Burdakiler neden bu kadar saf😂😂?

Tatil yapacam dedim bende ayni yerde tatil ayarlicam dedi goruselim falan dedi. bende tamam dedim. akilsiz inanmis gercekten Ayni yerde tatile geldi. bulusacaz sandi aklinca. tipsiz bide. lan sen kimsin bide bulusacam sandi 😂😂 o kadar yavsadi bana malmiyim ben ne ayaksin bilmiyorum 3 gundur tanismisim senle bulusacam oldu cicim.😀😀

Güncellemeler:
2ay Niye herkes b3ni sucluyorki ben onu ne cagirdim ne umit verdim.. aramizda seks muhabbeti kesinlikle gecmedi kendi kendine gelin guvey oldu neyin nesi bilmiyorum nasil bulusayimki normal mi bir . bulussak o. ospu bulusmasak o. ospu oldun bu nedir yaa

0|0
12|40

En İyi Erkek Görüşü

• O en azından dediğini yapmış.
    Sen ise gösterip vermemişsin ve dolayısı ile bir. rospudan daha aşağılıksın.

Saflık dediğin şey, karşılıklı anlaşma yolu ile gösterilen sabit bir karakterden ibaretken, sendeki şey sadece ucuz ve leş bir kurnazlık; zeka bile değil.

Seks yapmayacaksan, seks yapacak bir kadınmış gibi davranıp daha sonra kıvırmayacaksın. Hem adamın hem de kendinin zamanını boşa harcamayacaksın..

Birde bunu cümle aleme bu şekilde anlatacak kadar üçüncü sınıfsın.

O çürük balık kokan mantarlı vajinanın hiç bir değeri yok. Adam seni tanısaydı, seninle yatmak yerine mastürbasyon yapmayı tercih ederdi.

Kadın müsvettesi..

0|1
    0|0
    • 2ay

Ne anlamissin be yazik. arkadasca konustuk seks muhabbeti gecmedi ben onu cagirmadim sadece muhabbet ediyorduk. tatile gidecegimden soz ettim. bende oraya gideyim dedi. istersen gel dedim bende ne diyim. zaten gorusmem israr etti oylesine tamam dedim ne yapiyim

• 2ay

Malmisin ben zaten tatildeyim kendi atladi gelicem diye kapiş canim. saflik bunun neresinde. ki ciddiye almadim gelecem demesini. sen kendini akilli mi saniyorsun.. kuyruk acinmi var ayrica ne saldirdin bu kadar

• 2ay

Kes lan sesini karakter yoksunu aşağılık ucube..

En İyi Kız Görüşü

• Nasıl biridir özünde bilmiyorum ama şu an hem karakterine hem de dış görünüşüne hakaret ediyorsun farkındasın dimi? Sana da etsinlerde gör nasıl aşağılanmak

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 39

• Herkesin çarptığı ve çarpıldığı bir uyanıklık seviyesi vardır , senide çarparlar totonu tuta tuta gelirsin buraya.

1|2
    0|0
  • Sen safligini kullanacak kadar kotu kalpli birisin demekki

2|3
    0|0
    • 2ay

Yani ben ona bir umit verip onu yuzistu birakmadim. kendi atladi bende gelirim diye yer ayarlamis falan sonra mesaj atiyor bende senle ayni yere gidiyorum diye.

• 2ay

Ondan mi kalkip buraya yaziyorsun bu kadar misin sen kalkip gülüyorsun bide.

• Birinin duygularıyla oynadığını sanan 3 harfli eşya=mal

1|0
    0|0
    • 2ay

Kimseye umt vermedim nasil oluyor gormedigi birine asiliyor bu kadar

• 2ay

Herkes te o kadar yuklendi bana adam israrla bulusacaz diyor kurtulmak icin tamam dedim..😕

• 2ay

Ee öyle desene alla sen haketmiş mall kusıra bakma 😀

• senin gibi yav. şak kızlara uyuz oluyorum.. ne kandırıyosun milleti.. sonrada taciz etti darp etti... yapılır mı lan bu

1|0
    0|0
    • 2ay

Ya. sak mi? ben degil o ya. sak kendi atladi israrla

• aferin kızıma

0|0
    0|0
  • Kızın konuşmasında hayır yok, bu kadar kültürsüz birisine bile yazılanlar var demek 🙄

0|0
    0|0
  • canlari oyle istiyo.

0|0
    0|0
  • Komik..

0|0
    0|0
  • yakışıklı olsa saf gibi kancaksın sende :D sende dahilsin

1|0
    0|0
  • Tamam o saf, sen çocuk
    dünya yuvarlak
    kuşlar uçuyor
    falan fistan

1|0
    1|0
  • yazık çocuga arabası parası birazda tipi olsa bir günlükde olsa işlem tamam dı ayılırdın pis kaşar :)

0|1
    0|0
  • Gördüğüm kadarı ile bir kişi bile seni savunmamış ve sende kendinin haklı olduğunu sanıyorsun. Heralde nasıl bir beyin fakiri olduğunu anlamışsındır. Sana yorum yazmak bile fazla bence.

0|0
    0|0
  • Aferim sana ne kdr komiksin. Milletle dalga geçmk hoşunamı gidiyo. Tipsiz diye yargılıyosunda sninde huyun pek iyi değil onu ne yapacaz bayan yürüyen ego

1|0
    0|0
  • Yaptığın şeyin karşılğını ağır alırsın söyleyim

0|0
    0|0
  • sen benim elime düş varya sana kendi totonu öptürmezsem bende can degilim artis jsdj

0|0
    0|0
  • Fizana bile gider bunlar şey için.

0|0
    0|0
  • ördek cok

0|0
    0|0
  • harbıden geldımı ohaa

0|0
    0|0
  • Yoklukta adamlar ne yapsın

0|0
    0|0
  • Ne diyon dayı sen ya...

0|0
    0|0
  • Hahah... :) Kimileri ciddiye alır hayatı... :)

0|0
    0|0
  • Ne kızlar var ya

0|0
    0|0
  • enayi çok ortada

0|0
    0|2
  • demek ki neymiş kızlar in. te kendini bir book sanıyormuşşş

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendimi bisey sanmiyorum. illa gorusecek ben gorusmem 3 gunluk tanistigim biriyle

• 2ay

hakikaten o kısmı saçma olmuş.

• Adam abaza sen o. ospu ruhlu kadin ne farkin var

1|0
    0|0
    • 2ay

Sacmaladin

• 2ay

Sacmalamak? Adam abaza niyeti yataga atmak evet bu belli birsey. Ama senin burda asagilamaya calisman ondan asagi bir yanin olmadigini gosteriyor...

• hee çok komik ak'un beyin fakiri

0|1
    0|0
  • Konum at bende geliyorum :)

0|0
    0|0
  • umarım orda bırıyle tanısmıstır yazık len adama cırkın deme

0|0
    0|0
  • Tipsiz olduğu için mi

0|0
    0|0
    • 2ay

Hayir israrci diye soyledim tatil yapacagimi atladi suc bendemi yani

• Tebrik ediyorum sonunda akıllı biri çıktı aferin sana 👌

0|0
    0|0
    • 2ay

Valla suclu oldugumu kabul etmiyorum

• 2ay

Hayır suçlusun demiyorum ki genelde bayanlar böyle 3 günde burda aşık olan erkeklere kaniyorlar ve 3 günde tanıdığı kişiye bazı şeyler yapıyorlar çok saçma. Ve safca güzel konuya değinmiş sin

• Erkekler Devam
    9

Kızlar Ne Diyor 11

• Başkalarını aşağılamakdan, hor görmekden zevk alan birisin o zaman.

0|2
    0|0
    • 2ay

Ne alaka ben mi gel dedim.. surda tatil yapacam dedim atladi mal gibi suc bende. mi

• ohaaa ben bunda erkeğin yorumunu okumuştum, terbiyesizlik etmişsin sen

0|0
    0|0
  • Neden kandiriyosun ozman?

0|1
    0|0
  • Sende mesaj kurumu kapat kekolarla muhabbet etme kezbanlik yapma

1|0
    0|1
  • Peki sen ne ayaksn la milletin saflğyla dalga gececek kadar ucuzsun yani. Tipinide gizlemişsn adamn tipine laf söylysn bide gülyon pis pis.

0|0
    0|0
  • Yazık ya :/

0|0
    0|0
  • Yaptigin ayip.

0|0
    0|0
  • Sende az degilsin ama

0|0
    0|0
  • 😳 omg

0|0
    0|0
  • Buradakiler herkese aynı kendini bir halt sanma yani

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendimi bisey sanmiyorum ben merak etme.

• Ahahah helal

0|0
    0|1
    • 2ay

Herkes bana cikisiyor gel demedimki ben ona ayrica arkadas ayagina yatti. ama ben anladim ne oldugunu

• 2ay

İyi yapmışsın

Yükleniyor...