Darbe girişimi hakkında bilgi verir misiniz?

Darbe girişimi hakkında kompozisyon ödevim var neler hissettiğinizi açıklar mısınız?

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Dönemlerinde isyan adı altında padişahlara yapılan durumun, günümüz parlamenter sistemdeki karşılığıdır. Demokratik yollardan, doğrudan halkın seçmiş olduğu meşru hükumete karşı yapılan silah zoruyla koltuk bıraktırma olayıdır. Demokratik yollardan indiremediklerini silah zoruyla indirmek isteyen bir kaç hasta adam işidir. Bu girişimde bulunurken halkın refahı için yapıldığını, kanun ve hukuk üstünlüğünün korunacağına teminat verilse de, halkın seçtiğini indirmek; doğrudan halkı indirmektir. Darbelerin hiç bir şekilde affedilebilir yanı yoktur, olamazda..

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bisey hissedemedim ben ya çok fena bir şok geciriyodum vurulmama rağmen acı bile hissetmedim hiç bisey anlamadım o gece neoldugu hakkında bir fikrim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bu ödevin verilmesi Tevhid-i Tedrisat Kanunu'na aykırı. Okullardan siyaset uzak tutulmalı. Bu siyaset değil fakat temelini oluşturan siyaset ve buradan çıkan malzemeler de siyaset...

0|0
    0|0
  • Aman sakın eleştirme demokrasi nöbetlerini senide içeri alırlar fetöcü diye. Bol bol öv demokrasi nöbetlerini. Tayyip reisi yala biraz bu kadar işte.

1|0
    0|0
    • 2ay

Bende pek bağlantılı değilim bu konularla sadece o gün neler hissetti insanlarımız sizce bir paragraf halinde yardımcı olabilirseniz mutlu olurum

• oldu bitti

0|0
    0|0
  • Korkuu

0|0
    0|0
  • 15 temmuz katakulli darbesi..

0|0
    0|0
  • Tayyip in oy kasmak için giriştiği kanlı oyun işte ne diyimki başkada

0|0
    1|0