yapmiycan onu etmiycem cocuguma derdim hep anne olunca insan anliyo hatasini sakin bidaha dene o ellerin kirilir. bir annenin evladina ne fedakarliklar yaptigini anlasan boyle etmezdin sakin bidaha curet etme sakin sakin sakin. o akli dengedizde olsa anandir kotu yol sahibide olsa anandir sakin bidaha deneme

1|0
    0|0
    • 2ay

Allah beni kahretsin😭 bin beter oldum zaten.. agladi hakkimi helal etmiyom dedi cok kitu oldum cookk. Ne olur bana dua et hersey yoluna girsin.. Allah ıslah etsin beni muminin mumine duasi kabul olurmus.

Erkekler Ne Diyor 20

• Kötü hissetmene gerek yok kendini. Aşağılık kadının tekiymiş. Anne diyorsun hâlâ, bu senin iyi vicdanının olduğunu gösterir. Nasıl bir kadın ki, ama senin gibi güzel birisini getirmiş dünyaya. Kendisi de düzgün birisi olsaymış keşke. Kızına, evladına böyle şeyler söyleyemez bir anne. Hak etmiş diyebilirim bunu. O evde durman hata, imkânın varsa çık git kendin yaşa...

3|0
    0|0
  • Psikolojin bozuk olduğu için yapmışsın vurmaman getekirdi genede git ne yap et özür dike sarıl öp bidaha yapma

1|0
    0|0
  • Özür dilemelisin gönlünü al :(

2|0
    0|1
  • git anneden özür dile afetdır gönlünü al

1|0
    0|0
  • Özür dile yarın öp onu, barışırsın. Morlinizi düzeltmek isterseniz benle konuşabilirsiniz özelden. iyi geceloer...

1|0
    0|0
  • Çok çok kötü yapmışsın git ayaklarına kapan anneler affeder

1|0
    0|0
  • kötü bir durum... birdaha yapmamanı diliyorum

1|0
    0|1
  • Tövbe et cok gecmeden de helallik iste seytana uyma arkadasim pismanlikta iyidir. Insaniz bazen gercekten asìri haddi asıp hata ediyoruz helalik iste yinede guzelde bir tovbe et vicdan azabinida cek kefaretin olur oda insallah bir dahada canin pahasinada. olsa sakn el kaldrma vesselam

0|0
    0|1
    • 2ay

Ama kotu vurdum morluk oldu ya. Bianlik oldu kendimi kaybettjm. Zaten cok kotu durumdaydim. Birinin ihaneti arkamdan vurmasi beni parcaladi. Bu durumdayken tutamadim kendimi.😢😢 ya bende insanim bam telime basiyo napiyim olan oldu😢 cok kotu oldu surati yarabbim allah islah etsin beni😣

• 2ay

Daha fazla yeise kaplmadan ustune duseni yap o halde allah hepimizi islah etsin

• Ağabeyine söyle ceza olarak seni tokatlasın.
    En azından ben böyle bir durumda yaparım.

0|0
    0|0
    • 2ay

@RabiaAslan Bu arada kusura bakma bir anda kızdım. Biraz sert girdim.
      Başka birisi olduğunu sen yazınca fark ettim. Bu konularda hassasım. :)

• 2ay

Asıl sen kusura bakma, aslında haklısın anneye vurulmaz , kız bir anlık yapmış ama durumunu bilemeyiz tabi.:)

• Sabretmesini bilemedin. Bari bir sureli terk etseydin ofkeni gecmesi icin. Artik yapacak tek sey ozur dilemek ve hakkina helal etmen.

0|0
    0|0
  • Özür dile

0|0
    0|0
  • Senin abinde iş yokmuş benim olduğum bir yerde kızkardeş bunu yapıyorsa iyi bir tokatı hakediyor demektir.

0|0
    0|0
  • elinin ayarına... git ayagını öp bişiler yap en kötüsü de olsa anne dir helallik al her fırsatta da iste helallik ne kadar kabul olur bilinmez ama iste sürekli...

0|0
    0|0
  • cehennem yolu göründü

0|0
    0|1
  • Orsplugun kralini yapmışsın

0|0
    0|0
  • İnşallah bulunur kedin

0|0
    0|0
  • Pislik

0|0
    0|0
  • annenize vurmanız olumlu bir davranış. dayak yiye yiye anlar sizi zamanla

0|0
    2|0
  • Yapacağın tek şey var özurdile

0|0
    0|0
  • insanlar baskı altında doğru kararlar veremeyebilir burada haklı bir sebebin var annenin sana o şekilde davranması yanlış burada annenin de hatası var pişmanlık hissetmen doğuşundan beri sana yüklenmiş olan ahlaki değerin bir sonucu yani bulunduğun koşullara göre doğal bir durum hayat her zaman yolunda gitmez bazı kırılma noktaları illaki olur olmalı da böyle durumda tarafların ikisi de kendine düşen dersi almalıdır eğer annenin gönlünü alabilirsen umuyorum ki sana karşı olan tutumu daha iyi bir hal alacaktır o da hatasının farkına varmıştır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• Bende annemle hic anlasamam. Hep sacma sapan laflar eder bana. Yerli yersiz gereksiz. Sinir eder beni. Bagiririm. Birsey soyler 3 sn gecer pesinden yine tekrarlar lafini sinir olurum ama asla vurmam kiyamam yani. Nasil vurdun annene ve baban abin bisey demedimi. Her ne kadar anlasamasanda annen o senin yanlis yapmissin.

1|0
    0|1
  • ya annenin de ne derdi vardi seninle, bukadar da yapmasaydi.
    yaptigin cok yanlis oldu, keske olmasaydi, ama olmus bir an. Özür dilemelisin, insaAllah birdaha olmaz öyle.. annenle konus sorunlarinizi, o da öyle kesinlikle devam etmemeli

0|0
    0|0
  • Ne yaparsa yapsın lafını söylersin ama elini kaldırma bir daha özür dile anneler affeder sıkma canını

0|0
    0|0
  • gıt özur dıle ya anneye el kalkar mı naptın sen :( Allah korusun ona bırşey olsa yarın içinden çıkmaz vıcdan azabı sakın ama skın gurur yapma

0|0
    0|1
    • 2ay

Ya biliyorum. Anne iste. Ama bende insanim bir bamtelim var. Oraya bastikca basiyo. Ben napiyim daha sabir tasimiyim ya😢

• 2ay

Sarildim ona yitti git gberesce serefsz pislk dedi.

• 2ay

:(( uzuldum sınırı geçmemıştır geçınce özurdıle bu son olsun anne bırdaha yapmam de pişmanlığını göster

• Annenin sana olan davranışı çok yanlış. ama senin vurmaman gerekirdi anneye of demek bile gunahken..

1|0
    0|0
  • Tüh sana. Git özür dile.

0|0
    0|0
  • Annen ne yapti peki o an

0|0
    0|0
  • Git gönlünü al vurulur mu anneye-,-

0|0
    0|1
  • Annen de abartmış sen de hemen özür dilemelisin yine de annen o senin

0|0
    0|0
  • özür dile barışırsınız

0|0
    0|1
  • Oha sen ciddi misin 😭

0|0
    0|0
  • Anneler ve kızlar arasında maalesef çok sık kavga çıkıyor. Sana kufretmesi de seni çok kırmıştır. Ama o senin annen ne olursa olsun gönlünü al. O da senin gibi çok üzülmüştür.

0|0
    0|0
  • Son pişmanlığın ne faydası var

0|0
    0|1
  • Çok kötü olmuş la helalik iste bence

0|0
    0|1
  • Oha nasıl kıyarsın kurban ol ona

0|0
    0|0
  • Iyi yapmişsin Annen diye Sana kotu davranmaya hakki yok lakin gonlunu alman lazim

0|0
    2|1
  • Bencede aglamalısın ve kendınden utanmalısın

1|0
    0|1
Yükleniyor...