Çok uyumsuz insanım fikir verirmisin?

Erkek olsun kız olsun farketmiyor basta iyi olsamda sonradan cok sıkılıyorum insanlardan, o alisma sureci varya. O surec bitince soguyorum nefret ediyorum nefret ediyorlar cunku ben insanlari itiyorum. Sessiz sakin bir insanim konusmuyorum hep sanala kitleniyorum hayatimi cok iyi cok ozgur kafama gore yaşıyorum ama kimseyi almıyorum yanima, yalniz basima yasiyorum herseyi, Şu an askerim mesela, 84 gunum kaldi. Arkadasimla daha simdi laf dalasina girdim kovdum yanimdan. En yakin arkadasim hatta yataklarimiz bile birlesik. Bana kafayi yemissin delirmissin izine git diyor , 2 3 gundur hakaret edip duruyorum cocuga. Aslinda hakaret degil cok gevşedi hatalarini yuzune vuruyorum cekemiyorum artik duzelsin istiyorum. En son ben yalnız insanim kimseye ihtiyacim yok s... git yanimdan yalniz yasarim ben boyle bir insanim dedim yalniz Çok yaşa dedi cikti odadan. Kimseyle anlasamiyorum doktora gitmelimiyim ne yapmaliyim gercekten kimseyi cekemiyorum kimseyle anlasamiyorum ben yalniz yasamayi seven insanim kimse umrumda olmaz. Ama ilerde benim bir ailem olacak evlenecem bu sekilde karimi bile mutlu edemem ki... gider ben ayrilirim. Fikir verin Ne olursa olsun kendi basima aşamam bunu, cok denedim olmuyor anlasamiyorum kimseyle. Kac senedir bu boyle yaklasik 4 senedir. Kizin biri beni terkettiginden beri ben alkol bagimlisi bir insanim buyuzdendir belki yalniz kalmayi kafama gore yasamayi sevmem. Antalyaliyim istedigim her hayati yasiyorum ne istersem yapiyorum ama yalnizim iste. Nereye kadar bilmiyorum ve sevgilim bile olmasini istemiyorum hic istemiyorum ama bu bir sorun.. nekadar iyi gorunsede hic bir insan butun hayati boyunca yalniz yyasayamaz ben insanlardan nefret ediyorum. ama etmek istemiyorum. Ama ediyorum iste..

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Yalnız kalma hissi biraz da karakterdendir ama kimseyle anlaşamamakta biraz da kendine bak kendi hatalarında vardır

0|0
    0|0
    • 2ay

Kendi hatalarim zaten bunlarin hepsi, insanlardan nefreeeet ediyorum anlatamam cok beerbat birsey. Arabama binerim muzigimi acarim alkolumu otumu icerim insanlari izleyerek giderim hayatimi yasarim ama tek basima kimsenin olmasini istemeem

• 2ay

Anladım ama bu şekilde yaşayamazsın kendini değiştirmen lazım bunun içinde destek alman lazım

• 2ay

Evet destek sart

En İyi Erkek Görüşü

• cok uzunmus kim bilir neler yazıyor 😴

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sen uyumsuz musun bende uyumluyum. En kötü anında gülebiliyor musun?

0|0
    0|0
    • 2ay

Istemsiz gülüyorum, alkollu geldigim icin tutanak yedim komutan bitane vurdu gulmeye basladim , dalga mi geciyon diye birdaha tutanak yazdi :D yani evet :(

• 2ay

Surekli bunalim halindeyim ama insanlara kotu olan hicbirseyi belli etmem mutlukugumla intikam alirim aslinda cok mutsuzum ama bu insanlarla alip veremedigim ne var bilmiyorum belki de cok mutlu uyumlu olduklari icindir

• asker psikolojısı normal bişi. Bittiğinde düzelirsin

0|0
    0|0
    • 2ay

Askerden oncede ayniydim burda pskolojim daha cok bozuldu harbiden o pskoloji varmis cevreme bakiyorum herkes kafasini yemis 😂 herkes manyaga baglamis :D nereye dustum diyorum :D

• Psikolojik olabilir. Doktora git derim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...