Yaşınız ilerledikçe bunalıma giriyor musunuz?

Ben şu an tükenmişlik sendromuna yakalandım galiba. Yıkıldım, bunalimdayım.. Siz de yaşınız ilerledikçe bunalıma giriyor musunuz?

Yaşınız ilerledikçe bunalıma giriyor musunuz?

0|0
19|43

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bunalıma girmek yerine hayatıma dahil olmaya çalışan ama hiç tanımadığım ne idüğü belirsiz saçma sapan insanları çıkarmayı tercih ediyorum bu yüzden yaşlanmıyorum sanırım :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• yok beee 18imde neysem 30umda da aynıyım :)

sd.keepcalm-o-matic.co.uk/.../...-experience-7.png

1|0
    0|0
  • Yaşlanmayı kabul etmeyen bir yapım olduğu için bu konuda bir sorun yaşamıyorum ama gençlik döneminde 20, li yaşlarımda çok depresyona giriyordum..

1|0
    0|0
  • Senin yaş bayağı gitmiş ya ben daha gencim hihihi

1|0
    0|0
  • sizi tükendiren şeyleri hayatınızdan çıkarmayı deneyin. insan kendi kendine tükenmez. tükenmez kalem bile birgün tükeniyor. elbet tükeneceğiz birgün, fakat ruhumuz ve kalbimiz hep zinde olmalıdır. zinde olması için de hayatımızda hep bir hedef ve amaçlarımız olmalıdır. amacı ve hedefi olmayan insanlar ruhen de bedenen de tükenir. tükenmişlik sendromunu icat eden kişi ne kadar zayıf ve boş insanmışki bu buhranın içinden çıkmaya cüret etmemiş. siz onlara uymayın.. -.-

1|0
    0|0
  • yok ben bunalıma girmedim aksine her yaşın güzelligini keşf ediyorum

1|0
    0|0
  • Sıkıntı yok sakalları keserim anında 20 yaşıma geri dönerim. Bkz küçük göstermenin faydaları :D

1|0
    0|0
  • Eee normaldir 1 yıl daha yaşlanmışsın 29 olmuşsun :) Sen bunalıma girmeyeceksin de ben mi gireyim :)

1|0
    0|0
  • Ben zamanın bu kadar hızlı geçmesine hala alışamadım. Bir kaç aya 38 olucam... Ve artık eskisi gibi bir şeyleri erteleyemiyorum...

1|0
    0|0
  • Bunalım demeyelim de gerçeği daha iyi görüp olgunluğuna olgunluk katıyor insan. Bu kadar olgunluğa erişip etrafındakilerin hala çocukca hareket etmesi insanı bir hayli sinirlendiriyor.

1|0
    0|0
  • iş ve eş bulursam sorun yok :D

1|0
    0|0
  • Ben bekarlık sendromundayım.. 😕

#Vesselam

1|0
    0|0
  • giriyom vllahi 30larimi gormek istemiyom

1|0
    0|0
  • Dünyaya bir kere geliyoruz her yasin her dakikanın ayrı bir yeri olmalı ve sonsuz hayat olan ölümden sonrası için iyi şeyler yapmalıyız...

Çokta kafaya takılacak bir durum yok aslında...

1|0
    0|0
  • hic öyle hissetmedim

1|0
    0|0
  • Evet ama ben yaşlanmaktan korkuyorum

1|0
    0|0
  • giriyorum abla :D

1|0
    0|0
  • bazen ama maalesef yaşlanıyoruz

1|0
    0|0
  • yoo bunalıma girmiyorum ama daha fazla yalnız kalma ihtiyacı hissediyorum en sonunda tek başıma eve çıktım biraz yalnız kalmak iyi gelir belki

1|0
    0|0
  • Bunalima girmem kolay kolay.

1|0
    0|0
  • Yok daha o kadar olmadık 😄

1|0
    0|0
  • orta yaş kırizi normal be herkesde oluyor

1|0
    0|0
  • Yok.

1|0
    0|0
  • girmiyorum

1|0
    0|0
  • Gayet iyiyim

1|1
    0|0
  • hsyır

1|0
    0|0
  • Bazen

1|0
    0|0
  • Tükenmillik ne ki ben bende yokum

1|0
    0|1
  • Oluo tabi hayat tuketiyo

1|0
    0|0
  • Yok daha olmadım ama çoknyoruldum artık

1|0
    1|0
  • Erkekler Devam
    12

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 18

Yükleniyor...