Nisanlimin teklifi.. bakarmisiniz?

1 hafta once Nisan yaptik.2 ay kadar oldu nisanlimla cinsel iliskimiz var dugun 6 ay sora... nisanlim az once mesaj atti.. dini nikah kiyalim zina yapmayalim dedi. resmi nigahi dugunde yapmayi dusunuyoruz. bende yarin yuzyuze konusalim dedim tamam dedi. siz ne dersiniz boyle bisey yapsak olurmu ki. sadece resmi nikah sonrasi aileler dini nikah yapacak biz zaten yaptik desem sebep sormazlarmi kimse bilmiyo yatak mevzularina basladigimizi. Cevaplarmisiniz lutfen

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

• Olmaz. Dini nikahla resmi nikah arsı fark yok. Sizin karı koca olduğunuzun ilan edilmesidir nikah. Ama dini nikahlı olursan belki daha az günah olur...

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bişi olmaz söle

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ailenin sormasini gec yine evlilik olmus olmuyoki evliligin amaci dostun sulanenin akrabanin bilmesi demek hoca bilse nolur yanlis ya tovbe edip iliskiye ara verceksiniz ya da evlenince tovbe size kalmis yani yaptiginiz vicdan rahatlatmaya girer anca nikah olmaz

1|0
    0|0
  • Yapacagınız nikah iranda adı zina olmasın diye yapılan günlük nikahlar gibi olucak. Sıkın disinizi desem artık baslamıssınız bırakmakta kolay degil. En iyisi siz dini nikahınızı yapın, dügün öncesinde de biz nikahlandık demezsiniz olay kapanır. Hem cifte nikah iyidir

0|0
    0|0
  • Hahaha güleyüm bari ne kadar günaha girdiğinizin farkında mısınız allahı mı kandıracaksınız yeminle sinirlendim ya nası bir iş bu arkadaş pipisine sahip çıksın 5 6 ay sabretsin dini alet etmeyin muta nikahı büyük haramlardan...

1|0
    0|0
  • Mantıklı bende olsam öyle yaparım daha fazla günah olmaz 👍

1|0
    0|0
  • yapin siz, dugunden sonra tekrar yaparsaniz a bisey olmaz, nikah tazelemis olursunuz. hem diyelim ki soylediniz dini nikahi onceden yaptiginizi, beraber rahat dolasmak icin dersiniz o islere girmedik de diyebilirsiniz, yerlerse tabii :D

0|0
    0|1
  • derdinizi şeyapim sizin az tutun şeyinizi ölür müsünüz

1|0
    0|0
  • zinayı zaten yapmışsınız bu neyin kafası :)

0|1
    0|0
  • ailen haberı olmadan dını nıkah kıyamazsın zaten. dını nıkahın amacı karı koca oldugunu bellı etmektır gızlı nıkah olmaz.

0|0
    0|0
  • Bence düğünü erkene alın. Ailenize bir sebep söyleyin resmi nikahı erkene alın. 6 ay çok uzun bir süre. 6 aya kadar herşeyi tüketirsiniz. Doğru yapmamışsınız. Dini nikah bu durumda kendinizi kandırmak olur. Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • ozaman geldiğinde bir daha yaparsınız sorun olmaz diye biliyorum

0|0
    0|0
    • 2ay

Iste o kismini merak ediyorum

• 2ay

Dini nikah 1 defa yapılması şart değil 3-5 yılda bir tekrar tekrar yapılabilir bu konuyu araştırabilirsin ben biliyorum sende bak için ferahlasın

• 2ay

Arastiricam bu gece bunu baya

• Bilirler seksi bak

0|0
    0|0
  • Nikahı yapın

0|0
    0|0
  • Dini nikah kıydıktan sonra ikinizde tövbe edin. en önemli husus bu.

0|0
    0|0
  • zaten yapmışınız

0|0
    0|0
  • Tekrar yaparsiniz niye yaptik diyeceksin

0|0
    0|0
  • Hımm, durum vahim. Dini nikah bari kıyın eleman güvenilirse, Diğer türlü nasıl olsa cinsel ilişkiye devam edeceksiniz evlenene kadar en azından nikah yaparsanız haram işlememiş olursunuz. Anlatma kısmını ise siz bilirsiniz, yalan söylemeyin de, nasıl anlatırsanız anlatın

0|0
    0|0
    • 2ay

Bende eminimki bundan sora o iliski kesilmeyecek birbirimizi seviyoruz sadece tekrar nikah nasil olur onu merak ediyorum

• 2ay

Onu bilmiyorum, tanıdığınız imam falan varsa nazınız geçen ona yaptırın, imamların resmi nikahı olmayan birine dini nikah kıyması meslekten atılma sebebidir. Aileniz de nikah kıymak isterse tanıdığınız o kişiyi tekrar çağırırsınız, nikah tazeleme işlemi oluyorsa öyle bir şey yaparsınız.
      Ama bu zamana kadar yaptıklarınız için tövbe etmez ve tövbenizin arkasında durmazsanız evliliğiniz kavga gürültü içinde geçebilir haberiniz olsun.
      Rabbim yuvanızı hayırlı kılsın

• 2ay

Amin insallah dedigin mantikli geldi bunu soylerim ona ayni imam meselesi iyi

Kızlar Ne Diyor 4

• Îmâm nikahı aileler tarafından onaylanmamışsa kabul olmuyor ki zaten. Önceden söylemen gerek

1|0
    0|0
  • dini nikahın geçerli olması için herkesin bilmeside gerekiyor diyebiliyorum. cinsel ilişkiyi kesseniz bir süre ve ogünü bekleseniz daha mantıklı

0|0
    0|0
  • Ailenin haberi olmadan gecersiz sayiliyo

1|0
    0|0
    • 2ay

Aileme ne anlatayim ki simdi annem ablami gectimde babam abik valla keser bizi

• 2ay

Utanilacak biseyse niye yapiyon. Olmaz bekleyin bari evlenene kadar sabredemiyo musunuz. Olmadi konus sizinkilerle yakina alsinlar nikah tarihini

• bekleyemiyo muymuş

0|0
    0|0
Yükleniyor...