Devlet yurdu nasil?

arkadaslar ben İzmir bornovada devlet yurdunu kazandim odalar 4 kisilikmis ama pis mi temizmi sartlari nasil kykda kalan varsa bilgi verebilir mi?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Odalar temiz , her sabah temizlikçiler gelip temizlerler. Yemekler için fiş veriyorlar günlük 10 lira mesela , alacağın her şeyin bir fiyatı var. Eğer 10 lirayı aşarsa kendi cebinden ödüyorsun. Çamaşırhane var ama o da paralı. Benim kaldığım yerde böyleydi. Akşam saat 10-11 gibi girebilirsin ondan sonra giremiyorsun. Bence kalacak arkadaşlarınla uyuşursan gayet güzel anılar çıkıyor.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• İyi merak etme. Sehirden şehire farklılık gösterir ama kötü olacağını zannetmiyorim. Özel yurtlara para verilmez okadar saçma. Paran cebine kalır harçlık edersin. Ve sen iyi olduğun sürece herkes iyidir, yurtta da öyle. İyi ol gıybet dönen ortamda yorum yapma o zaman gül gibi yaşarsın

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• ben niğde / bor da bir erkek kyk yurdunda kaldım. odalar hergun temizlenir, belli bir miktar yemek dişin olur. istersen hepsini bir günde de yiyebilirsin :) ortamı da süper olur :)

0|0
    0|0
  • İzmirde bornovada evler yurtlar cok pahalı. Sana yurt cıkması buyuk avantaj, annenin evi gibi bekleme ama 4 kisilik odalar yasanılabilir düzeyde.

0|0
    0|0
    • Evet cidden fazla pahali en igrenc ozel yurt bile 650 tl umarim guzeldir

• Rahat edersin, hic önyargılı yaklasma orayı güzellestirmek icinde ugrasabilirsin. İyi diyalog kur oda arkadaslarınla

• yurtda sorun yokda sende sorun olmasın İzmir falan dikkat et kendıne okumaya gitmeye gidiyon unutma insnalarla çok içli dıslı olma liseye benzemez ailende yok yanında

0|0
    0|0
    • Ya ben normalde de evden cok cikan bir insan degilim ortamlari falan sevmem o yuzden yurt onemli benim icin

• arkdaslarına dikkat et ve cebınde para falan taısa bankada tası çalınır her turlu ınsan var gerçi kız yurdu bilemem erkek yurdu çok pis

• Yurtları iyiydi bildiğim kadarıyla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ege üni içindeki yurtta kaldım rezaletti. İnşallah öyle değildir seninki

0|0
    0|0
Yükleniyor...