Yaş kemale erdi 24 oldumm, kuzenimin nişanında herkes evde kaldın dedi 😕?

İnceden bir evde kaldık moduna girmeye başladım bu aralar herkes evde kaldın diyo 😕 benim yaşımdaki kızlarda da bu düşünce var mı ya? insanlar beni durduk yere aha bku yedin kızım seni bu saatten sonra kimse almaz diyip korkuttular😤

0|2
7|55

En İyi Erkek Görüşü

• Bırakın şu toplum yargılarını.. Hepsi saçmalık.
    Daha 6'ıncı ayında çatırdayan evliliklere, 1 yılın sonucunda terk edilenlere şahit gözlerim ve kulaklarım. O yüzden kendi hayatınıza "sen evde kaldın, yaşın geçti, bul artık birisini" vb saçmalıkları sokmaya çalışanlara en sert cevabı verin. Ben 29 yaşındayım o zaman bunalıma girebilirim. Ayrıca 30 yaşında bir çok bekar bayan arkadaşım da var.. Her şeyden önce tavsiyem kendi hayatınızı kazanmanızdır.

1|0
    0|0
    • 2ay

Soran bu arkadaşın yorumu da oku!

• 2ay

Kesinlikle..

• 2ay

Algılar ne zaman olmadı ki? Hem bir birey tüm ömrü boyunca algılarla nasıl yaşayabilir aklım almıyor. Gerçekten duymazdan gelin bu tarz düşünceleri.. çünkü bunlar hayatın kara mizahı, ne kadar dinlerseniz o kadar etkisinde kalırsınız. Sırf birileri bir şeyler söylüyor ve istiyor diye değil.. ben ne istiyorum diyerek kararlarınızı alınız.

En İyi Kız Görüşü

• Insanlara gore 18'e girdik mi evlenmeliyoz cunku :) Cok merakliysalar kendileri evlensin. Milletin hayatina burunlarini sokmaya bayiliyorlar

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 54

6 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Evde kaldın cümlesi kadını değersizleştiriyor. Bu durumda lütfen tepkini ortaya koy. Geç evlendk ve hiç evlenmedik diye evde kalmıyoruz. Bu bizim istediğimiz veya olaylar sonucu istemediklerimiz.

0|0
    0|0
  • Şu evlilik algısı ve baskısı ne kadar saçma oysa ki.
    Senin yaşında kızım olsa, çalış hayatını yaşa.
    Araba al, birikim yap.
    Oku, araştır diye dillenirim.
    Ne meraklı insanlar gençleri evlendirmeye.

0|0
    0|1
    • 2ay

İşte beni de etkilediler vicdansız gavurlar

• 2ay

Güzelim evlilik bu devirde çok zor.
      Aldatmalar hatsafha da.
      Bizler özgürlüğüne düşkün bireyleriz, evlilik baskısı ve evliliğin getirdiği sorumluluk bizleri köreltiyor.
      Şimdi o üstünde ki askılı bile eşin için sorun olacak.
      Belki ailenle görüşmen bile.
      İlk Zaman'lar direneceksin sonra ne olacak biliyor musun sırf tartışma çıkmasın diye susacaksın.
      Özgürlüğün elinden alınacak, karakterin kişiliğin hiçe sayılacak. Bedenin senin ama ruhun başkasının kontrolünde olacak.
      O an soğuyacak ve sorgulayacaksın hayatını.
      Evlenip harap etmeyin hayatınızı.

• 2ay

Ben feminist olmaya karar verdim

• Alakası yok. Kimseyi umursama

0|0
    0|0
  • :) öyle düşünme.. birini seveceksin onunla yaşlanmak isteyeceksin işte o gün parmağında yüzüğün elinde evlilik cüzdanın evde kaldın diyenlere gülümseyeceksin

0|0
    0|0
  • saçmalama 30 a kadar yolu var daha 😄

0|0
    0|1
    • 2ay

30 geç be 😕

• 2ay

okuyanlar için normal zaten doktora dilan yaparsan anca 27-28 gibi bitiyor sonra 1-2 yıl çalışayım derken oldun 30 napak

• Banada hep bekarmisin okuyormusun diye soeuyorlar sinir oluyorum

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...