Kapat

Karşında biri düşse ilk tepkin ne olur?

Karşında biri düşse ilk tepkin ne olur?

1|1
83|97

En İyi Erkek Görüşü

• Ya duruma göre değişir şöyle anlatim. Bir gün dükkanin önünde duryom. Bir kiz yürüyor ama gorsen dünyalari o yaratmiş varya. Kkendini bir bok sanan kişlerden nefret ederim. Neyse merdivenden iniyordu bir düştu varya Allah tarafindan herhalde.. nedir havan kizim ya kimsin sen ya.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gülmem. Yardıma ihtiyaç duyacak kadar kötü düşmüşse yardım ederim, değilse umursamaz geçerim.
    Ben kendim düşersem gülerim. Lise yıllarında buz pateni kayarken bir düşmüştüm, ilk gülmekten kalkmadım. Millet korktu, ben kendime gülüyordum. Ama başkasına gülmem.

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 96

• Yardım ederim.. Sizde yardım edin lan. Bir tarafınız eksilmez... Sosyal platformlar da hayatı ti-ye almaktan beynimiz yanmış. Hiç olmazsa gerçek hayatta, kendimiz olun.

2|1
    0|0
  • Nasıl düştüğünü bağlı. Komik düştüyse gülerim önce bir ama sonra yanına giderim. Sert düştüyse direkt koşarım. gülme mevzusu tabiiki popo üstüneyse. yüzüstü düşen birine gülünmez benim canım yanar.

2|0
    0|0
  • Sağlık veya ciddi bir nedenle düştüyse yardım ederim. Ama normal sokakta vs düştüyse ciddi değilse önemsemem.

1|0
    0|0
  • Ayağa kalabilecek mi diye bir süre izlerim, baktın olmuyor yardımcı olurum, gülmek için komik bir durum yok yani :/

1|0
    0|0
  • Emin ol, düşmeden tutardım kim olursa fark etmez :D
    Reflex'lerim iyidir, az tutmadım düşenleri :D

2|0
    0|0
  • Bunu sorulması bile abes.

1|0
    0|0
  • İnşallah bir şeyi yoktur derim..

2|1
    0|0
  • Yardım etmeye çalışırım yardım edemeyeceksem görmemiş gibi yapar başka yana bakarım, utanmasın diye.

2|0
    0|0
  • Hemen koşup tutup kaldırıp birşeyin var mı derim ne dicem hayvan değiliz ya havanlar bile birbirine sahip çıkıyo

2|0
    0|0
  • Tepkisizlik

2|0
    1|0
  • bir kere kız arkadaşın dedesi merdivenden çıkarken tökezlemişti tuttum bırak dedi tersler gibi. 2 saat sonra da dengesini kaybedip yavaşca düşmüştü kaldırmaya korktum😂 Ciddi birşeyi yoktu neyseki

1|0
    0|0
  • Tutar kolundan kaldırırım. Gülene de ters ters bakarım.

1|0
    0|0
  • Once guler sonra yardim ederim 😄

2|0
    0|0
  • Gulerim ama tutarim kendimi ayip olmasin diye :D

1|0
    0|0
  • Direk yardım ederim

1|0
    0|0
  • İnsanlar lafta yardımsever. Utanmadan güleceğini söyleyen insanlar dahi var. Basit bir olay gibi görünebilir fakat, bu insanın karakterini yansıtır.

1|0
    0|0
  • Once bir gulumseme bazen kahkaha sonra yardim
    Gerci kendim dussemde gulerim oyle bir rahatsizim iste 😂😂

1|0
    0|0
  • bir yerine bişey oldu mu acaba diye korkarım bir an sonrada gider kalkmasına yardım ederim

1|0
    0|0
  • Düştüyse demek ki tekmeyi hak etmiştir :)

1|0
    2|0
  • Aga bir şeyin var mı dostum bir sıkıntı var mı müdür derim her halde

1|0
    0|0
  • kasıla kasıla hava atarken düşerse önce bir gülüş sonra yardım.
    normal düştüyse gider kaldırırım umursamam yani düştü işte basit bir olay

1|0
    0|0
  • gülerim ama kaldırırım :D

1|0
    0|0
  • Kaldırırım çocuk gibi gülmem.

1|0
    0|0
  • Yardim ederim.

1|0
    0|0
  • Ahhh ahhh düştü yazık

1|0
    0|0
  • yardım ederim :)

1|0
    0|0
  • düşüş şekline bağlı

1|0
    0|0
  • Gülerim...

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    66

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 82

• O an ki ruh halime bağlı ve düşen kişiye bağlı. Yaşlı biri düşse kalbim parçalanır ama sevmediğim bir insan düşse bilemiyorum ya 👹😂😂😂😂😂😂😂

2|0
    0|0
  • Düşüşüne bağlı ciddi düşerse hemen yardım ederim ama ayağı kayar falan komik bir şekilde düşerse çok gülerim 😂

1|0
    0|0
  • Sevgilimle yürüyodum ilkdefa bana baktı sonra yerr bir düştü çok üzülmüştüm ama şimdi iyi olmuş diyorum

1|1
    0|0
  • Gulerim sonra elinden tutar kaldırırım

1|1
    0|0
  • Yardim ederim

1|0
    0|0
  • Kosup yardim ederim

1|0
    0|0
  • Yüzümü çevirir başka tarafa bakardım utanmasın diye

1|0
    0|0
  • Koşarak kaldırırım. Ben de çok düşerim bu yüzden kendime yapılmasını istemediğim bişeyi kimseye yapmam.

1|0
    0|0
  • ya bunu yaptığım için kendıme kzııyorum ama ben ısteyerek değil istemsıczce guluyorum hatta gulme krızıne gırıyorum o an :((

1|0
    0|0
  • Elimde degil gülme tutuyo. nerde gülünmeyecek durum var, orda gülesim geliyo

2|0
    0|0
  • İlk tepkim hep bir tutayim da dusmesin diye one bir adim atmak ya da oturdugum yerden firlamak olur ama karsimdaki yasli ve cocuk olmadigi surece gulerim bayaa kendim dustugumde de gulmekten yerden kalkamadigim zamanlar olmadi degil :D

1|0
    0|0
  • Gülerim.

1|0
    0|0
  • Gulerim hagshd

1|0
    0|0
  • Bir kere yanlışlıkla güldüm Allah affetsin ya.

2|1
    0|0
  • Once guler sonra üzülürüm

1|0
    0|0
  • Gülmek 😄😄 tutamıyorum oyle durumlarda kendımı

1|0
    0|0
  • düşüşüne bağlı tehlikeli bir şekilde düşmüşse koşarım ama komik bir şekilde düşmüşse yanına oturur kahkaha atarım :D

1|0
    0|0
  • Ay ay ayyy dye kesin istemsiz bir tepki veririm. Ve yardıma giderim.

1|0
    0|0
  • Yardim

1|0
    0|0
  • Önce bir gülerim.

1|1
    0|0
  • Gülerim 😕😂 elimde değil 😂

1|0
    0|0
  • Yardim ederdim gulen tiplerden nefret ederim

1|0
    0|0
  • istemsizce gülüp yardım ederim 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Yardıma kosarim

1|0
    0|0
  • Gülerdim 😂

1|0
    0|0
  • Gülüyorum istemsizce sonra üzülüyom

1|0
    0|1
  • Genelde off of aman yazıkoldu diye tepkilerim oluyor gülemiyorum nedense gidip kaldırırım, ama ben düşünce gülüyo puştlar😊😊

1|0
    0|0
  • Yardımcı olurum

1|1
    0|0
  • Gülmek

1|0
    0|0
  • düşenin dostu olmaz der. geçer giderim

1|0
    1|0
  • Kızlar Devam