Restorantta gittiniz böyle bir görüntüyle karşılaştınız tepkiniz ne olurdu sizce ayıp mı?

Restoranta gittiniz böyle bir görüntüyle karşılaştınız tepkiniz ne olurdu sizce ayıp mı (Resimli) ?

0|0
30|22

En İyi Kız Görüşü

• Kendi kararı yargılamak bize düşmez, sonuçta çocuğunu emziriyor ama ben yapar mıydım? En azından bezle kapatırdım sanırım.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 29

• Ayıp tabi ki!!
    İnsanlarda adap edep kalmadı ahlak sıfır..

3|4
    2|1
  • türkiyede mümkansız

0|0
    0|0
  • Ayıp bir şey yok. Bir anne bebeğini emziriyor. Bundan tahrik olan ağır spıktıt

1|0
    0|0
  • Hayır. Normal karşılarım

1|0
    0|1
  • Çocuğunun karnını doyuran bir anne insanı neden rahatsız eder hiç anlamadım.

0|0
    0|1
  • Tamam özgür olunmalı, evet annelerin kadınların yanındayız sonuna kadar ama yok be kardeş bu kadar da değil bir sınırı olmalı

0|1
    2|1
    • 2ay

Peki merak ettim, özgür olunmalı annelerin yanındayız derken neyi kastettin? 😂

• 2ay

Onlar ekstrem olaylar, zaten kültürel olarak kalmadı öyle bir durum. Hamilelere göbek gösteren kıyafet satan bir milyon tane mağaza var 😂 Emzirmenin garip bir tarafı yok bence ama sen bilirsin tabi

• 2ay

@fhate valla bence hoş bir görüntü değil. Anne olmayı belki şu hayatta benden cok kimse isteyemez ama bu teşhir resmen be ve ne gerek var ki cok zor durumda olunur o zaman anlarım bak

• E bir zahmet gitsin wc de emzirsin biz görmek zorundamiyiz onun memesini

0|1
    1|0
    • 2ay

Sen de yemeğini wcde ye o zaman bundan sonra? 😂

• 2ay

G. tünle yemeye alışıksın anlaşılan😂 Yok canım izlemiyorum öyle şeyler😂

• 2ay

@mimarkiz61 haha laf bulamayınca saldırma psikolojisi😂😂 turkiye de damacanaya tecavüz eden hayvanlar varken bence gtuyle yemek yiyenlere alismalisin şeker kız medeniyet anlayışın buysa. Buyur seninde bekleriz memeni açmanı bir restautantta😂

• Bakmiyormus gibi cek pampa

0|0
    0|0
  • şort giydiği için dövülen bir kadını bunu yapsa idam edilir !

0|0
    0|0
  • Ahh bu gençlerin yorumu beni bitirdi...
    Bu hareket yanlış edebi evde bırakıp cikilmamali. ...
    Üste ufak bir örtü örtülmeli. ..

0|1
    0|0
  • Böyle olayla çok karsilasmisam ,, belki çocuk çok açikmis iyi deyil ama hos karsiliyalim sonukda çocugunu doyurur

0|0
    0|1
  • Oarda bir anne ve minik bir bebek görüyorum , buna ayıp diyenler yaptıkları ayıplara baksın derim

2|0
    0|1
  • Saymaya başlarım

0|0
    0|0
  • Gayet ayıp

0|2
    2|0
  • Türk toplumuna göre ve islam dinine göre çok aykırı bir hareket

0|1
    1|0
  • ya onun emzirme hakki var evet lakin benimde goz zevkimin bozulmama hakki var. kadinlarin sarkmis memelerini girerek yemek yemek zorunda degilim

0|0
    0|0
  • Sorumu mu ayıp tabi tamam geri kafalı değilim ama emzirme önlüğü diye bir şey var onunla yapabilir..

0|0
    1|0
  • Şaşırırım

0|1
    0|0
  • Çığlık

0|0
    0|0
  • Oha..

0|0
    0|0
  • Arkadaslar Sakin olun belki emzirme ofasi yokru ki cogu yerde yok e tuvalet gibi pis bir yerde cocugunu emzirecek Hali yoktu herhalde

0|0
    0|2
  • Kadinin nekadar edepli oldugu ortada zaten.. 😁 ben bunun gibi rahat emziren kadin cok gördüm..

0|0
    1|0
  • Ne cesur anne derdim

0|0
    0|0
    • 2ay

Hemcinslerinin yorumlarına dikkat ettin mi. Ayıp felan diyen var ahlaksız diyen var. İlginç değil mi?
      Senin yorumun cesurca sadece

• 2ay

@haymatlos_beyrut herkesin hayatına kimse karışamaz :) birini ayıplamak bana düşmez onu yazanlar bir dönüp kendi ayıplarına baksalar bence daha iyi olur ;))

• 2ay

Ya ayıplamaktan ziyade kadınların kadınları aşağılamasına bir anlam veremiyorum inan.
      Ayrıca ilk cümlen şu; youtube fenomeni türban olayını çok karıştırdılardan değil mi 😅

• bebek emzirmek dogal bir durumda hicmi bez yok bir ortu atabilirdi :/

0|0
    0|0
  • Biraz rahatlık bnce olabilir yani herkesin hayatına kimse karışamaz :D

0|0
    0|0
  • Ayıp değil.

1|0
    0|0
  • Üstüne bir örtü atabilir..

0|0
    0|0
  • Bana gore uygun degil

0|0
    0|0
  • Tabikide ayıp emzirme yerleri var ya da arkada odalar var ya da orda emzirsin bir zahmet kimse görmek zorunda değil ayrıca bizim dinimizde böyle birşeyde yok

1|3
    1|0
    • 2ay

Senin dininde olduğunu nerden biliyorsun Ayrıca çoğu yerde emzirme odası yok

• 2ay

Birincisi hiçbir 'anne' çocuğunu gidip de tuvalet insanların s. ctigi bir yerde emzirme ayrıca madem siz basınındaki carsafa karşılamasını istemiyorsanız başkalarının da açıklığına karismayacaksiniz rahatsız olan bakmaz kimsenin kimsenin açıklığına ya da kapalılığına karışmaya hakkı yok burası Türkiye burası 'laik' bir ülke.

• 2ay

Başınızdaki. çarşaf demişsin başımızda başörtü türban yazma eşarp falan diyebilirsin çeşitlidr çarşaf farklıdır anladın tuvaletler pis diyprsunuz bir restoratta helede lüks restorantta tuvaletin pis olduğunu düşün tuvalette ayakda çocuğunu emzirmek zor olamaz çocuğun ağzını oraya buraya dokndrmıcaksın dimi açıkcası siz bizim başörtümüze laf etmeyin biz kimsenin etlisine sütlüsüne karışan insanlar değiliz zaten

Erkekler Ne Diyor 22

• Doğru değil.

2|2
    1|0
  • İslam fitrat dinidir yanlış

0|0
    4|1
    • 2ay

Musliman olduğunu nerden cikrdin ayrıca o onunla Allah arasında sana ne oluyo

• 2ay

Asıl sen kimsin allah ile onun arasında olduğunu demeyen kim
      Musluman toplumda olmaz bu dedim ben o kadın isterse kaleme tapsın

• Garsonu çağırırım burası nasıl bir yer yahu muşterilerinizin haline bakın derim😎

0|0
    1|0
  • şahsen sevişen insanları gördüm bu normal geliyor

0|0
    0|0
  • Eneam yirim lan diye düşünürüm.

0|0
    3|2
  • insani bir hal niye ayıp olsun

1|0
    0|0
  • Bakmam

0|0
    0|0
  • Kafamı çeviririm normal bir durum ancak hanfendi rahatsız olmasın diye hiç bakmam herkesinde bunu yapıcağını düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Doğal bence. Sadece biraz önüne donse hani kendini egse hiç olmazsa saklıyor gibi yapsa daha edepli olurdu

0|0
    0|0
  • Avrupada Böyle insanlar varda böyle al açık etmiyor tabi örtüyle gizliyorda o ney lan öyle sizde yok dermiş gibi

0|1
    1|0
  • Çocuğunun karnını doyuruyo herşeyden önce gelir. Bence ayıp bir tarafı yok.

2|0
    0|1
  • Hiç bir tepkim olmaz. Bir daha bakmam rahatsızlık vermemek için

0|0
    0|0
  • Bence çok çok çok ayıp

0|0
    0|0
  • Hoş değil

0|0
    1|0
  • Mekan degistiririm ne tiksinc bir goruntu bu.

0|0
    3|0
    • 2ay

BiAmanlar sende oleydin

• 2ay

Oyle değildim demedim ablam mesele sut icmesi degil sen cok yanlis gelmissin. Allaha sukurler olsun annem ortalik yerde bu tarz seyleri yapan bir insan degil.

• Herkes karnını doyuruyor, ayıp bisey yok

1|0
    0|0
  • Benim yemek yediğim yerde olmaz mide bulandırır

0|0
    1|0
  • emzirmek ayıp değildir haktır o kadın nerede ne zaman istersen emzirebilir onun hakkı onun kararı

2|0
    0|2
  • Normal de. Uzerine bişi ortecek olca daha iyi

0|0
    0|0
  • Ilgilenmez yemegime devam ederdim

0|0
    0|0
  • Bence ayıp kadının göğüsü çoçuğun kafasından büyük

0|0
    1|0
  • Beni ilgilendirmez isterse ciplak otursun